Par valsti un svētkiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par valsti un svētkiem.

Cik Jums svarīgi ir valsts svētki? Tos sviniet? Un vai esat īstas patriotes?:)

Es svētkus īpaši neatzīmēju, jo mazais mājās, nekur lāgā netiekam, bet noteikti mājās aizdedzinu sveces. skatos ka'du koncertu vai tiešraides no Rīgas. Gaidu kad mazais izaugs gana liels,lai varētu doties skatīties salūtu:)

Lai tiem, kas Latvijā mīt
Ikdienas saules stari spīd.
Lai tie, kas mūsu zemi nīst
Pa citu zemju ārēm klīst.
Un Tu, kas latvietis esi
Uzcelt to varenu spēsi!

Sveicieni visiem valsts svētkos! Dievs Svētī Latviju! (VD)

18.11.2014 13:15

> Enyy

> Tikai bērniem

Man radi dzīvo ASV. Pati tur nodzīvoju 2 gadus. Varu daudz pastāstīt par valsts attieksmi pret iedzīvotājiem. 

Saki, ka jāpriecājas, ka nedzīvojam Āfrikā?

Zini, Latvija daudz neatpaliek attīstības ziņā no Āfrikas:)

nu žēl, ka Jums tik slikti iet kā Āfrikā

18.11.2014 13:19

Исправлено 18.11.2014 13:20

Agraak svineeju aktīvaak, tad kad mamma un vecmaaminja bija dziivas.... Tagad īsti prieka nav svineet, jo atceros,kaa visi kopaa svineejaam, majas vienmeer bija dekoraacijas, sveciites, sarkanbaltsarkanaas lentiites, bet tagad, ir taads tukšums... :(

Protams, uz kaadiem pasaakumiem iešu, jo tomeer esmu Latviete.

18.11.2014 13:26

> Viteens

Latvija bez latiem nau vairs Latvija. Biju valsts patriote, kad Latvija bija neatkariga bez eiropas savienibas pajuga.

Varbūt bez latiem Tev Latvija vairs nav Latvija,bet tomēr derētu zināt,ka Latvijā nav tāds vārds ''nau'',bet ir ''nav''. Tomēr patriote,derētu zināt. :)

18.11.2014 13:30

Neesmu nekad bijusi svinētāja jebkuriem svētkiem,bet savu zemi es mīlu,cienu un netaisos viņu pamest nekad,divi gadi ārpus tās bija lielisks piemērs,kas lika saprast,ka nevēlos dzīvot citur,Latvija ir skaista un ar acīm pabaudīšu svētku burvību. :) 

Kā arī cienu šo valodu,bet lasot citu komentārus ,brīnos,visi itkā patrioti,bet kā nemāk valodu,tā nemāk,nesaprotu,kas par iemeslu tam ir? 

18.11.2014 13:55

Manī ir ļoti dalītas jūtas saistībā ar valsts svētkiem. Jo arī es saku, ka mīlu šo zemi un cilvēkus, bet ar valsti mums kaut kas nav kārtībā...populāri ir piesaukt skaistus saukļus, bet realitāte mums katram sava.Esmu gana daudz ceļojusi un tas skumjais salīdzinājums, ka dzīvojam nabadzīgi ( kopumā ņemot lielākā daļa) liek pieņemt izvēli par labu savai labklājībai, nevis uzturēt ierēdņu tūkstošus.

Bet prieks par tiem, kas svin!

18.11.2014 14:47

Nesvinam, bet neliedzam prieku citiem svinēt, un nekādā ziņā nenosodam to. Smaidīgs

18.11.2014 14:52

> Janeta

Neesmu nekad bijusi svinētāja jebkuriem svētkiem,bet savu zemi es mīlu,cienu un netaisos viņu pamest nekad,divi gadi ārpus tās bija lielisks piemērs,kas lika saprast,ka nevēlos dzīvot citur,Latvija ir skaista un ar acīm pabaudīšu svētku burvību. :) 

Kā arī cienu šo valodu,bet lasot citu komentārus ,brīnos,visi itkā patrioti,bet kā nemāk valodu,tā nemāk,nesaprotu,kas par iemeslu tam ir? 

Cilvēks visu nevar zināt. Proyams, ja raksta NAU,nevis NAV,ir kā ir, BET -arī prezidenta uzrunu raksta citi cilvēki. Arī žurnālistu rakstus labo galvenie redaktori. Man skolas laikā padevās rakstīt domrakstus. Par tiem dabūju 10, par gramatiku - 5, 6. Nu nespēju AUTOMĀTISKI saburt deklinācijas(ja pareizi rakstu) utt. Ar angļu valodu tas pats. Runāju, lasu teicami, bet atkal-gramatika gramatika. Komatu būšanu izprotu un,ja godīgi, bieži uz sajūtām iekšējām. Tāpēc smejos, ka sākumskolu varu mācīt, bet ne vairs pamatskolu un kur vel vidusskolu :D Nu nav tas prātiņš man dots tik liels :D

18.11.2014 14:57

> Vita Dūra

> Janeta

Cilvēks visu nevar zināt. Proyams, ja raksta NAU,nevis NAV,ir kā ir, BET -arī prezidenta uzrunu raksta citi cilvēki. Arī žurnālistu rakstus labo galvenie redaktori. Man skolas laikā padevās rakstīt domrakstus. Par tiem dabūju 10, par gramatiku - 5, 6. Nu nespēju AUTOMĀTISKI saburt deklinācijas(ja pareizi rakstu) utt. Ar angļu valodu tas pats. Runāju, lasu teicami, bet atkal-gramatika gramatika. Komatu būšanu izprotu un,ja godīgi, bieži uz sajūtām iekšējām. Tāpēc smejos, ka sākumskolu varu mācīt, bet ne vairs pamatskolu un kur vel vidusskolu :D Nu nav tas prātiņš man dots tik liels :D

Ui,kļūdās pilnīgi visi tak,par to runa nav,pati neesmu izcilniece,bet vienkārši ir elementāras lietas,kas jāzina.Es to vairāk pacēlu tādēļ,ka daļa sevi pozicionē kā īstus patriotus,bet man tas vairāk izskatījās pēc pozas.:) Protams,nenoliedzu,ka varu kļūdīties.

18.11.2014 14:59

bet labi,nebojāsim svētkus un pozitīvo dienu-baudīsim to,priecāsimies par visu! :)

18.11.2014 15:08

Uz šīs planētas maz mums ir dots-
tāda sērīte vien gar krastu,
un tomēr pat debesīs, brāli latvieti,
mēs neko labāku neatrastu.
Uz šīs sērītes daudz mums ir dots - 
Daugava, Gaiziņš un jūra...
Nē, pasaules drūzmā mēs nestāvam 
ar cepuri rokās aiz stūra.
Kamēr idejai vajadzēs strēlniekus,
kamēr zeme pēc arāja tieksies,
tikmēr ne grasim, ne pātagai