Profesionālie šampūni - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Profesionālie šampūni

Vai kāda ir lietojusi kaut kuru no šiem šampūniem? Kādas atsauksmes? Smaidīgs

13.11.2014 15:07

> Naty-lee

> lienīte

> Naty-lee

> lienīte

> Naty-lee

Džuse, Tu esi lietojusi CHI produkciju? Biju iegājusi profesionālās kosmētikas veikalā, bet pārdevēja neko daudz nemācēja teikt, tikai, ka viņu veikalā izņemts no apgrozības, nebija pirktspējas, kas liek domāt, ka nav labs vai cena augsta:D

Esmu strādājusi profesionālās kosmētikas veikalā un ļoti daudz vispār interesējos par kosmētiku :0

Tātad - 

CHI un Bio Silk ir gandrīz divas vienādas produktu līnijas, kas ir uz zīda bāzes. Eļļiņas abiem ir ļoti labas - der ideāli priekš sausiem matu galiem  - kā arī bojātiem.

Pārējie produkti arī ir ļoti labi - manā skatījumā - piemēram šampūni un balzāmi - ja ir iespēja un ir bojāti..sausi mati - iesaku pamēģināt. :)

Cena - ļoti adekvāta priekš profesionāliem produktiem - jo arī citām firmām ir pārsvarā šadā cenu amplitudā viss - protams nerunājot par super truper labajām firmām - piemēram Paul Mitchel - cena daudz augstāka :)

Pirktspēja - Cik atminos manā darba laikā - pietiekami daudz pirka.

Tāpēc uz jautājumu - kāpēc izņemts - nav īsti atbildes.

Starpcitu - vēl dažos veikalos ir palicis šis un tas - es piemēram Ogres Kolonnā - nu jau Dauglasā - vēl nesen pirku :)

Man taisni ir sausi gali, ar tieksmi šķelties varu visu laiku apgriezt, bet vienalga ātri vien aplūzt atkal. Aij es tā gribu sakopt matus, ka cena vienaldzīga, keuni jau esmu pārmēģinājusi, tā jau patīk, bet liekas, ka mati tā pieraduši pie tā, ka kaut kas jāmaina. Došos uz to pašu Douglas, Ogrē. Ceru, ka tur ir ko piedāvāt. 

Labots: šodien, 13:49

Iesaku - ja lieto vienu šampūnu un kondicionieri ļoti ilgi - labāk pēc laika mainīt!

Jo ja matiem ir kāda problēma(piemēram taukojas, šķeļas vai kas cits), tad mati un galvas āda ar laiku pierod pie viena un vairs neārstē šo problēmu.

Kaut vai iesaku palietot kādu laiku citas firmas līdzekļus - kaut vai ar šo pašu problēmas nosaukumu - bet galvenais, ka kaut kas cits :)

Un pat nevaig braukt domāju līdz Ogrei - jo 100% neesmu pārliecināta, vai viņiem vēl ir - ja sanāks - rīt vakara pusē varu piebraukt paskatīties :)

Bet noteikti iesaku aiziet uz kādu profesionālās kosmētikas veikalu un pajautāt, ko iesaka pārdevēji - juatājiet pie kases meitenēm vai arī uzriez jautājiet, kura no viņām šeit strādā ilgu laiku - garantēju - tāda būs zinošāka!

Bet vēl arī droši jautājiet savam frizierim - viņam būtu jāzin - kaut gan esmu saskārusies ar ļoti daudziem, kas izmanto lētos produktus un vispār savā jomā nav zinoši - tāpēc vienu reizi noziedot un aiziet uz kādu dārgo salonu.

Tieši tev varu varbūt ieteikt ko līdzīgu Keune - Godwell.. arī ļoti labs - mana frizierīte ar šiem produktiem strādā :)

Keuni es tieši sāku lietot, jo man frizieris ieteica. Pagaidām lietoju So Pure līniju un vairs neatceros, kuru līniju pirms tam. 

