Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

> Wineta

Palasot komentārus sanāk ka tiek saņemtas normālas algas un tik daudz sūdzību. Man trūkst vārdu, jo es strādāju 6 dienas nedēļā būvmateriālu veikalā un mēnesī uz rokas saņemu 250 euro. Un kā tad lai es izdzīvoju? Manā pilsētā nav tik viegli atrast darbu, jādara tas kas ir.

Kā var sūdzēties? Ja man alga 450 eur, 250 par dzīvokli(tas ir BEZ īres, kuru man neprasa), mazajam bērnudārzs, maš''inas uzturēšana, bez kuras nevaru,tad sarēķinam cik paliek. Drīz leilais beŗnu pabalsts beigsies, alimenti no tēva puses nesedz pat pusi,kas būtu bērnam nepieciešams. Par drēbju veikaliem,kafeknīcām un kino var aizmirst.

> Vita Dūra

> Wineta

Palasot komentārus sanāk ka tiek saņemtas normālas algas un tik daudz sūdzību. Man trūkst vārdu, jo es strādāju 6 dienas nedēļā būvmateriālu veikalā un mēnesī uz rokas saņemu 250 euro. Un kā tad lai es izdzīvoju? Manā pilsētā nav tik viegli atrast darbu, jādara tas kas ir.

Kā var sūdzēties? Ja man alga 450 eur, 250 par dzīvokli(tas ir BEZ īres, kuru man neprasa), mazajam bērnudārzs, maš''inas uzturēšana, bez kuras nevaru,tad sarēķinam cik paliek. Drīz leilais beŗnu pabalsts beigsies, alimenti no tēva puses nesedz pat pusi,kas būtu bērnam nepieciešams. Par drēbju veikaliem,kafeknīcām un kino var aizmirst.

Es jau nemaz nepieminēju savus visus maksājumus. Man arī ir jāmaksā centrālapkures dzīvoklis, tāpat arī citi sīkie maksājumi, pluss vēl ceļa naudu uz darbu autobusam utt. Un tas viss man no saviem saņemtajiem 250 euro.

Strādāju par skolotāju Rīgā, man ir mazliet vairāk par slodzi, Un vēl otrs darbiņš, kur jāstrādā ļoti maz (4-5 stundas nedēļā), kopā uz rokas sanāk ap 550. Pagaidām visam pietiek, jo par dzīvokli jāmaksā tikai komunālie ap 100, transporta izmaksas uz darbu ir 0, bērnu nav un kredītu arī nav.

Strādāju pašvaldības iestādē, darbs nav no vieglajiem tieši psiholoģiski. Alga, manuprāt, smieklīga - nepilni 300 LATI uz rokas. Par eiro nezinu, jo esmu bērnu kopšanas atvaļinājumā. Cik esmu dzirdējusi alga par kaut kādiem smieklīgiem procentiem no oktobra ir paaugstināta. Kas ir normāla alga? Manuprāt, no 500 LATIEM, tātad ap 700 eiro un uz augšu uz rokas. Protams NE Rīgā. Ja saņemtu tos 700 eiro uz rokas, nebūtu jāuztraucas kā samaksāt dzīvokli (īre plus komunālie), kā samaksāt citus maksājumus, kā nopirkt pārtiku un ja nu mašīnai kas notiek, nerunājos vispār par apģērbu. Labi, ka ir vīrs ar labu algu :)

Pavaars - driiz mainiisu esošo darba vietu tieši alga dēļ..:(

Personāla speciāliste, iestādē, kur gandrīz 1000 darbinieki, alga 630Eur. Ir augstākā izglītība (maģistra grāds). Apgādājamie visi trīs ir vīram. Dzīvoju pierīgā, darbs ir Rīgā.

Darbs patīk, pat ļoti.  

nu nezinu,reaali,cik procentuaali sanjem to augstaako-virs minimaalaas,algu?procenti 30-40??nestraadaaju peec profesijas,pelnu minimaalo,reaali pietiek tikai dziivoklja iirei+beernudaarzam,ja nebuutu finansiaala atbalsta no beernu teeva,tad vai nu buutu jaasakozh zobi un  jaastraadaa sutkaam,neredzot dienassgaismu un visu paareejo,vai jaabrauc atkal projaam.

Apbrīnoju tumsonību šajos komentos. Skolotāju alga maza? Lielākā daļa vecāku pat tik nesaņem un brīnaties, nez kur viņiem tāds noskaņojums/nogurums? Tieši privātuzņēmēji izspiež kā citronus un atmet tik cik grib, ja vispār samaksā. Man ceļā aiziet 5h un 9,5 eiro dienā. Toties valsts alga ir garantēta alga un vienmēr laikā. Vēl par ārzemēm sapņojat, bet nesalīdzināt kādi tur izdevumi, kas nebūt nav tie mazākie.

Biroja administrātore un viss cits, kas tajā iekļauts un neiekļauts, veicu daudz un dažādas funkcijas. Alga apmierina un darbs +/- arī. Ik pa laikam jau gribas visus piekaut un aiziet, bet neticu, ak citur man būtu vēl tik viegli un labi, jo 2x gadā ir prēmijas un visādi citādi bonusiņi. Žēl, ka nav veselības aprdošināšanas kartes, bet nu štrunts. Galvenais, ka darbs, alga vienmēr laicīgi, ja vajag brīvu - vienmēr var sarunāt un kas pats labākais - darba laikā sanāk arī apdarīt visas savas privātās lietas un pasēdēt arī te :D

> Artas skapis

Profesionālais dienests. Algas maksā, atkarībā no dienesta pakāpes, izdienas un t.t., sākot no 500 euro un uz augšu.

Labots: 14.11.2014 15:20

Arta, vai šīs armijas bikses (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=7589&start=20), kuras pārdevāt, ir finansējis profesionālais dienests? Smejošs

31 - 40 с 90

Тема закрыта