nesaprotu! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nesaprotu!

sveikas, meitenes! es gribētu zinaat jūsu domas vienaa lietaa :) taatad, es nesaprotu vienu, ja jau šis ir lietotu un arī protams jaunu drēbju un citu lietu `tirdziņš`, tad kaapēc ir jaaliek taadas cenas? nesaprotu, ja jau drēbes vai attiecīgi kaut kas cits skapi nav vajadzīgs, tad kaapēc tas ir jaapaardod par tik astronomiskaam summaam? es protams nesak to par visaam, bet esmu ievērojusi dažas lietas, kas paardodas par ļoti augstaam cenaam, bet tomēr ir lietotas un skaitaas nevajadzīgas.. ja jau žēl ir paardot par zemaam cenaam, tad jau nemaz no taas preces tik aatri negribas atbrīvoties.. nu taas ir manas domas protams, nevienu neosodu un ceru , ka arī mani par šo diskusiju nenosodīsiet.. piemēram, manaa skapī ir rakstīts, ka par cenaam var vēl vienoties, tad loģiski, ja man palūgs , tad es atlaidi uztaisīšu. gribu vienkaarši zinaat jūsu domas. Es šai lapaa saaku darboties, jo tiešaam vajag tik vaļaa no liekaam drēbēm, pretī saņemot labu attieksmi, prieku un kaadu simbolisku cenu, jo kaa saka mana vemaamiņa, tad "par brīvu ņemtas lietas ilgi nekalpos" ;)

jauku dienu visaam, un ceru, ka mani nenosodīsiet par šo tematu, vienkaarši gribu citu domas par šo visu zinaat! :) Skūpsts

18 Ответы

Nu, piemēram, es Gabor kurpītes pirku par 59 Ls, uzvilku 1 x uz izlaidumu. Diemžēl par šauru, lai nēsātu ikdienā. Par 25 latiem neviena nepirka, saprotu, ka laikam šķiet astronomiska cena. Bet kurpes reāli kā no veikala, turklāt kvalitatīva āda. Tad ko, par piečuku atdot?

Tāpat internetā uzķeros uz dažādām smukām lietiņām; atsūta, bet neder! :( Atpakaļ sūtīt čakars, turklāt vēl pašai pasts jānosedz....un ko man arī par sviestmaizi atdot?

> smilla

Nu, piemēram, es Gabor kurpītes pirku par 59 Ls, uzvilku 1 x uz izlaidumu. Diemžēl par šauru, lai nēsātu ikdienā. Par 25 latiem neviena nepirka, saprotu, ka laikam šķiet astronomiska cena. Bet kurpes reāli kā no veikala, turklāt kvalitatīva āda. Tad ko, par piečuku atdot?

Tāpat internetā uzķeros uz dažādām smukām lietiņām; atsūta, bet neder! :( Atpakaļ sūtīt čakars, turklāt vēl pašai pasts jānosedz....un ko man arī par sviestmaizi atdot?

Pilniba piekritu! KATRAI ir tiesibas pardot, par tik cik vinai liekas pieńemami... Un nav jau teikts, kad Ta cena ir galēja! Man bieži meitenes apvaicajas vai var sarunat preci pa tik un tik? Nav jau veikals, visu var sarunat... Un ja nem vairakas lietas, atlaiditi parsvara lielakoties Atverskapi meitenes piedāvā...

Kas gribes Tas pirks, kas negribes Tas nepirks...Kas gribes loti, maces ari pakaulēties ;) 

> Jancene

Es nebeidzu vien parsteigt viiru radot vinam seit atrastas "perles",jo tiesam ir cilveki,kas par nonesatiem zabakiem prasa millzu naudu. Nerunajot jau par sen no aprites izgajusam drebem.

Bet  tadas nav visas pardevejas,pati esmu nopirkusi loti labas un letas lietas.

nu tieši par to es arī runaaju ;)

Es arī par to pašu, bieži vien brīnos, kaa dažaam drēbeem var ulikt tik augstu cenu.. ;/

es ari nesaprotu, ka kautkadus kreklinus (no new yorker, h&M un tadiem veikaliem) pardot par 5-10 eiro. par tadam cenam jau var jaunus nopirkt tajos pasos veikalos... Uzskatu, ka krekliniem cena var but lidz max 5 eiro. 

savadak ir brendu lietas vai jaunas lietas...bet ari uzskatui, ka jabut letak neka pirktam - jebkura gadijuma.:) 

Beidzot kāda izsaka manas domas! :)

zirnitis3 paldies!Nokautrējies

Ja diezgan pareizi tu saki,protams izņemot jaunas un brenda drēbes,tam gan es nepiekasos,bet valkatas drēbes humpalnieka var nopirk pa 1.50,bet te dažas meitenes tadas mantas ka nonēsati krekliņi liek cenas 15euro :D :D :D Bet nu ka saka,ja nepatīk nepērc :D 

man arī bijušas lietas kas iekrīt acīs bet cena ir pilnīgi neadekvāta, ja vel uz maiņu tad tā, bet maksāt par parastu lietotu džemperi 20€, nu nē! 

11 - 18 с 18