Par valsti un svētkiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par valsti un svētkiem.

Cik Jums svarīgi ir valsts svētki? Tos sviniet? Un vai esat īstas patriotes?:)

Es svētkus īpaši neatzīmēju, jo mazais mājās, nekur lāgā netiekam, bet noteikti mājās aizdedzinu sveces. skatos ka'du koncertu vai tiešraides no Rīgas. Gaidu kad mazais izaugs gana liels,lai varētu doties skatīties salūtu:)

Lai tiem, kas Latvijā mīt
Ikdienas saules stari spīd.
Lai tie, kas mūsu zemi nīst
Pa citu zemju ārēm klīst.
Un Tu, kas latvietis esi
Uzcelt to varenu spēsi!

Sveicieni visiem valsts svētkos! Dievs Svētī Latviju! (VD)

18.11.2014 09:28

Svetkus nesvinam,ari patriote neesmu,Ja milu savu valsti,skaisto ezeru un mezu del,bet ar to valdibu nu ir ka ir=(

18.11.2014 09:32

Latvija bez latiem nau vairs Latvija. Biju valsts patriote, kad Latvija bija neatkariga bez eiropas savienibas pajuga.

18.11.2014 09:34

Labrīt! Esam isti Latvijas patrioti un esam lepni,ka esam latviesi! Svetkus svinam,sodien iesu uz koncertu,kur mans dels dziedas un vel....tiesi sodien naks pasaule mana mazmeitina!!! Viss notiek! Ta ka mums bus dubultsvetki...SmaidīgsSmaidīgsSmaidīgs

18.11.2014 09:54

Исправлено 18.11.2014 09:54

> Santa Medne

Labrīt! Esam isti Latvijas patrioti un esam lepni,ka esam latviesi! Svetkus svinam,sodien iesu uz koncertu,kur mans dels dziedas un vel....tiesi sodien naks pasaule mana mazmeitina!!! Viss notiek! Ta ka mums bus dubultsvetki...SmaidīgsSmaidīgsSmaidīgs

sirsnīgi sveicu ar mazmeitiņas piedzimšanu!

Esmu patriote, bet neteikšu, ka nekad nevarētu dzīvot kur citur. Ja vien man līdzās ir mani bērni un vīrs - kaut aļaskā, tomēr uzskatu, ka patriotismam nekāda sakara ar valdību un vadību mūsu valstī, tas ir kas cits un kas dziļāks - sirdī. Svinēsim svētkus, klāsim galdu, iesim skatīt salūtu.

Vita Dūra - kādā ziņā mazs bērns traucē svinēt, iziet kaut kur? Pilna krastmala ar ģimenēm, kur mazi bērni. Metiet malā savus iekšējos aizspriedumus un domas, ka baigi grūti un uz priekšu - uzdziedāsim visi kopā himnu!

18.11.2014 10:00

Ir daudz patriotu arzemes,kas tapat mil LAtviju,bet dzivot vienmer nabadziba negribas

18.11.2014 10:07

Protams, esmu patriote. Pilnīgi pievienojos iepriekšējam viedoklim, ka tam nav nekāda sakara ar politiku, valdību, valūtu, tas ir kas dziļāks un lielāks. Un vispār — mūsu valsts esam mēs paši, līdz ar to arī mūsu valdība — par ko balsojam, to arī dabūjam (un tie, kuri ir "pārāk kruti, lai balsotu", vispār ir valsts nodevēji, jo ļauj savā vietā izlemt citiem). Bet tā jau ir cita tēma.

18. novembris man nav tādi svētki, kur tiek rotāta māja, aicināti ciemiņi, gatavots mielasts un tamlīdzīgi, drīzāk tā ir īpaša diena ar īpašu noskaņu. Ar svecītēm, ar latvisku mūziku fonā...

Un tām, kuras atļaujas skaļi paziņot, ka nav patriotes, kā lepodamās ar to, vēlos teikt — man jūsu ir žēl. Man jūsu vietā būtu kauns ko tādu sacīt skaļi — tas, ka tu atļaujies noniecināt savu kultūru, tautu, valodu, vēsturi, dabu, intelektuālo mantojumu, paziņodams, ka tev nekas no tā nav svarīgs, tev nekādu godu nedara, kaut arī šādiem cilvēkiem tā nez kāpēc šķiet.

Vislabākie novēlējumi svētkos kā mums, tā mūsu Latvijai!

18.11.2014 10:10

Ka tu neesi patriots-nenozime ka tu visu noniecini,ka jau bija minets tas ir kas dzilaks un lielaks,tapec katram ir izvele but tadama vai ne

18.11.2014 10:22

> Tikai bērniem

> Santa Medne

sirsnīgi sveicu ar mazmeitiņas piedzimšanu!

Esmu patriote, bet neteikšu, ka nekad nevarētu dzīvot kur citur. Ja vien man līdzās ir mani bērni un vīrs - kaut aļaskā, tomēr uzskatu, ka patriotismam nekāda sakara ar valdību un vadību mūsu valstī, tas ir kas cits un kas dziļāks - sirdī. Svinēsim svētkus, klāsim galdu, iesim skatīt salūtu.

Vita Dūra - kādā ziņā mazs bērns traucē svinēt, iziet kaut kur? Pilna krastmala ar ģimenēm, kur mazi bērni. Metiet malā savus iekšējos aizspriedumus un domas, ka baigi grūti un uz priekšu - uzdziedāsim visi kopā himnu!

Labots: šodien, 09:54

Nav aizspriedumu, bet dzīvojam ārpus Rīgas, ar 1,3 gadīgu autobusā(zinot,ka b'ūs pārbāsti) nav vēme mocīt,jo man puika ļoti aktīvs! Mašīnu kur nolikt,uj,zinu kā ir svētkos Rīgā!:)

18.11.2014 10:23

Par to,kuras nejūtas patriotes, arī es nekaunos atzīt, ka reizēm dusma par to,kas notiek valstī. bet svētki ir Latvijai, tie esam MĒS. Svētki nav tiem, kuri savus dibenus sutina Saeimā.:D

18.11.2014 10:32

Mīlu zemi, nevis valsti. Valstij esi vajadzīgs tik ilgi, kamēr vari maksāt nodokļus. Nedod, Dievs, ja paliec invalīds vai slims.. Mirst tik daudz pieaugušie un bērni, kuriem būtu vajadzīga palīdzība no valsts medikamentu iegādē vai operāciju veikšanā... Man ir kauns par to, ko mūsu valsts "sniedz" iedzīvotājiem, salīdzinot ar citām valstīm.

1 - 10 с 38

Последнее на форуме
AtverSkapi uzlabojumi
Naktsvijole 54 минуты назад
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52