Nomierinoša Tēja? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nomierinoša Tēja?

Labvakar meitenes ;)

Vai varat ieteikt, kādu tiešam labu nomierinošo Tēju pieaugušajam?! Kas tiešam palidz...

Pēdējā laikā daudz stresa, nemitigā domāšana par visu, raizes, neguletas naktis utt

vel tam VISAM klāt, jau nedēłu, kā labās acs apakšējais plakstinš nemitigi raustās...

22 Ответы

Raudene. Bet man vislabāk palīdz anti stress tabletes (satur apiņus,melisu, baldrijāņu sakni, māteri)

> Snowfox

Raudene. Bet man vislabāk palīdz anti stress tabletes (satur apiņus,melisu, baldrijāņu sakni, māteri)

man arī ļoti palīdzēja anti stress tabletes, kad bija tāda nepieciešamība!

> eljuks

> Snowfox

man arī ļoti palīdzēja anti stress tabletes, kad bija tāda nepieciešamība!

Es atklāšu, ka pirms pus mēneša nevarēju aizmigt. Es likos gulēt ap 22:00 un gultā grozījos līdz 01:30 ... atcerējos, ka savulaik, pēc tuva cilvēka zaudejuma tādas lietoju, palīdzēja nedaudz. Tagad sūdzību nav, pirms miega paņemu 2 tabletes, kā norādīts un drīz vien palieku miegaina. Nomierina pa riktīgo. Labas tabletes, 20 gb bundžā maksā ap 1.80 eur

Man pēdējos mēnešus ir stress, un tagad iet uz papravku.. esmu no tiem, ko ikdiena un situācijas diezgan spēj ietekmēt, un vakaros mierīgi bez domāšanas nevaru aizmigt!

Исправлено 12.11.2014 23:38

Tādas man ir, tikai ar 20 tabletēm iekšā

Ruķīšu tēju "Miera tēja" ir laba, jau minētais antistress arī, protams, labs. bet tā acs plakstiņa raustīšanās varētu liecināt, ka vajag ko nervu sistēmu vairāk nomierinošu un spēcinošu. ļoti labs līdzeklis ir "Life", tikai to neieteiktu lietot, ja tiek apmeklēts solārijs Aci miedzošs

dr Tereško ir ļoti pareizi zāļu sakopojumi.

Kā saka tam VISAM pa virsu tiešam Nervi beigti man...

Vita Evelīna kur šo līdzekli var atrast internet a? Savadak meginu ieguglēt, nevaru atrast?! Gribas palasīt informāciju par šo līdzekli :)

> Tīna

dr Tereško ir ļoti pareizi zāļu sakopojumi.

Iegāju  mājas lapå un atradu kas būtu priekš mans :) Cena vsp super tikai 1,55€ 

noteikti paturēšu prātā :) Paldies 

> klimovicha88

Vita Evelīna kur šo līdzekli var atrast internet a? Savadak meginu ieguglēt, nevaru atrast?! Gribas palasīt informāciju par šo līdzekli :)

Par netu tiešām nav ne jausmas, diemžēl. es pirku kādreiz benu aptiekā, bet vispār, cik zinu, tad viņš ir diezgan reta parādība aptiekās.

Vēl arī sobrīd tik izslavētais Nervostrongs īstenībā ir tiešām ļoti labs un netiek par velti slavēts. tam arī cena pieņemama - ap 10eur un viņš tik tiešām ne tikai nomierina uz kādu laiku, bet spēcina sistēmu ilgtermiņā

> Vita Evelīna

> klimovicha88

Par netu tiešām nav ne jausmas, diemžēl. es pirku kādreiz benu aptiekā, bet vispār, cik zinu, tad viņš ir diezgan reta parādība aptiekās.

Vēl arī sobrīd tik izslavētais Nervostrongs īstenībā ir tiešām ļoti labs un netiek par velti slavēts. tam arī cena pieņemama - ap 10eur un viņš tik tiešām ne tikai nomierina uz kādu laiku, bet spēcina sistēmu ilgtermiņā

Es tiko uzgāju UZ Nervostrongs, ne tikai nomierina, bet arī stiprina nervu sistēmu, kas manā gadījumā butu vajadzīgs!!! 

Te palasot, Gan Nervostrong, gan anti-stress jādzer regulari... Tas sanāk, kā sac dzert šada veida zāles, tā visu laiku..  Kā īsti ir?

1 - 10 с 22