nesaprotu! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesaprotu!

sveikas, meitenes! es gribētu zinaat jūsu domas vienaa lietaa :) taatad, es nesaprotu vienu, ja jau šis ir lietotu un arī protams jaunu drēbju un citu lietu `tirdziņš`, tad kaapēc ir jaaliek taadas cenas? nesaprotu, ja jau drēbes vai attiecīgi kaut kas cits skapi nav vajadzīgs, tad kaapēc tas ir jaapaardod par tik astronomiskaam summaam? es protams nesak to par visaam, bet esmu ievērojusi dažas lietas, kas paardodas par ļoti augstaam cenaam, bet tomēr ir lietotas un skaitaas nevajadzīgas.. ja jau žēl ir paardot par zemaam cenaam, tad jau nemaz no taas preces tik aatri negribas atbrīvoties.. nu taas ir manas domas protams, nevienu neosodu un ceru , ka arī mani par šo diskusiju nenosodīsiet.. piemēram, manaa skapī ir rakstīts, ka par cenaam var vēl vienoties, tad loģiski, ja man palūgs , tad es atlaidi uztaisīšu. gribu vienkaarši zinaat jūsu domas. Es šai lapaa saaku darboties, jo tiešaam vajag tik vaļaa no liekaam drēbēm, pretī saņemot labu attieksmi, prieku un kaadu simbolisku cenu, jo kaa saka mana vemaamiņa, tad "par brīvu ņemtas lietas ilgi nekalpos" ;)

jauku dienu visaam, un ceru, ka mani nenosodīsiet par šo tematu, vienkaarši gribu citu domas par šo visu zinaat! :) Skūpsts

18 Ответы

Nakts vidū radās šāda doma? Kuras ,piemēram,ir dārgas un kuras lētas?

Ir citas, kurām cenas tiešām labas, bet citām-es apzinos,ka varu veikalā jaunu nopirkt.

tieši tā - tirgus ne veikals te ir. Un no kādas nopirks arī par astronomisku summu, jo viņa mācēs tirgoties. Kā jau te vairākkārt tiek uzsvērts diskusijās, nevajag visu nolīdzināt pēc savas mērauklas. Vienkārši baudam procesu un mācamies pašas pirkt , pārdot vai dāvināt.

Esmu maksaajusi arii daargaak, jo manis izveeleetaa prece man patiik un esmu sen taadu gribeejusi. Protams,ka ir patiikami iegaadaaties leetaakas dreebes, sevishki berniem, zinot,cik tas ir dargas un cik atri berns no taam izaug. Izvele te ir: gribi perc, gribi ne. Un taapeec vien tas ir labi.

P.s. Pie tam,ja kadai ir patiesi vertiga un dargi iegadata lieta, bet nelieto, kapec noniveleet taas cenu...varbuut kaada buus gatava par to maksaat.

Es nebeidzu vien parsteigt viiru radot vinam seit atrastas "perles",jo tiesam ir cilveki,kas par nonesatiem zabakiem prasa millzu naudu. Nerunajot jau par sen no aprites izgajusam drebem.

Bet  tadas nav visas pardevejas,pati esmu nopirkusi loti labas un letas lietas.

Ir pieprasījums - būs piedavajums. Lielaka daļa apģērbu, kas šeit maksa virs kadiem 15 eiro, ir vai nu jaunas vai arī no paša sakuma maksaja dargi (teiksim kadas dizainera drebes vai arī šūtas uz pasūtījumu utml). Bet meitenes, kas tirgo ar nesaprotamas izcelsmes drēbēm no Ķīnas internetveikaliem, humpalam un tt, kuras vēl bija nolietotas līdz pēdējam, tad arī tie 4 eiro nav ta vērti. Ka Mona Ra rakstīja: nevajag visus vērtēt pēc sevis. Ir jaapzinas mantu vērtība. Aci miedzošs

Katrai precei savs pircejs,te kriteriju nav kadai cenai jabut,ka kur6 grib ta liek

Savukārt man atkal ir tāda situācija, ka manai mammai patīk man sapirkt drēbes vai māsai. Atsūta, bet viņa ir kļūdījusies izmērā, jo kā zinām ne vienmēr S derēs visām utt. kāda ķermeņa proporcija neatbilst kā vajag un tā lieta stāv. Varbūt esmu reizi divas uzvilkusi, bet galā tomēr secinājusi, nu nav man. Daļa drēbju pēc grūtniecības vairs neder un pirktas īsi pirms tās. He, tā nu viņas nostāvēja. Un tagad pārdodu. Par laimi daudz jau ir pārdots, priecīga, ka ir tāds skapis. 

Bet nu, kapēc man pārdot par 3 Eur, ja zinu, ka tā drēbe ir gandrīz jauna:) Bet citām tas te jau ir bizness.

Es citreiz nobrīnos ,kad meitenes aliexpress.com vai ebay.com drēbēm uzliek mistiski augstas cenas Smejošs

ir jau ebay visādas lietas. izskatīju visu ebay un atradu īpaša izskata wedge sneakers, kādus šeit veikalos nebiju redzējusi, ar sūtīšanu un muitu samaksāju 70 eur un kvalitātes ziņā labāki kā pie mums nopērkamie apavi par pāris simtiem eiro. dažkārt arī liekas, ka šeit sēdošās nav redzējušas veikalu cenas un pieradušas, ka viņām visu par velti atdod (nav radušas pašas pelnīt).

1 - 10 с 18