Par valsti un svētkiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par valsti un svētkiem.

Cik Jums svarīgi ir valsts svētki? Tos sviniet? Un vai esat īstas patriotes?:)

Es svētkus īpaši neatzīmēju, jo mazais mājās, nekur lāgā netiekam, bet noteikti mājās aizdedzinu sveces. skatos ka'du koncertu vai tiešraides no Rīgas. Gaidu kad mazais izaugs gana liels,lai varētu doties skatīties salūtu:)

Lai tiem, kas Latvijā mīt
Ikdienas saules stari spīd.
Lai tie, kas mūsu zemi nīst
Pa citu zemju ārēm klīst.
Un Tu, kas latvietis esi
Uzcelt to varenu spēsi!

Sveicieni visiem valsts svētkos! Dievs Svētī Latviju! (VD)

18.11.2014 15:12

Svetki sakas muusos pashos. Saklats galds,saposta maja,sarkanbaltsarkans karodzinsh pie atloka,dodoties laukaa. Neko lielu. Bet ar to sakas bernam izpratne par valsts svetkiem. Patrioti veidojas,nevis piedzims,beerni redz mus pieaugushos un maacaas...taapeec arii man jaapapuulas maajaas radit sveetkus.

Noveelu jauku sveetku noskanju!!!

18.11.2014 15:23

Mēs svinam jo vecākajam dēlam šodien vārda diena un otram dēlam 11.novembrī bija vārda diena!

18.11.2014 15:30

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis
Vissvētākais debesu jums,
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.

/L. Vāczemnieks/

Sveicieni Valsts svētkos!:)

18.11.2014 15:58

Mēs arī svinam, ta ka nedzīvoju Rīga un uz svētkiem aiziet nevaru, majas uztaisam svētku vakariņas un sirsnīgi pavakariņojam ģimenes loka. :)

19.11.2014 09:35

Svetki sakas muusos pashos. Saklats galds,saposta maja,sarkanbaltsarkans karodzinsh pie atloka,dodoties laukaa. Neko lielu. Bet ar to sakas bernam izpratne par valsts svetkiem. Patrioti veidojas,nevis piedzims,beerni redz mus pieaugushos un maacaas...

+++

Nav varbūt kaadas konkrētas tradīcijas, bet ir šī patriotiskaa svētku sajūta. Mēs, būdami latvieši, cenšamies kaa nu protam - sapošam maaju un pagalmu, uzvelkam mastaa karogu, vakaraa iededzam sveces, ciemojamies ar draugiem un radiem, top kaads našķis vai svētku pusdienas, vīns... Kaa jau te iepriekš te sacīja  - svētkus radaam mēs paši. ;)

19.11.2014 10:50

Es esmu patriote un svinu šos svētkus - pie vecākiem svētku vakariņas, salūts.  Nesalīdzināsim  labi attīstījušās valstis ar Latviju, protams, ka mūsu valsts tā nedomā par cilvēkiem, kā citas eiropas lielvalstis, cilvēka darbs šeit nav svarīgs, algas salīdzinoši mazas, un valstij ir vienalga vai mēs esam paēduši vai nē. Manā ģimenē arī gadījās, kad vīrs palika bez darba, mēs varējām kulties kā gribam, sociālālā dienesta atbalsts bija minimāls. Un bērnam pie ārsta speciālista jāgaida rindā 7 mēneši. Bet tromēr, lieta ir tāda, ka nevienā citā valstī es nejūtos kā mājās, izņemot te, Es padzīvoju citā valstī gadu, nu nedara tā nauda laimīgu, ja tev ir jābūt imigrantam citā zemē. Es mīlu Latvijas zemi, valodu un kultūru.

Mums jau asinīs ir  apšmaugt savu valsti, izvairīties no  nodokļiem, ko tad mēs gaidam pretī? To pašu! Un pasakiet, ka man nav taisnība.

19.11.2014 11:09

> Anii

Es esmu patriote un svinu šos svētkus - pie vecākiem svētku vakariņas, salūts.  Nesalīdzināsim  labi attīstījušās valstis ar Latviju, protams, ka mūsu valsts tā nedomā par cilvēkiem, kā citas eiropas lielvalstis, cilvēka darbs šeit nav svarīgs, algas salīdzinoši mazas, un valstij ir vienalga vai mēs esam paēduši vai nē. Manā ģimenē arī gadījās, kad vīrs palika bez darba, mēs varējām kulties kā gribam, sociālālā dienesta atbalsts bija minimāls. Un bērnam pie ārsta speciālista jāgaida rindā 7 mēneši. Bet tromēr, lieta ir tāda, ka nevienā citā valstī es nejūtos kā mājās, izņemot te, Es padzīvoju citā valstī gadu, nu nedara tā nauda laimīgu, ja tev ir jābūt imigrantam citā zemē. Es mīlu Latvijas zemi, valodu un kultūru.

Mums jau asinīs ir  apšmaugt savu valsti, izvairīties no  nodokļiem, ko tad mēs gaidam pretī? To pašu! Un pasakiet, ka man nav taisnība.

++++++!

19.11.2014 11:28

> Anii

Pilnīgi piekrītu!Neviens par mums nerūpēsies,jacīnās pašiem saviem spēkiem!Vajag mazāk runāt,solīt,bet darīt,strādāt,strādāt un velreiz strādāt:)

31 - 38 с 38