Gatavojam - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gatavojam

Varbt kāda bieži gatavo lasi, ir kāda recepte, tā teikt interesantāka :) ? vai ieteikumi  ?

17 Ответы

Bļāviens un man tagad tā lasi sagribējās dēļ šīm receptēm...:D Bet būs cuciņš jāēdKājmutis

Ar sviestu sanaaca labi!!! 

Velak pameginasu ar medu! 

Vista AR sinepem UN medu garso!

Man patīk taisīt našķus. Piemēram parastas kukurūzas nūjiņas, brūnajā gotiņā:) Vāra, maisa un izliek uz folija ar ēdamkaroti. Lēti un garšīgi:)

Piedošanu, neizlasīju,ka LASI :D To ko ēd :D

Lasis garšo vnk, svaigi uz maizītes ar citronu!:D

Lasi (fileju vai steiku) ieliek keramikas traukā, uzber rozā sāli, piparus, timiānu, pārlej ar saldo krējumu un uzrīvē sieru. Cep cepeškrāsnī līdz gatavs. ļoti gardi sanāk! :)

> Vita Dūra

Piedošanu, neizlasīju,ka LASI :D To ko ēd :D

Lasis garšo vnk, svaigi uz maizītes ar citronu!:D

Starp citu, runājot par svaigu lasi mans beidzamais hīts ir sīki sagriezts lasis sajaukts ar citrona sulu un mārrutkiem uz grauzdētas maizītes. Manējie ēd kā traki Vēsais

> Mazā bodīte

es domāju varbūt var sviesta mazu gabaliņu pa virsu uzlikt, jo sviestu itkā lietoju, bet biezpienu, tiktiešām nē Плачу

Nu tas svaigais siers tomēr nav biezpiens...katraa ziņaa, konsistence pavisam cita - kaa krēmam, grūti taa izstaastīt, ir jaapagaršo pašai. Ja vienkaarši negaršo piena produkti, tad vērts pamēģinaat, cita lieta, ja tos nedrīkst lietot uzturaa..

P.s. Es gan nezinu, kaa var iztikt bez piena produktiem, man šķiet, ka no tiem vien dzīvoju! :D

11 - 17 с 17