MADARA atlaides dāvanai. Iesakiet! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

MADARA atlaides dāvanai. Iesakiet!

Sveikas! Ieraudzīju, ka http://www.madaracosmetics.lv/lv/izpardosana/? šodien atlaides, tātad pirms Ziemassvētkiem droši, ka atlaides vairs nebūs. Tad nu gribētu iegātāties ko neitrālu, kas derētu/patiktu sievietei - sejas kosmētika atkrīt. Varbūt kaut ko ķermeņa kopšanai vai matiem?

Iesakiet labākos produktus no šīm līnijām? Paldies! Smejošs


9 Ответы


Lietoju Madara kosmētiku jau gadus septiņus, patīk man viss!  pareizāk sakot – tas viss patīk manai ādai. No ķermeņa kopšanas līdzekļiem varu uzslavēt ķermeņa krēmu,http://www.madaracosmetics.lv/lv/produkti/82-barojoss-krems-150ml.html  ļoti barojošs, ātri iesūcas ādā  , kā arī roku krēms ir brīnišķīgs, man ļoti patīk tā smarža, man pat liekas, ka nedaudz pēc mandelēm, lai gan sastāva to nav http://www.madaracosmetics.lv/lv/produkti/85-aizsargajoss-roku-krems-75ml.html

Šampūni nu tā.. varbūt  neesmu pārāk lielā sajūsmā, bet nebija arī slikti, tie ir jāpiemeklē, jo matu struktūras mums ir tik dažādas ;)

Un dezodorants man arī patika, pilda visas nosauktās funkcijas! http://www.madaracosmetics.lv/lv/produkti/86-augu-un-ziedu-dezodorants-50ml.html

Esmu pārliecināta, ka nevilsies produktos!

Es jau savu pasūtījumu veikusi un nevaru jau sagaidīt! J


Paldies, noderēs pirkumam!


Madara kosmētikas produkti ir labākie ko jebkad esmu lietojusi. Es arī pasūtīju šoreiz barojošo ķermeņa krēmu uz ziemas periodu un daily defence krēmu kuram ir ļoti daudz pielietojuma funkcijas. Šos vēl nēesmu lietojusi.


Исправлено 11.11.2014 14:12

Ir bijusi pieredze ar Madara produkciju: noteikti neiesaku matu kopšanas līdzekļus. Mani mati kļuva nepatīkami taustei.. tadi salmveidīgi, nedzīvi. Nedomaju, ka tas būs labakais variants davanai, jo katra cilvēka mati ir ar savam kaprīzēm.

No ķermeņa krēmiem, losjoniem nevienu nevaru izcelt- ir labi, bet var atrast daudz labakus variantus :)

Skatos, ka ziepītēm ir komplekta piedavajums, lūk šī varetu būt laba davaniņa. Pati esmu sajūsma par ziepēm ar laceņu aromatu. Fantastiskas!!

Roku krēms, kuru pieminēja Karīna ir labs, bet jaskatas uz aromatu gaumi- man šis mandeļveidīgais aromats atri apnika un saka šķebinat :)


Kā ir ar krēmu ādai zem acīm,ir kāda lietojusi?


Jā, man bija dezodorants, patika. Bet vai tā būs laba dāvana, nezinu.


Iesaku sejas putas - izcils līdzeklis, der arī kosmētikas noņemšanai, dāvanai labs variants vēl ir roku krēms un ķermeņa krēms - patiešām labi!


Sejas maskas dievīgas, jo īpaši tā, kas ir ar ezera dūņām.


Mazliet novēloti, bet nu varbūt kaadai noder mans viedoklis.

Patika vecais Madaras lūpu spīdums, taču diemžēl izmainīja ne tikai iepakojumu, bet arī dramatiski sastaavu uz slikto pusi  - palika taads biezs un lipīgs, ka ne uzsmērēt. Un kas pats trakaakais - vislaik paliek uz zobiem kaa ķepīga miltaina masa, nu tik briesmīga sajūta! brrr...

Nu jebkurai daamai noderēs sejas attīrīšanas līdzeklis, taatad sejas putas (taas gan ir nesamērīgi daargas ar vai bez atlaides, var atrast ar gandrīz identisku sastaavu un 2-3x lētaakas alternatīvas).

No ķermeņa produktiem ieteiktu mirdzumu. Ideaals, īpaši vasaraa. 

Paarējie produkti gan man nevisai, izņemot vēl tonējošo fluīdu un sejas krēmus, bet nu šajaa gadījumaa, cik saprotu, tas daavanai neder, bet pašu lietošanai droši! 

1 - 9 с 9