Krāpnieki - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Krāpnieki

Kā cīnāties, ja sastopaties ar blēdīgām pārdevējām? Piemēram, tās, kas tirgo "brendu lietas", papildus uzsverot sludinājumā preces kvalitāti un ražotājvalsti, norāda, ka lieta jauna un oriģinālajā iepakojumā utt., Tad, kad prece saņemta, tā ir "tirgus"ražojums, bez jebkāda oriģināla iepakojuma, un vēl nederīgā stāvoklī. Uz aicinājumu atdot naudu un paņemt atpakaļ "iepārdoto", seko atbilde - bildi redzējāt, prece patika? Ko vēl gribat  - par šādu naudu oriģinālu?! Dabūjāt smuku mantu un viss! Pretenzijas netiek pieņemtas! Vairāk uz ziņām netiek atbildēts. Audzināšanas nolūkos apceru variantu par šādu pārdevēju iesniegt policijā pieteikumu krimināllietas ierosināšanai par krāpšanu.

17.11.2014 11:01

Lux Brenda lietas, pat lietotas, maksā dārgi. To var redzēt  gan e-bay, gan citos saitos, kur tirgo ar Louis Vuitton, Valentino Garavani, Prada, Dior, Chanel brendiem, piemēram, http://www.vestiairecollective.com/

Michael Kors, Calvin Klein, Guess, Massimo Dutti - tie ir pieejamas klases brendi, pat lietoti tie var maksāt vidēju cenu, ja ir teicamā stāvoklī. Es to saku tikai tāpēc lai būtu saprotams, ka gaidīt oriģinālu Louis Vuitton somu pat par 70 Eur - tas ir fantastika, un nevajag to salīdzināt ar Calvin Klein.

17.11.2014 11:13

> milena

Lux Brenda lietas, pat lietotas, maksā dārgi. To var redzēt  gan e-bay, gan citos saitos, kur tirgo ar Louis Vuitton, Valentino Garavani, Prada, Dior, Chanel brendiem, piemēram, http://www.vestiairecollective.com/

Michael Kors, Calvin Klein, Guess, Massimo Dutti - tie ir pieejamas klases brendi, pat lietoti tie var maksāt vidēju cenu, ja ir teicamā stāvoklī. Es to saku tikai tāpēc lai būtu saprotams, ka gaidīt oriģinālu Louis Vuitton somu pat par 70 Eur - tas ir fantastika, un nevajag to salīdzināt ar Calvin Klein.

Ja tas ir par manu komentaru - tad protams, es to arī nesaku un nesalīdzinu. Nevaru sev atļauties luksusa brendus un pagaidam neiedomajos, ka kadreiz varēšu vai pat ja būs tada nauda- gribēšu Smejošs Un nav jēgas tos meklēt arī šajaa portalaa, jo noteikti oriģinalais nebūs. Un noteikti arī redzot šos brendus meitenēm/sievietēm uz ielas - pirmaa doma ir par to ka tas cilvēks izskatas un vai tas ir feiks.

17.11.2014 11:24

Исправлено 17.11.2014 11:25

_MilaC_VIPbrandONLY_, lūdzu, neuztveriet to kā pārmetumu :) Tēmas autore pat nepateica par kādu brendu un par kādu augstu cenu iet runa, jo kā Jūs jau pateicāt  - lux brenda lietas šeit neatradīsiet, bet pat pieejamu brendu īpaši jaunas lietas maksā normāli, nevis 5 eur. Feikus var lēti nopirkt aliexpresā, bet tur kvalitāte būs attiecīga.

Kvalitatīviem pirkumiem internetā silti iesaku manu miļāko www.yoox.com, kurjers atved, ja nepiestāv - kurjers paņem sūtījumu, pēc 2 nedēļām nauda atpakaļ uz kartes.

Ja bez klātbūtnies pirkt šeit, tad vajag apzināties, ka vienīga garantija ir cilvēka reputācija un godīgums, policija Jums nepalīdzēs.

17.11.2014 17:53

Piekrītu, ka policija šādās sīkās krāpšanas lietās  īsti nepalīdzēs un naudu man neviens neatdos, un arī atsauksmju likšana atsevišķos gadījumos var būt tikai spēle, jo pastāv iespēja izdzēst profilu, iereģistrēties no jauna un vēl kādam ko "iepārdot", tomēr gājiens uz policiju varētu mazināt apetīti saukt parastas "tirgus" lietas dārgos vārdos"", norādīt, ka lieta ir oriģinālajā iepakojumā (kura, protams, nav) un lieliskā stāvoklī, kā jau attiecīgā valstī ražota (bet tā vispār nav lietošanai derīga).... Saprotu, ka pierādīšanas pienākumu šeit realizēt nav viegli, tāpēc jau tādiem pārdevējiem ir "karogs rokā", naudu dabūjis un klusē, jo, ja saņem naudu un neatsūta neko, tad jau nodarījums ir pavisam skaidrs, šādi gadījumi ir sarežģītāki, jo vienmēr ar smaidu var atsaukties uz pircēja lētticību (ko arī sarakstē pretī saņēmu - Jūs dabūjāt lietu? Ko Jūs vēl gribat?...) Kā jau te ticis rakstīts - "izdarīties" jau var visādi, bet nevienam nekas šajā dzīvē tāpat garām nepaiet.... Lai visiem godīgi un priecīgi svētki!

17.11.2014 18:15

Becians, es sakarā ar līdzīgu situāciju biju policijā un rakstīju iesniegumu kad nosūtīju preci meitenei (mēteli), un pretīm neko nesaņēmu, no sākuma meitene palūdza 2 nedēļas uzgaidīt, solīja ka samaksās, pēc tam vēl 2 nedēļas, beigās pazūda. Policijā man atbildēja ka palīdzēt nevarēr, uz iesniegumu saņēmu atbildi, ka pierādījumu ir maz, un lieta netiks ierosināta. Tas bija man laba pamācība.

17.11.2014 18:31

Skaidrs, ka policija nepalīdzēs.

Pašai arī šeit bija nācies saskarties ar negodīgu pircēju (tas bija mans pirmais darījums AtverSkapi). Turpmāk zināšu, ka, izvērtējot sadarbības iespējas, jāņem vērā dažas lietas, piemēram, atsauksmes par attiecīgo lietotāju viņa profilā; lietotāja valodas kultūra (lasīt — cik kļūdaini vai, tieši otrādi, pareizi cilvēks prot rakstīt); ja rodas kaut mazākās aizdomas (vai arī vienkārši tāpat, profilaksei) noteikti iesaku iemest aci foruma diskusijā Negodprātīgo pircēju/pārdevēju saraksts, vai arī vienkārši iemest lietotāja vārdu foruma meklēšanā, ja nu atrodas kas aizdomīgs — šis būtu mani paglābis no nepatīkamās pieredzes, ja būtu to zinājusi.

Katrā ziņā, kā jau te meitenes teica — nebūsim lētticīgas un izvērtēsim prātīgi, vai piedāvātā cena vismaz aptuveni atbilst precei, sevišķi, ja tiek tirgota "zīmola" manta. Un vienmēr jau var pārdevējam palūgt atsūtīt precīzāku informāciju vai bildes, ja oriģinālajā sludinājumā kaut kas nav skaidrs — godīgs, pretimnākošs pārdevējs nekavēsies atbildēt uz papildu jautājumiem.

Lai mums visām veicas!  :)

21 - 26 с 26