labākās pārdevējas/pircējas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labākās pārdevējas/pircējas

Daudzās vietās nosaka labāko, varbūt mēs arī šeit varētu noteikt labāko pārdevēju/pircēju

Dalāmies pieredzē par pozitīviem pirkumiem.

18 Ответы

Noteikti iesaku lienīti, ļoti jauka meitene, foršas lietiņas un adekvātas cenas Smaidīgs

> Džuse

Noteikti iesaku lienīti, ļoti jauka meitene, foršas lietiņas un adekvātas cenas Smaidīgs

Man ar lienīti nav nācies sadarboties, lai gan biju plānojusi un kāds jau nopirka:D Bet cik redzēju un dalījāmies foruma tēmās pieredzēs utt. man radīja ļoti jauka cilvēka iespaidu, patt caur PC šķiet, ka viņa sūta savu pozitīvo auru :D Dīvaini :D Es ar viņu noteikti ar prieku sadarbotos:)

Man nav tadas vislabakas, jo visas 32 pardevējas / pircējas  ar kuram esmu sadarbojusies ir bijušas superīgas sadarbības. :)

> Naty-lee

> Džuse

Man ar lienīti nav nācies sadarboties, lai gan biju plānojusi un kāds jau nopirka:D Bet cik redzēju un dalījāmies foruma tēmās pieredzēs utt. man radīja ļoti jauka cilvēka iespaidu, patt caur PC šķiet, ka viņa sūta savu pozitīvo auru :D Dīvaini :D Es ar viņu noteikti ar prieku sadarbotos:)

Aiii..paldies meitenes..cik patīkami vārdi  :)

Pilnīgi prieka asariņas acīs - par to, ka kāds pamana, ka tu centies no visas sirds un gribi iepriecināt citus. :)

ahh...dāvaniņas no manis ;)

Исправлено 13.11.2014 13:08

Pašas pozitīvākās sadarbības man ir bijušas ar šādām pārdevējām/pircējām - "Dii", "Weedsa", "Vai kādam ir VĒL lētāk?:)", "Chick", "klukvo4ka". Godīgas, pozitīvas, draudzīgas, atsaucīgas. Noteikti iesaku sadarboties! :)

Mans saraksts būtu liels, jo bijušas daaaaudz pozitīvas sadarbības. Paldies visām - gan pircējām, gan pārdevējām par sadarbību! Aci miedzošs

Vislābākas pircējas ir manā skapī:)

Man vieglāk būtu pateikt ar kurām nav bijusi laba sadarbība,jo lielākā daļa šeit ir fantastiski cilvēki. :)

Labākais pirkums man bijis no šīs dāmas:

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=4381

11 - 18 с 18