Aptauja par darbu! )) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja par darbu! ))

Meitnes padalaties kas Jūs esat pēc profesijas un vai Jūs apmierina Jūsu alga? :) 

19.11.2014 20:02

Jā, šeit laikam atmosfēra kašķīga, ļoti bieži neitrālas diskusijas beidzas ar kārtīgu konfliktu starp divām  pusēm. Laikam cilvēki uztver visu ļoti personiski un saasināti, kaut gan šajā situācijā ar laikam būtu uztvērusi kā apvainojumu Gabi komentāru. Aizdomas nekad nedrīst kļūt par apsūdzību, ja vien nav "galdā liekami" pierādījumi. Un vai tos vajag šeit?

Gabi, Jums jāvēršas KNAB, ja tāda ir Jūsu pārliecība!

Es arī nesapratu, kurā vietā Arta lielās ar saviem ienākumiem, atbildēja uz diskusijas jautājumu, manuprāt, godīgi nopelnīts pienācīgs atalgojums.

Pati strādāju tieslietu jomā, esmu ierēdnis, saņemu labu algu mazpilsētai, ir visas sociālās garantijas, ierēdņu novērtēšanas prēmijas.  Bērni pat "drīkst" slimot un man ir veselības apdrošināšana, bet saprotu, ka konkrētas summas šeit minēt ir neapdomīgi.

19.11.2014 20:34

IT project manager- Latvija alga bija uz rokas drusku virs 1000 Ls, Norvegija 30 000 Nok (3500 EUR). Nekad nenozeloju, ka pabeidzu sudijas IT, jo viegli nebija.

19.11.2014 21:15

Исправлено 19.11.2014 22:07

> Artas skapis

Jūs, Gabi, vispār apjēdzat ar kādiem nepamatotiem pārmetumiem mētājieties un ka par to var nākties atbildēt?! 

Un MAN NEKAD nav bijis šeit cits profils ar Jūsu nosauktajiem nikiem. Atkal jau apmelojat...absurds kaut kāds.

Un kā Jūs varat apgalvot, ka es neesmu ziedojusi labdarībai?

Nu jau manas drēbes Jums traucē dzīvot...tās noteikti arī zagtas.Smejošs

Un kāpēc gan labdarībai nederētu Jūsu drēbes? Pārāk labas priekš trūcīgajiem, tā? 

Atvainojiet, bet silti iesaku aiziet pie psihologa un risināt savas problēmas tur...

Labots: šodien, 21:32

Apvainojāt, Arta, arī Jūs mani, par aplokšņu algām un nodokļu nemaksāšanu utt.!

Kāds nepamatots pārmetums?

Jūs pārdodat armijas izsniegtās lietas!

Jums būtu jāatbild!

Jūs aizskārāt manis ievietotos sludinājumus, tāpēc es sāku runāt par Jūsu skapja klāstu!

Jums iepriekš bija cits profila nosaukums - lasiet taču vērīgāk, lūdzu!

Tāpat kā Jūs apgalvojāt, ka es neesmu ziedojusi labdarībai!

Par psihologu esmu pati izskolojusies un teikšu - Jums pie tā jāiet!

SAPROTIET, cilvēks sāk nervozēt tikai tad, ja Viņš ir vainīgs un nevēlas atzīt savu vainu.

Normāls cilvēks uz manu jautājumu - kā profesionālā dienesta ierēdnis pārdod Viņam izsniegto mantu-atbildētu:"Jā, zinu! Varu ar Jums arī padalīties!Smejošs"

Bet Jūs uz manu jautājumu sacēlāt šeit veselu ažiotāžu, kur apgriezāt visu "kājām gaisā", kur GABI tagad paliek vainīga!Smejošs

ARTA,  veiksmi Jums un, ja Jums liekas, ka aizskāru Jūs, protams, es atvainojos, bet Jums vajadzētu būt nedaudz iecietīgākai un vērīgākai, ko un kur pārdodat! Tas mans ieteikums!Smaidīgs

19.11.2014 21:30

Исправлено 19.11.2014 21:32

Jūs, Gabi, vispār apjēdzat ar kādiem nepamatotiem pārmetumiem mētājieties un ka par to var nākties atbildēt?! 

Un MAN NEKAD nav bijis šeit cits profils ar Jūsu nosauktajiem nikiem. Atkal jau apmelojat...absurds kaut kāds.

Un kāpēc gan labdarībai nederētu Jūsu drēbes? Pārāk labas priekš trūcīgajiem, tā? 

Atvainojiet, bet silti iesaku aiziet pie psihologa un risināt savas problēmas tur...

19.11.2014 22:20

Strādāju valsts iestādē, darbs patīk, alga apmierina (laikam ciparus saukt gan nebūs pieklājīgi, bet- savulaik arī sāku no mazumiņa), valsts mantu brīvajā laikā neiztirgoju....

