Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

Es jau Tev neko neparmetu,jo pati loti gribeju dienet armija...Es tik ta padomaju kapec viniem ir tadas ekstras ka darzina bernam nav jagaida rinda,kaa visiem citiem,celss tiek atmaksats pusdienas viniem bez maksas!

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Kā jau pienākas - tagad no Jūsu puses tiek pieminēti visi!

Saprotu Jūsu reakciju - TAISNĪBA NEPATĪK!Smejošs

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Būtu labāk paklusējusi!!! Vizmaz cieņas dēļ!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

GABI - Ja tu spēj izturēt atlasi, tad nāc uz profesionālo dienestu! Arī varēsi pelnīt ,,miljonus"! Smejošs

Labots: šodien, 14:19

Kāds pieminēja miljonus???Smejošs Tikai Jūs! Tātad, IR!Smejošs

Neviens nesaka, ka ir jākaunas par to, bet būsim nedaudz pieticīgāki un nelēkāsim te ar šādu aldziņu, kad citi pelna MINIMUMU!

Cieņa, mīlulīt!Smaidīgs

Un Cien.Arta!

Esmu tur bijusi un ne tik vien to izturējusi un izgājusi!!!

Tāpēc, vēlu visu Jums to labāko un turpiniet tālāk pārdot Latvijas armijas bikses!Smejošs

Beidziet mērīties ar krāniņiem :D

...te nav par ko smaidiņus likt......diemžēl.

...te nav par ko smaidiņus likt......diemžēl.

> axxa

Es jau Tev neko neparmetu,jo pati loti gribeju dienet armija...Es tik ta padomaju kapec viniem ir tadas ekstras ka darzina bernam nav jagaida rinda,kaa visiem citiem,celss tiek atmaksats pusdienas viniem bez maksas!

Nu ko Tu stāsti pasakas! Ceļu NEVIENAM neatmaksā, ja nu vienīgi tu brauc maršutā Rīga-Kadaga-Rīga, iet dienesta autobuss. Ne visi Kadagā dzīvo, vai ne? :)

Dārziņš bez rindas ir tikai tiem karavīriem, kuri bijuši MISIJĀ.

Nevajag publiskot dezinformāciju.

> Gabi

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Kā jau pienākas - tagad no Jūsu puses tiek pieminēti visi!

Saprotu Jūsu reakciju - TAISNĪBA NEPATĪK!Smejošs

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Būtu labāk paklusējusi!!! Vizmaz cieņas dēļ!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

GABI - Ja tu spēj izturēt atlasi, tad nāc uz profesionālo dienestu! Arī varēsi pelnīt ,,miljonus"! Smejošs

Labots: šodien, 14:19

Kāds pieminēja miljonus???Smejošs Tikai Jūs! Tātad, IR!Smejošs

Neviens nesaka, ka ir jākaunas par to, bet būsim nedaudz pieticīgāki un nelēkāsim te ar šādu aldziņu, kad citi pelna MINIMUMU!

Cieņa, mīlulīt!Smaidīgs

Un Cien.Arta!

Esmu tur bijusi un ne tik vien to izturējusi un izgājusi!!!

Tāpēc, vēlu visu Jums to labāko un turpiniet tālāk pārdot Latvijas armijas bikses!Smejošs

Virtuālajā vidē esi lielā varone, vai ne? Tu sevi publiski šobrīd apkauno, GABI. Smejošs

Man ir interesantākas lietas kā lasīt šo saraksti. Vajag strādāt nevis vāvuļot šeit, ka nav naudas, tad tā būs. Ja cilvēkam ir darbs, tad viņam neatliek laika muļķības rakstīt.

Žēl man Tevis, Gabi, bet gan arī Tu kādreiz būsi laimīga. Laimīgs cilvēks NEKAD nemeklē kašķi, nelaimīgs gan. Padomā par to!

Tagad ir atvērta tēma, būs vairākām pilnvērtīgs vakars šeit klačojoties. Man ir labākas lietas ko darīt! Smejošs

Visu gaišu!

Nu tik muļķīgu komentāru, ka no Gabi, es te pirmoreiz lasu, izskatās pēc 16 gadīgas meitenes monologa. 

Cilvēks strādā, pelna naudu godīgi, nav zaglis vai krāpnieks, atklāti atbildēja uz jautājumu par savu algu. Vai vajadzēja klusēt tikai tāpēc ka kāds pelna minimumu??? Varbūt kāds izlasīs un arī aizies dienēt armijā.

Palasīju diskusiju un sapratu to-labi,ka es nenorādīju algu,citādi arī man vēl sāktu klupt virsū.:D 

Kuram tas ir izdevīgi? Būtu priecājušās,ka ir cilvēki,kas kaut ko dara-jebko!Kam no šīs diskusijas pēdējiem komentārie paliek labāk?Domāju,ka nevienam,jo izbļaustīšanās neko nemainīs. 

Patiesībā šis te besī,ka ir cilvēki,kuri sprēgā par tiem,kas pelna vairāk.Kur ir problēma pašām pelnīt tik,cik gribās?Tas ir elementārāk par elementāru. 

Paldies, meitenes, par atbalstu!

Pirmo reizi redzu, ka cilvēkam ir tik sekla domāšana. Par skaudību, jā, tas mūsu tautai asinīs, bet...šāāādu murgu lasīt, gan izsmējos, gan sanāca dusmas.

51 - 60 с 90

Тема закрыта