zemene86 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

zemene86

Kurš pazīst šādu "tirgotāju"?

12.11.2014 16:04

> Snowfox

> Janeta

Man bija situācija šāda pirms pāris dienām. Uzrakstīju,ka pērku smaržas un tūlīt pat aizsūtīju naudu,meitene visu saņēma,teica,ka nākamajā dienā izsūtīs. Pienāk nākamā diena,atveru forumu un skatos,ka jau bijusi sliktas atsauksmes viņai,domāju nu labi,būs jau viss kārtībā.Uzjautāju kā veicas ar manu paciņu,sāka kunkstēt,ka nesūtīs tajā dienā,varbūt nākamajā.Sapratu,ka labāk pajautāšu savu naudiņu atpakaļ.Meitene uzreiz izdzēsās. Protams,nav man problēma visu nokārtot citā veidā,bet kā nu nākas,kā nē,bet meitene uztaisīja jaunu profilu un uzreiz man uzrakstīja,ka naudu atdos.Viss lieliski! Tikai savu 16 eiro vietā saņēmu 15.20 ar tekstu-vairāk nebija. :D

Tagad ir jauns profils:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=36229

Zemenes vietā ir mellene.

Man ir arī vārds,uzvārds,telefona nr,visi dati,ja kādai vajag. :) Man šķiet,meitene saprata,ka spēlējās ar uguni,tikai par 80 centiem nav skaidrs-vairāk nebija.:D

vairāk nebija.. es gar zemi Smejošs

Es pat netaisījos kaut ko iebilst,jo sapratu-labāk tā,nekā neko nesaņemt! :DTo norakstīju uz savu stulbumu,ka nepalasīju forumu.

> Janeta

> Snowfox

> Janeta

Man bija situācija šāda pirms pāris dienām. Uzrakstīju,ka pērku smaržas un tūlīt pat aizsūtīju naudu,meitene visu saņēma,teica,ka nākamajā dienā izsūtīs. Pienāk nākamā diena,atveru forumu un skatos,ka jau bijusi sliktas atsauksmes viņai,domāju nu labi,būs jau viss kārtībā.Uzjautāju kā veicas ar manu paciņu,sāka kunkstēt,ka nesūtīs tajā dienā,varbūt nākamajā.Sapratu,ka labāk pajautāšu savu naudiņu atpakaļ.Meitene uzreiz izdzēsās. Protams,nav man problēma visu nokārtot citā veidā,bet kā nu nākas,kā nē,bet meitene uztaisīja jaunu profilu un uzreiz man uzrakstīja,ka naudu atdos.Viss lieliski! Tikai savu 16 eiro vietā saņēmu 15.20 ar tekstu-vairāk nebija. :D

Tagad ir jauns profils:

Man ir arī vārds,uzvārds,telefona nr,visi dati,ja kādai vajag. :) Man šķiet,meitene saprata,ka spēlējās ar uguni,tikai par 80 centiem nav skaidrs-vairāk nebija.:D

vairāk nebija.. es gar zemi Smejošs

Es pat netaisījos kaut ko iebilst,jo sapratu-labāk tā,nekā neko nesaņemt! :DTo norakstīju uz savu stulbumu,ka nepalasīju forumu.

Kautkam jau pirms Tevis bija problēmas, es šo niku esmu manījusi, saistībā ar kautko negatīvu. Smejošs Bet, ja tā padomā, no viena 80 centi, no otra jau sanāk 1,60! Smejošs  Ieturēja nodokli par darījumu Smejošs

12.11.2014 16:11

> Janeta

Tagad ir jauns profils:

Maybe vinqi cita banka un panema komisijas naudu atpakal.:D

12.11.2014 16:15

• > Reita

> Janeta

Tagad ir jauns profils:

Ir cita banka,jā,bet nu un?Tad jau es visām precēm varu likt klāt gan sūtīšanas izmaksas,gan vēl komisijas naudu. :D Tas vienkārši ir absurdi,bet tie 80 centi nav tā vērti,lai karotu. Priecājos,ka vispār atdeva,bet nu viņai īsti nebija variantu,he.

> Reita

> Janeta

Tagad ir jauns profils:

Pat ja tā, ir jāatdod visa summa. Ja ne uzreiz, tad ieskaitītu vēlāk kad parādās nauda. Protams, no 80 centiem neviens bagātāks nepaliks, bet godaprāts vai nu ir vai nu tā nav. 