Jā, vakar biju profesionālajā veikalā. "Daugā", bet CHI viņiem vairs nav, bet nu pārdevēja neko nemācēja pastāstīt, diemžēl. 

Es pati esmu no Ogresgala, takā viss ok Lienīt, man paceļam. Ja nebūs Douglasā, tad vēl variants ir centrā elvi un "Helios" skaistumkopšanas salonā.

Paldies, Tev:))

Tad teikšu tā- Daugā nav diezko zinošas pārdevējas - jo es ar savu pieredzi - pārdevējas šada tipa veikalā - zināju daudz daudz reizes vairāk - arī jautājot - ko var ieteikt līdzīgu - diemžēl meitenes nemācēja atbildēt :(

Tad aizbrauc uz Topu - jo tur pirms laika Douglasa vēl bija Biosilk.

Tajos pārējos arī nav :)

13.11.2014 15:12

CHI Sūtiiu šeit!

http://serenity.lv/farouk-systems-chi-infra-treatment-cosmetic-350ml.html

Maniem matiem ideāls un cena laba.

Kapēc no i-veikala? Cenu atšķirība, neesmu vēl veikalā noskaidrojusi cenu?

Veikalā cenas vienmēr būs augstākas.(tā tam būt!)  Es tur Loreal profesionālos šampūnus un kondicionierus sūtu,jo frizieru veikalos cenas

ir divreiz lielāka. Sūtu kopā ar draudzenēm.

Pamēģiniet Schwarzkopf Profesional man pašai ļoti patīk. Pati lietoju mitrinošo šampūnu, balzāmu un masku. Masku ielieku uz vairāk stundām dienā un mati paliek tik mīksti un patīkami.

Es pērku www.johaidi.com, gandrīz katru otro mēnesi ir piedāvājumā ar akcijas cenām.

Tagad vēl Santā viņi reklamējas un papildus vēl piedāvā 10% atlaides...:)

11.02.2015 09:42

Vēl kādas atsauksmes par Diplona šampūniem/ balzāmiem?

11.02.2015 10:23

> Beta

Ingredients:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, GLYCOL DISTEARATE, PARFUM, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-10, POTASSIUM SORBATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, LAURETH-4, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LINALOOL, SODIUM ACETATE

http://www.diplona.de/en/diplona/diplona-professional/your-oil-therapi-profi/shampoo/

Kas var būt labs šampūns kam ir praktiski tāds pats ķīmisks sastāvs kā jebkuram citam šampūnam ko var atrast Drogās?

11.02.2015 10:42

> Beta

es pamēģināju, man ļoti nepatika, mati palika grūti ķemējami, tāda sajūta, kā ar poļu lēto galu būtu izmazgāti :)

30.05.2015 22:20

Profesional ir uzrakstīts pat uz Tāda lētuča kā Isana, līdz ar to - šim vārdam tiešām nevajadzētu piegriezt galveno vērību. Chi man šķiet ok, bet pati parasti lietoju KEUNE un RICH līnijas produktus (parasti pamainu, kad viens iepakojums beidzas, lai mati pārāk nepierod). Patīk labāk kā SILK. Keunei ir ļoti laba maska bojātiem matiem, ko lieku vismaz 3x nedēļā arī tad, kad lietoju RICH kosmētiku. Bet tā parasti Keune krāsotiem matiem šampūns+balzāms+ Arganas eļļa (keunei ļoti labs serums, ar oranžu korķīti, kuru diemžēl nekur vairs Kristianā neatrou, līdz ar to nākas aizstāt ar Arganu, to gan ņemu no GOSH), no Rich arī šampūns+balzāms+ oil serums. Mati superīgi mīksti un spīdīgi. Daudzas meitenes parasti jautā, ko lietoju.

es uz trakajam dienam nopirku lielu pudeli (laikam 1l ieksa), idials prieks maniem matiem! Cena trakajas dienas ari bija zem 5 eur tam sampunam. 

21 - 28 с 28