kā pazaudēt punčuku? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kā pazaudēt punčuku?

sveika meitenes. priekšā liels pasākums, bet velkot savu skaisto kleitu pamanīju ka izaudzis mazs punčuks, nav jau liels, bet kleitā nu nav smuki. vakaros taisu presītes un cenšos neēst pēc 6iem, bet no punčuka vajadzētu atbrīvoties pēc iespējas ātrāk. vai varat ko ieteikt? esmu dzirdējusi ka ir kāds veids ar ūdeni, kam jauc viss kaut ko klāt ...? 

24 Ответы

tieši tā-tikai preses -tas ir praktiski nekas!

man nav svara problemas..es jau labu laiku nodarbojos ar dažādam treniņprogrammam lai vnk uzturetu sevi forma..

pašlaik esmu pieversusies shai SHAUN T  T25! izvelejos tapec ka darba grafiks ir diezgan shausmigs..daudz stundu darba..bet ši trenins aiznem tikai 25 minutes manas dienas..toties 25 ļoti intensivas minutes..daudzpusigi trenini-kardio,stiepsanas,prese..utt praktiski trenesi visas muskulu grupas..

uzskatu,ka treniņi ir nepieciesama ikdienas sastavdala,nevis tikai tad kad paradas vederins..liekais svars utt..un ja vel apvieno ar sabalansetu partiku un udeni 1.5-2l diena,tad rezultati ir fantastiski! galvenais neapstaties un nebarot slinkumu!!nekad!

ja kadai ieinteresejatad interneta var sameklet shos trenniņus! vai ari raksta man-aizsutisu vajadzigos video! :)

Piekrītīšu Inky - ja vajag steidzami - tad pameklē veļļas veikalos graciju/korsetes. Man gadu atpakaļ arī steidzami pasakumam vajadzēja tikt vaļaa no punčuka - nedēļu ēdu tikai abolus un daudz dzēru - viss sanaca, bet nu ir atkarīgs no katra paša organisma. Tagad jau svēru vairak un šadus rezultatus diez vai pa nedēļu sasniegšu - varbūt mēnesi vajag. Raudulīgais

Tāds ķīselis jums palīdzēs nomest lieko  

svaru, izvadīs no zarnām visu nevajadzīgo, ievērojami atvieglos gremošanas trakta darbību.

Attīrošā dzēriena pagatavošanai vajag sauju auzu pārslu „Herkuless”, sauju žāvētu plūmju, sauju svaigas rupji rīvētas bietes.

Visu apliet ar 2 litriem vāroša ūdens un uz lēnas uguns vārīt 15 min. Novārījumu, kurš sanāca līdzīgs ķīselim, jāizkāš un 2 stundas pirms gulētiešanas jāiedzer tik, cik varat iedzert. Vēlams, aknu zonai uzlikt kaut ko siltu.

Ķīseļa biezumus no rīta var apēst brokastīs. Vēlams, vienu reizi nedēļā ievērot atslodzes dienu, kurā tiek lietots tikai tāds attīrošs ķīselis.

> mazais

tieši tā-tikai preses -tas ir praktiski nekas!

man nav svara problemas..es jau labu laiku nodarbojos ar dažādam treniņprogrammam lai vnk uzturetu sevi forma..

pašlaik esmu pieversusies shai SHAUN T  T25! izvelejos tapec ka darba grafiks ir diezgan shausmigs..daudz stundu darba..bet ši trenins aiznem tikai 25 minutes manas dienas..toties 25 ļoti intensivas minutes..daudzpusigi trenini-kardio,stiepsanas,prese..utt praktiski trenesi visas muskulu grupas..

uzskatu,ka treniņi ir nepieciesama ikdienas sastavdala,nevis tikai tad kad paradas vederins..liekais svars utt..un ja vel apvieno ar sabalansetu partiku un udeni 1.5-2l diena,tad rezultati ir fantastiski! galvenais neapstaties un nebarot slinkumu!!nekad!

ja kadai ieinteresejatad interneta var sameklet shos trenniņus! vai ari raksta man-aizsutisu vajadzigos video! :)

Sveiki, lūdzu vajadzīgo video":)

> Krista Egle

Tāds ķīselis jums palīdzēs nomest lieko  

svaru, izvadīs no zarnām visu nevajadzīgo, ievērojami atvieglos gremošanas trakta darbību.

Attīrošā dzēriena pagatavošanai vajag sauju auzu pārslu „Herkuless", sauju žāvētu plūmju, sauju svaigas rupji rīvētas bietes.