12.11.2014 16:33

Vai vinai pirms tam nebija niks Dzivosim skaisti?Palidziet man atcereties. Jo ja ta,tad man ir vards un uzvards,ari adrese. Bet ja nav ta pati persona,tad atvainojos jau ieprieks. Man vnk saistas sie niki kopa

12.11.2014 16:40

> Dudinja

Vai vinai pirms tam nebija niks Dzivosim skaisti?Palidziet man atcereties. Jo ja ta,tad man ir vards un uzvards,ari adrese. Bet ja nav ta pati persona,tad atvainojos jau ieprieks. Man vnk saistas sie niki kopa

Santa Luca no Aizkraukles,sīkākus datus publiski gan nedošu,jo par spīti visam,ir jāietur kādas normas. Autorei piedāvāju datus nosūtīt privāti.Ir man gan vārds,uzvārds,konta nr,telefona nr. :)

12.11.2014 16:41

Исправлено 12.11.2014 16:45

Man arī bija negatīva pieredze ar šo lietotāju. Lūdza sūtīt preci ar pēcmaksu. Aizsūtīju. Paku neņēma ārā, teica,ka gaida algu, pēc tam teica,ka nav naudas, tad atkal teica,ka brauks prom no LV. Kad forumā publicēju viņas datus, tad ar grūtībām dabūju atpakaļ naudu par iztērētajiem pasta izdevumiem.

Pircēja, kura gribēja arī to pašu preci iegādāties, gaidīja,kamēr man atnāks atpakaļ paka.

Īsāk sakot, šī lietotāja konservēja paku veselu mēnesi !

Šeit foruma tēma par šo gadījumu

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=10804

12.11.2014 16:52

Laikam mazliet par vēlu pamanīju šo sarunu, bet tomēr padalīšos.
Jā, man arī bija negatīva pieredze ar šo lietotāju (kā Janeta jau minēja, tagad viņa vairs nesaucas zemene86, bet mellene87). Īsumā — pārdevu viņai smaržas, nosūtīju, bet naudu saņēmu pēc vairāk kā nedēļas un pēc ilgas un jau šķita, ka neauglīgas sarakstes, līdz brīdim, kad pabrīdināju par iespējamām sekām, ja savu naudu nesaņemšu. Zinu, mana kļūda bija uzticēties un pārdot ar pēcapmaksu, bet tas bija mans pirmais darījums AtverSkapī, biju naiva  :)

Smieklīgākais, ka šī man vēlāk rakstīja, lai izņemu ierakstu no negodprātīgo lietotāju diskusijas, jo es taču naudu beigās tomēr esot saņēmusi  :D  teica, ka dzēsīšoties no "šī stulbā portāla", jo esot apnicis "tas bērnudārzs ar tām atsauksmēm"...  :D

12.11.2014 16:56

> Cukurvate

Laikam mazliet par vēlu pamanīju šo sarunu, bet tomēr padalīšos.
Jā, man arī bija negatīva pieredze ar šo lietotāju (kā Janeta jau minēja, tagad viņa vairs nesaucas zemene86, bet mellene87). Īsumā — pārdevu viņai smaržas, nosūtīju, bet naudu saņēmu pēc vairāk kā nedēļas un pēc ilgas un jau šķita, ka neauglīgas sarakstes, līdz brīdim, kad pabrīdināju par iespējamām sekām, ja savu naudu nesaņemšu. Zinu, mana kļūda bija uzticēties un pārdot ar pēcapmaksu, bet tas bija mans pirmais darījums AtverSkapī, biju naiva  :)

Smieklīgākais, ka šī man vēlāk rakstīja, lai izņemu ierakstu no negodprātīgo lietotāju diskusijas, jo es taču naudu beigās tomēr esot saņēmusi  :D  teica, ka dzēsīšoties no "šī stulbā portāla", jo esot apnicis "tas bērnudārzs ar tām atsauksmēm"...  :D

Par bērnudārzu man arī teica,ka ir apnicis atverskapi bērnudārzs.Daļēji jau piekrītu viņai,bet pat tad,kad ir izdarīts slikts darbs,par to ir jāzina forumā un ne jau aiz labas gribas atdeva naudu.No sērijas-nu labi,ja reiz Tev tik ļoti vajag,tad iesviedīšu Tev ar to naudu. :D  Es pat ticu,ka viņa nedara aiz ļauna prāta,bet vienkārši nesaprot kā notiek lietas.

11 - 20 с 20