Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

90 Ответы

Исправлено 19.11.2014 23:24

> Zane Plostniece / raganiņa...

tikai minēju, ka armijā algas sākas no 500 eiro un uz augšu.

Tad beidzot, a es lasiju un nevarēju saprast kur tā lielā alga domāta, jo 500 eiro, manuprāt daudz maz pieklājīgā vietā ir mazs atalgojums, uzņēmumā kur esmu es, tā ir sekretāru alga, un tiek uzskatīta par zemu, jo prasības ir lielas.

Par iepriekšējo cepienu, SviesC, jo es piederu pie tām, kas uzskata, ka katrs pelna tik cik ir gatavs ieguldīt sevis, konkretā uzņēmumā, man māsa kā viesmīle Čilli Picā, pelna ap 900eiro, jo ar savu smaidu un pozitīvismu tā vien rada cilvēkos vēlmi atstāt viņai dzeramnaudas, viņa ir savā vietā un to zin, es vidēja līmeņa vadītāja vakancē pelnu mazāk, bet nu man citi bonusi, un visu esmu sasniegusi tikai ar savu darbu, jo man ir tikai vidusskolas izglītība. (tas nerastos teicēji, ka visam vajag izglītību)

Protams, pilnībā piekrītu, ka tā nav milzīga alga. 500 eiro ir starta alga karavīriem, kuri iesaucas dienestā, vēlāk tā pakāpeniski pieaug - izdiena, pakāpe un t.t.

Hm,nesen lasīju Delfi, tur rakstīja, ka vidējā alga valstī ir 700 eur,nu gan brīnums,kad gandrīz visi saņem knapi 500 eur..Cik bēdīgi,ka valdība atklāti melo..

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Kā jau pienākas - tagad no Jūsu puses tiek pieminēti visi!

Saprotu Jūsu reakciju - TAISNĪBA NEPATĪK!Smejošs

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Būtu labāk paklusējusi!!! Vizmaz cieņas dēļ!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

GABI - Ja tu spēj izturēt atlasi, tad nāc uz profesionālo dienestu! Arī varēsi pelnīt ,,miljonus"! Smejošs

Labots: šodien, 14:19

Kāds pieminēja miljonus???Smejošs Tikai Jūs! Tātad, IR!Smejošs

Neviens nesaka, ka ir jākaunas par to, bet būsim nedaudz pieticīgāki un nelēkāsim te ar šādu aldziņu, kad citi pelna MINIMUMU!

Cieņa, mīlulīt!Smaidīgs

Un Cien.Arta!

Esmu tur bijusi un ne tik vien to izturējusi un izgājusi!!!

Tāpēc, vēlu visu Jums to labāko un turpiniet tālāk pārdot Latvijas armijas bikses!Smejošs

Virtuālajā vidē esi lielā varone, vai ne? Tu sevi publiski šobrīd apkauno, GABI. Smejošs

Man ir interesantākas lietas kā lasīt šo saraksti. Vajag strādāt nevis vāvuļot šeit, ka nav naudas, tad tā būs. Ja cilvēkam ir darbs, tad viņam neatliek laika muļķības rakstīt.

Žēl man Tevis, Gabi, bet gan arī Tu kādreiz būsi laimīga. Laimīgs cilvēks NEKAD nemeklē kašķi, nelaimīgs gan. Padomā par to!

Tagad ir atvērta tēma, būs vairākām pilnvērtīgs vakars šeit klačojoties. Man ir labākas lietas ko darīt! Smejošs

Visu gaišu!

Sanāk, ka Jūs esat varone virtuālajā vidē, ka pārdodat par nodokļu maksātāju naudu bikses!

Atklāšu, pietiekoši pelnu, bet man vismaz taisnīgums un godīgums ir pirmajā vietā, JO...Jūs apģērbj Latvijas armija un Jūs atļaujaties tirgot šeit tās bikses.

Man, kā bargo nodokļu maksātājai no savas firmas peļņas, šķebina, ka šādi cilvēki kā Jūs atļaujaties tirgot to, kas ir par cilvēku nodokļu naudu pirkts!

Nestāstiet, ka pirkāt tur un tur...

Un...ESMU LAIMĪGA, PAT ĻOTI, bet man nepatīk, ka Jūs, Arta, šeit tirgojat Latvijas armijas lietas, kuras Jums piešķir par brīvu, jo tās nav Jūsu lietas, bet par tādu cilvēku kā pedagogu/veikala darbinieku utt. nodokļu naudiņām iegādātas.

Šos armijas zābaciņus (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=7589&start=480) arī veiksmīgi notirgojāt!Smejošs Urrraaa!!!

Te Jūs sakat, ka pati pirkāt, te atkal-ja paliek par mazu, vai Jums neesaot tiesības pārdot....

Padomājiet, jau savos maldos iekritāt!Aci miedzošs

Sekla domāšana ir Jums, ja spējat ko tādu darīt!

