Jociiga sarakste - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jociiga sarakste

ieliku citaa portaalaa kurpiites paardoshanai, atraksta man meitene, vai veel citu apavu man neesot? Nu neko, likaas diivaini, ka tik ljoti no manis grib pirkt, bet aizsuutiiju dazhus apavus, ko gribu notirgot. Saaka prasnjaat, kaapeec paardodu, varbuut veel kas esot, jo shie nederot, neesot tas :d

likaas interesanti, ka liidziigs e-pasts kaut kad jau bija....varbuut man paranoja, bet kaut kaa nez  kaapeec uzreiz atcereejos staastus par VID darbiniekiem, kas ss. portaalaa kjer dreebju tirgotaajus..... ??? 

20.11.2014 21:17

Privāti atraksti emailu... man šodien kautkas līdzīgs bij.

20.11.2014 21:32

man ari luudzu atraksti,ar bij kkas lidzigs sakaraa ar beernu dreebiteem!

20.11.2014 21:32

Ea neuztrquktos.jo kapec gan nefrikstetu pardot talak lietu,kas neder/nepatik vairs.:) tu taks vinu esi pircis,terejis par to savu naudu.

20.11.2014 21:49

Cik man zināms, internetā pārdot jau lietotu preci,nav aizliegts,jo nodoklis pie preces pirmreizējās iegādes jau samaksāts.

Ja ļoti interesē var palasīt komerclikumu :)

Domāju,Tavā gadījumā,kārtējā "dīvaine",kura nezin kā aizpildīt brīvo laiku ..

20.11.2014 22:05

100% no VID. Esot tā: varot tirgot lietotas mantas, bet ne vairāk par 3 darījumiem taksācijas gadā. Viņi tā ķer, izliekas par klientiem. Varu šo to pastāstīt, bet ne šeit, rakstāt privāti.

20.11.2014 22:07

Tas portāls bija ss.lv? Tur viņi regulāri noplūdina informāciju VIDam, nodod ip adreses, bet operators tālāk nodod VIDam klientu datus.

20.11.2014 22:11

> Ивета К

100% no VID. Esot tā: varot tirgot lietotas mantas, bet ne vairāk par 3 darījumiem taksācijas gadā. Viņi tā ķer, izliekas par klientiem. Varu šo to pastāstīt, bet ne šeit, rakstāt privāti.

Kāpēc ne šeit? Pacēlām tēmu, tad dalāmies ar viedokļiem un info, tie jau nav personas dati. Vismaz es tā uzskatu.

20.11.2014 22:15

Man šķiet,ka uzrakstīt šeit būtu daudz vieglāk,nekā rakstīt katrai atsevišķi vairākas reizes un jā-tie jau nav personas dati.Ar šādu informāciju ir jādalās.:)

20.11.2014 22:18

> Janeta

Man šķiet,ka uzrakstīt šeit būtu daudz vieglāk,nekā rakstīt katrai atsevišķi vairākas reizes un jā-tie jau nav personas dati.Ar šādu informāciju ir jādalās.:)

+++Pilnīgi piekrītu - ar labprāt gribētu dzirdēt :)

20.11.2014 22:20

Nedomāju, ka tas ir VID darinieks. Viņi "nepiesienas" tādiem, kam 1 sludinājums izvietots. Kārtējā dīvaine, kas Jums rakstījusi

1 - 10 с 22