Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

Profesionālais dienests. Algas maksā, atkarībā no dienesta pakāpes, izdienas un t.t., sākot no 500 euro un uz augšu.

Jurista palīgs valsts iestādē. Bet vēl studēju maģistratūrā. Alga 434 EUR darbs ļoti sarežģīts, bet man patīk!

Esmu pievērsusies multimediālai mākslai. Strādāju multimediju lietās-veidoju video,taisu fotogrāfijas vai nu uz pasūtījumu firmām,uzņēmumiem,kā,piemēram, Micrec,vai privāti klientiem,kuri nav piesaistīti firmām,bet tīri savām personīgajām vajadzībām.Piemēram,tagad veidoju video un foto no kādas grupas divu nedēļu darba studijā pie jaunā albuma. Darba grafiku varu plānot pati un izvēlēties,cik bieži vēlos strādāt. Paralēli tam vadu prezentācijas ''johnsons and johnsons'' ,no tā izriet citas firmas preces,kuras pārstāvam. Samaksa arī atkarīga no nostrādātajām stundām. Katrā ziņā var nopelnīt pietiekoši un vēl noguldīt naudu krājkontā.

jaa švaki ir ar algaam! Biju domaajusi ka būs augstaaka algu satistika! Tad jau man nav nemaz tik slikta alga! 

Vai kaads šeit straadaa dizaina jomaa, kaadaa dizaina aģentūraa, kam darbs saistīts ar poligraafiju, iepakojuma dizains utml.? 

-> Elīna R.  /medmāsu palīgs- 390eur mēnesī uz rokas../

ja nav noslēpums, kur tādas algas? jo mana draudzene ar 15 gadu stāžu kā māsa saņem tikpat!?

> sani

nu, man tāda alga, jo apgādājamais vēl ir ;)

strādāju veco ļaužu pansionātā

> Elīna.R.

medmāsu palīgs- 390eur mēnesī uz rokas..

iemacies vaciksi un braucam uz hannoveri rukat. tur 3000 menesi sola pec 3 menesa. es atteicu, jo nebija valodas zinasanu. .. :( ir vietas kur par to pasu tikai 1200 menesi maksa. tikpat cik par istabeni vai fabrikas darbu kas ir 6x6h nedelaa. bez izglitibas. jaskatas kada firma trapas.

Stradaju celtniecibas biznesa alga no 30-40 eiro diena.

Es kādreiz strādāju Rīgas skolā, mācīju angļu valodu. Spriedze un slodze (algu nepieminot) mani vnk dzina depresijā. Ļoti palaimējās, kad tiku pieaugušo apmācībā, nācās piemācīties specifiskās lietas, bet vismaz jūtos kā cilvēks, nav jācīnās ar disciplīnas un savstarpējas cieņas trūkumu. Nostrādāju līdz 17 un uz mājām, nekādi darbi labošanā nav jāņem. Šobrīd vēl esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, bet drīz plānoju atgriezties darbā. Alga sanāk kādi 800 eiro pēc visiem nodokļiem. Nesaprotu, kā var izdzīvot ar mazāk, vīram arī ir apm tik pat, bet viss aiziet maksājumos, dzīvokļa kredītā, ēšanā un trīs bērnos. Izskatās, ka man nāksies papildus pamatdarbam paņemt vēl pāris vakarus privātkursos, jo ļoti steidzams ir dzīvojamās platības jautājums (kāda nepārdod foršu 4 istabu dzīvokli Rīgā?:)) Diemžēl, tad es tās dienas bērnus praktiski neredzēšu.

Palasot komentārus sanāk ka tiek saņemtas normālas algas un tik daudz sūdzību. Man trūkst vārdu, jo es strādāju 6 dienas nedēļā būvmateriālu veikalā un mēnesī uz rokas saņemu 250 euro. Un kā tad lai es izdzīvoju? Manā pilsētā nav tik viegli atrast darbu, jādara tas kas ir.

21 - 30 с 90

Тема закрыта