> Vita Dūra

Muļķīgi teikt, ka skolotāju alga ir liela, painteresējaties cik maksā par slodzi. Ja es būtu viena-dzīvotu cepuri kuldama,bet ja vienai jāaudzina bērns, tiešākajā nozīmē, tā alga ir jādala uz 2. Reizēm naudu saņemu un tajā apt dienā viņas nav, bet vel vesels mēnesis jādzīvo. Nākas piepelnīt. Varētu strādāt, bet tik mazu dārziņā neņem, aukles dārgas. Nerunājot par to,kas tagad mani satrauc, kad peināks dārziņa laiks...Ja man 8 jābūt darbā Rīgā, tad es nekādu to nevaru, jo b/d veras 7:00, kamēr mazo saģērbj(ziema) 15min. Kamēr uz Rīgu jau 8. Labi,ja vel centrā. Tāpēc mācos tagad lietas, kur laiku pati varu koriģēt un nopelnīt(piepelnīt).

Ja tev ar b/d vecuma bērnu liekas traki, tad ko darīsi, kad bērns būs skolas vecumā?  Lai es darbā būtu 9os, man jāceļas 4os. Ņemu garās maiņas, lai atmaksātos braukāšana, un mājās esmu ap pusnakti. Vēl bērnam jāsagatavo viss nepieciešamais, nemaz nerunājot par atbalstu un palīdzību, lai sagatavotos skolai, ko es vispār nevaru sniegt.

Man bērna b/d vecums tagad liekas, kā vieglākais, kas bija, jo dārziņš sāka darbu 7os un beidza 19os, bet skolā, lai bērns no slodzes nebūtu pārmocījies normāli ierasties ~8iem, bet JĀIZŅEM vēlākais līdz 16iem!!! Ar kuru darbu to var savienot?Nemaz nerunājot par to cik vecs bērns var viens mājās tikt galā un cik vecu ir droši un pieņemami atstāt vienu. Ar pēdējo anomāla liekas valsts attieksme, kad bērnu nav normāli atstāt vienu, bet autobusā par viņu no 7 (!) gadu vecuma jāmaksā pilna maksa!!! To ļoti daudzi nezina. Lai mēs izbraukātu Rīgu ceļā vien turp atpakaļ vajag 17 EUR!!! Un tad vēl pārpildītie autobusi, pamēģini tik nesamaksāt pilnu biļeti un vienlaicīgi neidod kādam stāvošajam vietu!!!

Vispār jau skolotāji saņem mūsu, t.i. nodokļu maksātāju maksātu algu, tādēļ ir nekorekti zākāt vecāki šādi, tādi. Ja neevari strādāt ar cilvēkiem, tad skolotāju amatā nav ko darīt. Nebūtu tādu vecāku, arī jums, skolotājām darba nebūtu.

> Gabi

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

> Gabi

> Artas skapis

..un vispār man fascinē tādas personas kā GABI. Meitene atvēra foruma tēmu par darba algām, bet GABI okšķerējas pa citiem profiliem un meklē kur kādai piesieties. Varbūt kādas skolotājas profilā atradīsiet mācību grāmatas, kuras viņa noteikti būs nozagusi bibliotēkā vai arī kādas pārdevējas profilā - kosmētiku, kura zagta... Var redzēt, ka cilvēkam nav ko darīt! Smejošs

BEZ KOMENTĀRIEM!!!

Kā jau pienākas - tagad no Jūsu puses tiek pieminēti visi!

Saprotu Jūsu reakciju - TAISNĪBA NEPATĪK!Smejošs

Moonface87 un pārējais meitenes - ATVAINOJOS par iejaukšanos diskusijā, BET...nevarēju nepamanīt, jau otro reizi, ka Arta tik cēli raksta par profesionālā dienesta atalgojumu, kur pati strādā, nepadomājot par tām meitenēm, kuras knapi minimālo algu pelna! Ne visi var dienēt armijā!

Būtu labāk paklusējusi!!! Vizmaz cieņas dēļ!

Paldies!

Man būtu jākaunas par to, ka dienu armijā??? Tas ir slimi, piedodiet! Diskusijā katrs var izteikt savu viedokli, ne tā? Pēc Jūsu izteiktā komentāra sanāk, ka armijā algas ir mērāmas miljonos un man tagad jāsēž kaktiņā un jānokaunas par to.

GABI - Ja tu spēj izturēt atlasi, tad nāc uz profesionālo dienestu! Arī varēsi pelnīt ,,miljonus"! Smejošs

Labots: šodien, 14:19

Kāds pieminēja miljonus???Smejošs Tikai Jūs! Tātad, IR!Smejošs

Neviens nesaka, ka ir jākaunas par to, bet būsim nedaudz pieticīgāki un nelēkāsim te ar šādu aldziņu, kad citi pelna MINIMUMU!

Cieņa, mīlulīt!Smaidīgs

Un Cien.Arta!

Esmu tur bijusi un ne tik vien to izturējusi un izgājusi!!!

Tāpēc, vēlu visu Jums to labāko un turpiniet tālāk pārdot Latvijas armijas bikses!Smejošs

Virtuālajā vidē esi lielā varone, vai ne? Tu sevi publiski šobrīd apkauno, GABI. Smejošs

Man ir interesantākas lietas kā lasīt šo saraksti. Vajag strādāt nevis vāvuļot šeit, ka nav naudas, tad tā būs. Ja cilvēkam ir darbs, tad viņam neatliek laika muļķības rakstīt.

