zemene86 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

zemene86

Kurš pazīst šādu "tirgotāju"?

20 Ответы

Cik atceros vakar bija diskusijas par šo lietotāju, ka ir apkrāpusi kādi!

Man ar vinu ari bija sadarbiba,biju loti smagi vilusies. Zabaki bija caurumaini un bojati,ar tadiem pat uz kuti nevar aiziet,jo kajas ir slapjas. Uz kompromisu ari negaja,bet saka apmelot un apsaukat :D

Pajautājiet lietotājai "Cukurvate," viņai arī bija nevisai veiksmīga un problemātiska sadarbība ar šo lietotāju.

Nesen rakstija, ka viņa ir krapniece ielūkojies šeit - http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=93

Nu jau laikam dzēsts profils . 

Jau dzēsusies.

Bet kas īsti noticis? 

Sarakstījāmies,vienojāmies, ka es pirkšu 2 preces, tūlīt ieskaitīju naudiņu..................Pēc 2 nedēļām nebija atbildes.uzrakstīju saitā, atbildēja, ka skaitīs naudu atpakaļ.....gaidīju, nesagaidīju. Gribēju pārjautāt un jau dzēsusies......................Ja kāda zin, lūdzu, varbūt draugos  "sazīmēšu". Pavasarī man arī viena meitene "dzēsās", bet palīdzēja cita un rezultātā uzrunāju draugiem.lv un naudu-55.00 euro atguvu. Paldies:)

Agrāk piedalījās forumā, ja mana atmiņa neviļ. Bija kautkāda jezga ap šo lietotāju, viņai pirms tam bija cits niks. No manis neko nav pirkusi, ne es arī neesmu pirkusi no viņas. 

Man bija situācija šāda pirms pāris dienām. Uzrakstīju,ka pērku smaržas un tūlīt pat aizsūtīju naudu,meitene visu saņēma,teica,ka nākamajā dienā izsūtīs. Pienāk nākamā diena,atveru forumu un skatos,ka jau bijusi sliktas atsauksmes viņai,domāju nu labi,būs jau viss kārtībā.Uzjautāju kā veicas ar manu paciņu,sāka kunkstēt,ka nesūtīs tajā dienā,varbūt nākamajā.Sapratu,ka labāk pajautāšu savu naudiņu atpakaļ.Meitene uzreiz izdzēsās. Protams,nav man problēma visu nokārtot citā veidā,bet kā nu nākas,kā nē,bet meitene uztaisīja jaunu profilu un uzreiz man uzrakstīja,ka naudu atdos.Viss lieliski! Tikai savu 16 eiro vietā saņēmu 15.20 ar tekstu-vairāk nebija. :D

Tagad ir jauns profils:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=36229

Zemenes vietā ir mellene.

Man ir arī vārds,uzvārds,telefona nr,visi dati,ja kādai vajag. :) Man šķiet,meitene saprata,ka spēlējās ar uguni,tikai par 80 centiem nav skaidrs-vairāk nebija.:D

> Janeta

Man bija situācija šāda pirms pāris dienām. Uzrakstīju,ka pērku smaržas un tūlīt pat aizsūtīju naudu,meitene visu saņēma,teica,ka nākamajā dienā izsūtīs. Pienāk nākamā diena,atveru forumu un skatos,ka jau bijusi sliktas atsauksmes viņai,domāju nu labi,būs jau viss kārtībā.Uzjautāju kā veicas ar manu paciņu,sāka kunkstēt,ka nesūtīs tajā dienā,varbūt nākamajā.Sapratu,ka labāk pajautāšu savu naudiņu atpakaļ.Meitene uzreiz izdzēsās. Protams,nav man problēma visu nokārtot citā veidā,bet kā nu nākas,kā nē,bet meitene uztaisīja jaunu profilu un uzreiz man uzrakstīja,ka naudu atdos.Viss lieliski! Tikai savu 16 eiro vietā saņēmu 15.20 ar tekstu-vairāk nebija. :D

Tagad ir jauns profils:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=36229

Zemenes vietā ir mellene.

Man ir arī vārds,uzvārds,telefona nr,visi dati,ja kādai vajag. :) Man šķiet,meitene saprata,ka spēlējās ar uguni,tikai par 80 centiem nav skaidrs-vairāk nebija.:D

vairāk nebija.. es gar zemi Smejošs

1 - 10 с 20