Strādāju valsts iestādē, darbs patīk, alga apmierina (laikam ciparus saukt gan nebūs pieklājīgi, bet- savulaik arī sāku no mazumiņa), valsts mantu brīvajā laikā neiztirgoju....

19.11.2014 22:58

> Gabi

> Artas skapis

Labots: šodien, 21:32

Apvainojāt, Arta, arī Jūs mani, par aplokšņu algām un nodokļu nemaksāšanu utt.!

Kāds nepamatots pārmetums?

Jūs pārdodat armijas izsniegtās lietas!

Jums būtu jāatbild!

Jūs aizskārāt manis ievietotos sludinājumus, tāpēc es sāku runāt par Jūsu skapja klāstu!

Jums iepriekš bija cits profila nosaukums - lasiet taču vērīgāk, lūdzu!

Tāpat kā Jūs apgalvojāt, ka es neesmu ziedojusi labdarībai!

Par psihologu esmu pati izskolojusies un teikšu - Jums pie tā jāiet!

SAPROTIET, cilvēks sāk nervozēt tikai tad, ja Viņš ir vainīgs un nevēlas atzīt savu vainu.

Normāls cilvēks uz manu jautājumu - kā profesionālā dienesta ierēdnis pārdod Viņam izsniegto mantu-atbildētu:"Jā, zinu! Varu ar Jums arī padalīties!Smejošs"

Bet Jūs uz manu jautājumu sacēlāt šeit veselu ažiotāžu, kur apgriezāt visu "kājām gaisā", kur GABI tagad paliek vainīga!Smejošs

ARTA,  veiksmi Jums un, ja Jums liekas, ka aizskāru Jūs, protams, es atvainojos, bet Jums vajadzētu būt nedaudz iecietīgākai un vērīgākai, ko un kur pārdodat! Tas mans ieteikums!Smaidīgs

Labots: šodien, 22:07

Gabi, es tiešām ļoti ceru, ka man ar Jums vairs nevajadzēs diskutēt, jo no šīs sarunas ieguvu tikai negatīvas emocijas un kārtējo reizi pārliecinājos kā rodas baumas. Jūs izdomājāt, ka tirgoju armijas mantas un bez jebkādiem pierādījumiem sākāt mani nozākāt. Tas ir ļoti neprofesionāli, vēl jo vairāk, ja esat psiholoģe, Jums vajadzētu zināt kā komunicēt ar cilvēkiem. Jūsuprāt, man vajadzēja uzklausīt Jūsu apvainojumus un pasmaidīt, bet tā kā aizstāvēju sevi, tas pierāda, ka esmu vainīga, jo, jūsuprāt, nervozēju. 

Nē, es nenervozēju, bet biju un arī šobrīd esmu šokēta par Jūsu nekaunību. Jā, tā IR nekaunība. Jums ,,skapī" ir divi apģērba gabali no Hugo boss - varbūt strādājiet šajā veikalā un tirgojiet lietas, kuras nozagāt? Lūk! Jums patiktu, ka kāds bez jebkādiem pierādījumiem tā apgalvotu? Droši vien Jūs klusētu un smaidītu. Manuprāt, ir jāatbild par saviem vārdiem. Pieaugušam cilvēkam tā nav normāla rīcība - izfantazēt kaut ko un pārējiem pasniegt kā taisnību. Un man tiešām šķiet nesaprotami, ka cilvēks nezin tādas elementāras lietas kā to, ka jebkuru formu var nopirkt gan mednieku, gan citos veikalos. Padomājiet loģiski - ja es taisītu šeit biznesu, tirgojot armijas lietas, vai tad man nebūtu vismaz pāris armijas formu komplekti, nevis vienas raibās bikses...Smejošs

Lai Jums veicas un novēlu, lai dzīve vairāk Jums uzsmaida! Lai ir izdevusies privātā dzīve un neatliek laika šeit meklēt kašķus!

19.11.2014 23:11

Un domāju, ka pietiks ,,piesārņot" meitenes tēmu ar šo saraksti. Ja Jums ir vēl kādi neskaidri jautājumi, rakstiet man uz profilu, atbrauciet pie manis uz darbu un t.t. Es vienmēr cenšos uzklausīt cilvēkus, ja viņiem ir man ko teikt. BET necietīšu nepamatotus apvainojumus. 

Lai jauks vakars!

19.11.2014 23:23

Meitnes karsti gan Jums te ir gājis dienas garumā!!! Man ļoti žēl ka tā ir pavērsusies saruna..

Domāju labāk tēmu slēgšu, kamēr neesat izkāvušās savā starpā Smejošs

Lai jauks vakars un mazāk naida sabiedrībā. Lai harmonija valda Jūsu dzīvē un mīlestība!  Smaidīgs Paldies meitenēm par adekvātajām atbildēm. Absurdu nevēlos komentēt... Aci miedzošs

81 - 90 с 90

Тема закрыта