Žēl man Tevis, Gabi, bet gan arī Tu kādreiz būsi laimīga. Laimīgs cilvēks NEKAD nemeklē kašķi, nelaimīgs gan. Padomā par to!

Tagad ir atvērta tēma, būs vairākām pilnvērtīgs vakars šeit klačojoties. Man ir labākas lietas ko darīt! Smejošs

Visu gaišu!

Sanāk, ka Jūs esat varone virtuālajā vidē, ka pārdodat par nodokļu maksātāju naudu bikses!

Atklāšu, pietiekoši pelnu, bet man vismaz taisnīgums un godīgums ir pirmajā vietā, JO...Jūs apģērbj Latvijas armija un Jūs atļaujaties tirgot šeit tās bikses.

Man, kā bargo nodokļu maksātājai no savas firmas peļņas, šķebina, ka šādi cilvēki kā Jūs atļaujaties tirgot to, kas ir par cilvēku nodokļu naudu pirkts!

Nestāstiet, ka pirkāt tur un tur...

Un...ESMU LAIMĪGA, PAT ĻOTI, bet man nepatīk, ka Jūs, Arta, šeit tirgojat Latvijas armijas lietas, kuras Jums piešķir par brīvu, jo tās nav Jūsu lietas, bet par tādu cilvēku kā pedagogu/veikala darbinieku utt. nodokļu naudiņām iegādātas.

Šos armijas zābaciņus (http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs/aktivitates.html?id=7589&start=480) arī veiksmīgi notirgojāt!Smejošs Urrraaa!!!

Te Jūs sakat, ka pati pirkāt, te atkal-ja paliek par mazu, vai Jums neesaot tiesības pārdot....

Padomājiet, jau savos maldos iekritāt!Aci miedzošs

Sekla domāšana ir Jums, ja spējat ko tādu darīt!

Atradusies bargo nodokļu maksātāja! Smiekli nāk.

Man Jums nekas nav jāpierāda, pati zinu ko un kur esmu pirkusi vai saņēmusi. Nevis ES, bet JŪS bāžat savu degunu otra makā. Un ko pati tirgojat lietotas drēbes? Rakstījāt, ka Jums laba alga, tad ejiet uz veikalu un ziedojiet labdarībai nevajadzīgo.

Visticamāk kā lielākā daļa privātfirmas saņemat algu aploksnē. Tā kā paturiet savu muti šoreiz labāk!

Un palūgšu Jūs mani netraucēt. Es cenšos būt pieklājīga, bet pēc Jūsu teksta šķiet, ka vispār vēl mācaties skolā un mamma Jūs uztur. Vēsais

P.S. Neaizmirstiet uzrakstīt pārējām meitenēm, kuras tirgo formas un zābakus, lai neapzog VALSTI. Un aizejiet uz aptieku nopirkt Anti Stress tabletes, savādāk ar savu negatīvismu un skaudību tikai piesārņojat forumu.

Man negaršo un nepatīk rozīnes,bet es tagad neklupšu virsū tiem,kuri ēd un garšo. Meitenes,es piekrītu,ka viss nevar patikt visos ,bet nekas no tā nemainīses,ka uzspiedīsim otram savu viedokli,laimīgāks nebūs neviens.

> Pārsla

Hm,nesen lasīju Delfi, tur rakstīja, ka vidējā alga valstī ir 700 eur,nu gan brīnums,kad gandrīz visi saņem knapi 500 eur..Cik bēdīgi,ka valdība atklāti melo..

Nu tak 700bruto sanāk uz tiem 500neto. Mūsu valstī arī minimālā tiek atspoguļota bruto. lai izskatās iespaidīgāk Kliedzošs

Zinu vienu, tur ārzemēs neviens, ar milljonu maisu nestāv un negaida! Tur ir jāstrādā zili-melnam :) ja te šansētu tāpat, arī algas būtu lielākas :)

Gabi, bet kas liedz pārdot?! Man vecmammai māsiņa bija dienējusi armijā, šij mājās bija 3[!] lieki kerzi, jo ik pēc gada[?] piešķir jaunu pāri. Visas uzmanīgi skapītī glabāt?!?! Izmest vispār stulbi.. Arī man, kad gribējās armijapavus, piedāvaja tos iegādāties nevis uzdāvināt. Uztver drīzāk mantas nevis kā naudas izšķēršanu, bet bonusu - citiem tās ir prēmijas, armijā mantas.

Pilnīgi gribās redzēt, ko teiktu par tām lietotājām, kas lietas no pārtikas pakam maznodrošinātājiem[?] pārdod. Tur tak arī nodokļu maksātāju nauda. Vai varbūt šie cilvēki tiek mērīti pie citas skalas..?

Gļuks :( neizdodas noņemt "treknos" burtus. Labojot teksts izskatās ok, publicējot viss boldā :/

71 - 80 с 90

Тема закрыта