Visu apliet ar 2 litriem vāroša ūdens un uz lēnas uguns vārīt 15 min. Novārījumu, kurš sanāca līdzīgs ķīselim, jāizkāš un 2 stundas pirms gulētiešanas jāiedzer tik, cik varat iedzert. Vēlams, aknu zonai uzlikt kaut ko siltu.

Ķīseļa biezumus no rīta var apēst brokastīs. Vēlams, vienu reizi nedēļā ievērot atslodzes dienu, kurā tiek lietots tikai tāds attīrošs ķīselis.

Un tas tiesam palidzes?

Исправлено 20.11.2014 13:49

> _MilaC_VIPbrandONLY_

Piekrītīšu Inky - ja vajag steidzami - tad pameklē veļļas veikalos graciju/korsetes. Man gadu atpakaļ arī steidzami pasakumam vajadzēja tikt vaļaa no punčuka - nedēļu ēdu tikai abolus un daudz dzēru - viss sanaca, bet nu ir atkarīgs no katra paša organisma. Tagad jau svēru vairak un šadus rezultatus diez vai pa nedēļu sasniegšu - varbūt mēnesi vajag. Raudulīgais

aboli un udens ir tiesam effektivi. :) pa menesi 10kg. un nebija jau ta ka tikai abolus edu, rezem ari ko istu. es gan parsara visu menesi noguleju miegaa, toties novembri atklaju ar jaunu figuru.. :D Pārsteigts

Исправлено 20.11.2014 14:32

Esmu sajusmaa par Triumph Pure Shaper biksitem: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdh8KQ-Zn9zTyB0s2VFfe-j3B3XsPBtq0RggkIpHIz1wwqMNR_Ng

Ideali noslepj vederinu un pat caur smalku audumu nevar redzet cauri, ka ir pavilktas apaksa :)

Es ar saaku no puncuka pamazam atvadities. Vismaz censos. no rita edu brokastis jogurtu,kam ir mazs tauku saturs kopa ar auzu parslu klijam- tadam smalkam. Tad pusdienas uzedu burkanu vau darzeny salatinus un rupjmaizes skelites, dzeru daudz udeni. Pirms edienreizem- ipasu pusdienam un vakarinam, apedu 1 greifrutu.. t.i pus h pirms esanas. Needu pec 6 vakara. Kad manis,ka puncis pamazan uzzud, saksu ar vingrisanu,jo kamer puncis karajas paru, nav jegas vingrot ;) aa.. un esmu ateikusies no cujura, saldumiem un neveseligas partikas :) ta ka.. aaa.. un veell.. edu mazakas porcijas un censos est vienos laikos katru dienu :) 

Veiksmi tev! ;)

Es 4 menesos nometu 25 kg :)

tadat jau 2 gadus esmu viena svara un vis pilniba apmierina:)

Bija svars 75kg tagat 50kg 

no puncuka pilniba atvadijos :)

un no celulita arii, nebija jau taa ka vinjs bija loti pamanams bet nu tomer smuki nav :(

Noslepums tads ka nevajag est neveseligu partiku,nevajag est pec 6iem vakara,un vispar loti japiedoma ikdiena no ka tu partiec :)

un cik laiks atlauj janodarbojas ar sportinju :)

Neieteiktu tik ļoti koncentrēties uz kg, jo tas ļoti individuāli atkarīgs, arī no auguma garuma. Un jāatceras, ka muskuļi ir smagāki par taukiem, sportojot ne vienmēr svars kritīsies. Protams, ja ir liels liekais svars, tad gan kritīsies.

Manuprāt, vsas tās koriģējošās apakšveļas ir visīstākā sevis mānīšana. Man piemēram riebās uz sevi skatīties spogulī, zinot, ka kaut kas karājas vai izspiežas zem drēbēm. Ok, vizuāli neredz, uzvelkot tādu apakšveļu, bet problēma jau nekur nepazūd, vakarā noģērbsies un atkal visas riepas atpakaļ. Tad jau labāk neēst visu pēc kārtas, atrast kaut nelielu laiku sportam, un, varbūt ne uzreiz, bet rezultāti būs. Un tad varēs vilkt visu un viss labi izskatīsies, uz tu zināsi, ka tā tiešām esi tu PATI, nevis kaut kāda korsete vai vēl nezin kas.  Nu tās manas domas par šo visu. Izvēle jau vienmēr ir pašas meitenes rokās. :)

11 - 20 с 24