Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

> Artas skapis

Paldies, meitenes, par atbalstu!

Pirmo reizi redzu, ka cilvēkam ir tik sekla domāšana. Par skaudību, jā, tas mūsu tautai asinīs, bet...šāāādu murgu lasīt, gan izsmējos, gan sanāca dusmas.

Saproti-ir kategorija cilvēku,kuri neko nedara,neko nepelna un tad lec virsū tiem,kas kaut ko dara un iespējams pelna vairāk.Pašiem nav un negrib,lai ir citiem. Man pa lielam ir pilnīgi vienalga,cik,ko,kurš pelna,jo tā ir tikai katra paša darīšana, citiem nekas nemainās vai pelna 100eiro vai 1000eiro,kaut 10000 mēnesī,reāli nedodu sūdu par to.

Es strādāju par aukli (ir kvalifikācija), bakalaurs baltu filoloģijā, janvārī iegūšu pedagoga kvalifikāciju. Alga ir nedaudz virs minimālās. Daudz sanāk nomaksāt nodokļos un par skolu, bet nesūdzos, jo zinu, ka citiem iet vēl trakāk ;)

es iepriekš strādāju par 240(labi ja.. ) ls mēnesī, 1 X gadā-vasarā bij piemaksa 15-20ls par garajām stundām, vasarā nostrādāju 2vās dienās visas nedēļas normu stundu ziņā. No tiem maksāju vēl dzīvokli īre 80ls plus komunālie apm. tikpat.plus tv, elektrība utt.  Labi , ka draugs pelnija normāli, varēja kkā izdzīvot. Tgd gan esam atraduši dzīvokli tikai par komunālajiem, bez īres maksas. sēžu pašlaik mājās, audzinu mazo- saņemu 350 eur.plus mācos. Draugs pelna 800 eur mēnesī, bet vnm tā nauda pietrūkst,lai cik viņa būtu :D

> Janeta

> Artas skapis

Paldies, meitenes, par atbalstu!

Pirmo reizi redzu, ka cilvēkam ir tik sekla domāšana. Par skaudību, jā, tas mūsu tautai asinīs, bet...šāāādu murgu lasīt, gan izsmējos, gan sanāca dusmas.

Saproti-ir kategorija cilvēku,kuri neko nedara,neko nepelna un tad lec virsū tiem,kas kaut ko dara un iespējams pelna vairāk.Pašiem nav un negrib,lai ir citiem. Man pa lielam ir pilnīgi vienalga,cik,ko,kurš pelna,jo tā ir tikai katra paša darīšana, citiem nekas nemainās vai pelna 100eiro vai 1000eiro,kaut 10000 mēnesī,reāli nedodu sūdu par to.

Jā, es savā naivumā tiešām nepadomāju, ka kādu stress piemeklēs, ja minēšu kādus ciparus. Jāpiebilst, ka savu algu arī nenorādīju, tikai minēju, ka armijā algas sākas no 500 eiro un uz augšu. Labi, ka neuzrakstīju konkrēti savu algu, tad vispār noēstu bez sāls.Smejošs

Daudz labprātāk šeit lasītu, ka meitenes saņem lielas algas. Man par to būtu tikai PRIEKS, bet kāda ir realitāte, tāda ir...diemžēl. Jebkurā gadījumā cienu visas profesijas pārstāves un negrasos nevienu nozākāt, ja kāda, piemēram, uzrakstītu, ka pelna vairāk.

ta ne jau cipars, bet bikses izmisumu radīja (kādam šķita, ka ar algu, ko armijā maksā, jāpietiek, nevis jāiztirgo vecā forma).

> cukurloka

ta ne jau cipars, bet bikses izmisumu radīja (kādam šķita, ka ar algu, ko armijā maksā, jāpietiek, nevis jāiztirgo vecā forma).

Atverskapi.lv esmu redzējusi neskaitāmi daudz sludinājumus, kuros tirgo formas bikses un pat komplektus, nerunājot par zābakiem. Nu tad visām viņa  kritīs ,,krāgā! Smejošs Varbūt tirgo armijas mantu...nezinu, manuprāt, cilvēkam gribas pakašķēties un iemeslu var atrast vienmēr.

tikai minēju, ka armijā algas sākas no 500 eiro un uz augšu.

Tad beidzot, a es lasiju un nevarēju saprast kur tā lielā alga domāta, jo 500 eiro, manuprāt daudz maz pieklājīgā vietā ir mazs atalgojums, uzņēmumā kur esmu es, tā ir sekretāru alga, un tiek uzskatīta par zemu, jo prasības ir lielas.

Par iepriekšējo cepienu, SviesC, jo es piederu pie tām, kas uzskata, ka katrs pelna tik cik ir gatavs ieguldīt sevis, konkretā uzņēmumā, man māsa kā viesmīle Čilli Picā, pelna ap 900eiro, jo ar savu smaidu un pozitīvismu tā vien rada cilvēkos vēlmi atstāt viņai dzeramnaudas, viņa ir savā vietā un to zin, es vidēja līmeņa vadītāja vakancē pelnu mazāk, bet nu man citi bonusi, un visu esmu sasniegusi tikai ar savu darbu, jo man ir tikai vidusskolas izglītība. (tas nerastos teicēji, ka visam vajag izglītību)

Nosauciet labu argumentu-kādēļ Artai izņemt sludinājumu ar biksēm?Reāli,kur ir problēma?Pat mani interesē kāda veselīga,labi argumentēta atbilde,nevis nievājoši sarakstiska.Man kā skatītājam no malas,tas nav skaidrs un interesē,jo varbūt arī es sapratīšu un piekritīšu.

Reali ir ta, jo vairak cilvēkam ir, jo vairak viņam arī vajag. 

> Janeta

Nosauciet labu argumentu-kādēļ Artai izņemt sludinājumu ar biksēm?Reāli,kur ir problēma?Pat mani interesē kāda veselīga,labi argumentēta atbilde,nevis nievājoši sarakstiska.Man kā skatītājam no malas,tas nav skaidrs un interesē,jo varbūt arī es sapratīšu un piekritīšu.

Bikses es vienai meitenei jau atdevu par simboliskiem 3 vai 4 eiro, neatceros precīzi. Nav tirgošanā, bet arī labprāt dzirdētu sakarīgas atbildes. Kāpēc es nevaru savas drēbes pārdot, bet citas var? Man katrai drēbei tagad čeks jāsaglabā, lai pārdodot varu pierādīt, ka esmu drēbīti pirkusi nevis zagusi. Tā?

GABI - redzi, ģimenēm mēdz būt savas tradīcijas. Mums tā ir laivošana. Bikses tika pirktas dēlam veikalā ,,Bunkurs 13. Vīru lietas". UN, pat ja tās būtu armijas bikses, kuras man iedotas darbā un kļuvušas par mazu...Kas no tā? Tās ir MANAS. Vispār rakstu un nespēju noticēt, ka kaut ko tik absurdu nākas skaidrot vienai meitenei.

Turpmāk, ja no kādas ko pirkšu, tad prasīšu pirkuma čeku, lai zinu, ka nav nozagts...Smejošs

61 - 70 с 90

Тема закрыта