Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

Muļķīgi teikt, ka skolotāju alga ir liela, painteresējaties cik maksā par slodzi. Ja es būtu viena-dzīvotu cepuri kuldama,bet ja vienai jāaudzina bērns, tiešākajā nozīmē, tā alga ir jādala uz 2. Reizēm naudu saņemu un tajā apt dienā viņas nav, bet vel vesels mēnesis jādzīvo. Nākas piepelnīt. Varētu strādāt, bet tik mazu dārziņā neņem, aukles dārgas. Nerunājot par to,kas tagad mani satrauc, kad peināks dārziņa laiks...Ja man 8 jābūt darbā Rīgā, tad es nekādu to nevaru, jo b/d veras 7:00, kamēr mazo saģērbj(ziema) 15min. Kamēr uz Rīgu jau 8. Labi,ja vel centrā. Tāpēc mācos tagad lietas, kur laiku pati varu koriģēt un nopelnīt(piepelnīt).

p.s-šobrīd esmu bezdarbniece.

> Gabi

> Artas skapis

Profesionālais dienests. Algas maksā, atkarībā no dienesta pakāpes, izdienas un t.t., sākot no 500 euro un uz augšu.

Labots: 14.11.2014 15:20

Arta, vai šīs armijas bikses (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=7589&start=20), kuras pārdevāt, ir finansējis profesionālais dienests? Smejošs

Diezgan stulbs jautājums, es atvainojos par tiešumu, tāpēc būs izsmeļoša atbilde, lai apmierinātu Jūsu ziņkāri: NĒ. Ja neesat ievērojosi, tad zaļā forma LV armijai nav no 2007.gada. Secinājumus izdariet pati. Droši vien makšķernieki, mednieki un t.t. visi ir profesionālajā dienstā, jo viņiem ir raibas bikses. Smejošs Jebkurā gadījumā PALDIES par smieklu devu, tiešām nevarēju iedomāties, ka visi, kuru garderobē ir raibas bikses dien armijā. Smejošs

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

Profesionālais dienests. Algas maksā, atkarībā no dienesta pakāpes, izdienas un t.t., sākot no 500 euro un uz augšu.

Arta, vai šīs armijas bikses (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=7589&start=20), kuras pārdevāt, ir finansējis profesionālais dienests? Smejošs

Diezgan stulbs jautājums, es atvainojos par tiešumu, tāpēc būs izsmeļoša atbilde, lai apmierinātu Jūsu ziņkāri: NĒ. Ja neesat ievērojosi, tad zaļā forma LV armijai nav no 2007.gada. Secinājumus izdariet pati. Droši vien makšķernieki, mednieki un t.t. visi ir profesionālajā dienstā, jo viņiem ir raibas bikses. Smejošs Jebkurā gadījumā PALDIES par smieklu devu, tiešām nevarēju iedomāties, ka visi, kuru garderobē ir raibas bikses dien armijā. Smejošs

Labots: šodien, 13:27

Kāpēc Jūs tā satraucaties?Smejošs

Loģiski, Latvijas armija 2007.gadā nodrošināja Latvijas karavīrus ar formas tērpiem, šobrīd ir citāda veida, bet no tā jau koeficienta būtība nemainās, jo formas tērps (arī tā saucamais "zaļais") paliek karavīra īpašumā Smejošs. Kaut vai 1998.gada šūts!Smaidīgs

Padomājiet, vai iesiet uz mednieku vai makēķernieku veikalu iepirkt bikses, ja Jums tādas finansē Latvijas armija (kā jau minējāt, kur strādājat) Smejošs.

Un šāda veida bikses šuva tikai Latvijas armijai!Smaidīgs

Ai, ai!!!

Lūk, kur mūsu nodokļi aiziet!Smejošs

Lai jauka pēcpusdiena!Aci miedzošs

> Gabi

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

Labots: šodien, 13:27

Kāpēc Jūs tā satraucaties?Smejošs

Loģiski, Latvijas armija 2007.gadā nodrošināja Latvijas karavīrus ar formas tērpiem, šobrīd ir citāda veida, bet no tā jau koeficienta būtība nemainās, jo formas tērps (arī tā saucamais "zaļais") paliek karavīra īpašumā Smejošs. Kaut vai 1998.gada šūts!Smaidīgs

Padomājiet, vai iesiet uz mednieku vai makēķernieku veikalu iepirkt bikses, ja Jums tādas finansē Latvijas armija (kā jau minējāt, kur strādājat) Smejošs.

Un šāda veida bikses šuva tikai Latvijas armijai!Smaidīgs

Ai, ai!!!

Lūk, kur mūsu nodokļi aiziet!Smejošs

Lai jauka pēcpusdiena!Aci miedzošs

Labots: šodien, 13:40

Ja Jūs neziniet, tad gudri nespriediet. Smiekli nāk par Jūsu seklo domāšanu.Smejošs 1998.gadā es vēl skolā gāju un viennozīmīgi nebiju dienestā, lai iegūtu savā īpašumā zaļo formu. Pirms apvainojiet, noskaidrojiet faktus, nevis uztaisiet sevi forumā par apsmieklu.

Es uztraucos?! Viennozīmīgi nepieļaušu, ka tāda ,,blondīne" kā Jūs apvainosiet mani un Latvijas armiju par nodokļu maksātāju naudas izsaimniekošanu. Droši, ka pati tā dariet. Katrs jau spriež pēc sevis.

Lai Jums mierīga nakts, vismaz varēsiet mierīgi iemigt, zinot, ka Jūsu milzu iemaksātais nodoklis Valsts kasē nav nelietderīgi iztērēts. Smejošs

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

> Artas skapis

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Kā jau pienākas - tagad no Jūsu puses tiek pieminēti visi!

Saprotu Jūsu reakciju - TAISNĪBA NEPATĪK!Smejošs

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Būtu labāk paklusējusi!!! Vizmaz cieņas dēļ!

Paldies!

> Gabi

> Artas skapis

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

GABI - Ja tu spēj izturēt atlasi, tad nāc uz profesionālo dienestu! Arī varēsi pelnīt ,,miljonus"! Smejošs

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

Armija algas ir pietiekami lielas,tur ir dazadas piemaksas,daudz kas viniem tiek atmaksats,zinu jo man kaimins dien armija un dzivo loti labi,darba diena vinam isa un brivu var dabut kad vien grib.........

> axxa

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Paldies!

Armija algas ir pietiekami lielas,tur ir dazadas piemaksas,daudz kas viniem tiek atmaksats,zinu jo man kaimins dien armija un dzivo loti labi,darba diena vinam isa un brivu var dabut kad vien grib.........

Nespried, lūdzu, pēc viena kaimiņa. Smaidīgs

Es NESAKU, ka algas armijā ir zemas, bet ne tik augstas kā šeit tiek uzspēlēts. Un dienēt armijā nav tas pats, kas sēdēt birojā, ne tā? Birojā nav jāiet diennakts norīkojumos, jābrauc uz kvalifikācijas kursiem un t.t. Tad reāli esi prom no ģimenes un bērniem. Bet, protams, tā ir katra brīva izvēle un savu esmu izdarījusi.

Un UZSVERU, ka jebkurš pilsonis var pieteikties dienestam. Uz priekšu! Tikai jāiziet pārbaudījumi - gan fiziskie, gan medicīna, pēc tam 3 mēneši pamatapmācība Alūksnē, poligonā. Nekā sarežģīta. Un nevajadzēs mani nozākāt, ka dienu armijā.

41 - 50 с 90

Тема закрыта