Nepieciešams padoms par autokrēsliņiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nepieciešams padoms par autokrēsliņiem

Mazajai dāmai jau ir 4 mēneši, bet savā vecumā viņa ir diezgan gara (teju 70 cm!). Autokrēsliņš, kas nāca komplektā ratiem (baby heaven line) vēl itkā atbilst viņa svara kategorijai, bet redzu, ka nu jau kājas nav kur likt, kad krēsliņš ir piestiprināts.

Tagad cītīgi skatos nākamā soļa krēsliņu, BET cik esmu skatījusies, tad visi nākamie jau tādi sēžamie, BET mazā vēl 4 mēnešos sēdēt nedrīkst.

Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija un kādu krēsliņu Jūs ieteiktu?

 

P.S. Varbūt pie reizes pajautāšu- varbū kāda arī pārdod?:)


3 Ответы


Mums bija tieši tāda pati problēma. Mēs vilkām līdz pēdējam, līdz kamēr celī kājas locīja :) tad nopirkām uz 6-7 mēneši nàkamo krēsliņu, kuru likām guļus, bet ar skatu braukšanas virzienā un vēl joprojām ar to braukājam :)


mums mazā bija apaļa un jau 3 mēnešos tas krēsliņš bija par mazu. nopirkām krēsliņi kas liekās gan sēžus gan guļus līdz 18 kg. ideāli, braukājam vēl tagad, tikai pienācis laiks pirkt tā tautā saucamo "padirseni" jo mums jau 3 gadi. it kā tagad svaram vēl atbilst, bet skata ziņā sāk likties ka prasās jau ko citu. 


Ir krēsli katergorijās 0-18 un 0-36 kg, tur gan guļus, gan sēžus var bērnu pārvadāt. Un 0-36 jau noteikti pietiks visam laikam, kuru bērnam ir nepieciešams krēsls.

1 - 3 с 3