Jociiga sarakste - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jociiga sarakste

ieliku citaa portaalaa kurpiites paardoshanai, atraksta man meitene, vai veel citu apavu man neesot? Nu neko, likaas diivaini, ka tik ljoti no manis grib pirkt, bet aizsuutiiju dazhus apavus, ko gribu notirgot. Saaka prasnjaat, kaapeec paardodu, varbuut veel kas esot, jo shie nederot, neesot tas :d

likaas interesanti, ka liidziigs e-pasts kaut kad jau bija....varbuut man paranoja, bet kaut kaa nez  kaapeec uzreiz atcereejos staastus par VID darbiniekiem, kas ss. portaalaa kjer dreebju tirgotaajus..... ??? 

20.11.2014 22:43

Ok. Dalīšos. Man gan nebija drēbes. Bet arī kādreiz atnāca vēstule no VID: viņiem esot informācija, ka es, tāda un tāda, veicot saimniecisko darbību, uzskaitīti kritēriji, un viens bija tāds kā norādīju. Kad strīdējos ar VID darbinieci,  viņa skaidroja, ka summas nav svarīgas, kaut 1 eiro nopelnīts. Pieminēja arī lietotas mantas. Zinu arī reālus gadījumus, kad meitenes, neko sliktu nedomādamas, savas bērnu mantas tirgoja ss.lv, un pēc pāris dienām VID pie durvīm zvanīja. Zinu gadījumu, kad sieviete, saimnieciskās darbības veicēja, mēģināja notirgot veco dīvānu, protams, bez čeka (ir tāda maza mīksta čeku grāmatiņa, no kuras plēš čekus, ko dod, ja kaut ko pārdod), bet viņa to nesaistīja ar savu saimniecisko darbību no pavisam citas operas, un ilgi dabūja ar VID skaidroties.

Ko tad lai dara meitenes, kam bieži sanāk iepelnīt naudiņu, kaut vai tepat skapī? Kaut kā muļķīgi liekas, ka kādu amatpersonu vai oganizāciju varētu interesēt manas liekās drēbes un mantas. 

21.11.2014 00:20

vinji tak pat peedeejo kapeiku pie dveeseles nonjems :DD

21.11.2014 00:35

Ja jau tā, tad tādam kā VIDam nāktos klapēc ciet visus sludinājumu portālus...Vai ņemt maksu par to, ka gribam ko pārdot.

21.11.2014 00:43

Sveiki. Ko domāju par VID? 

Domāju...

Es visur maksāju nodokļus, kamēr citi apzog VID.

Smieklīgi. Šeit no VID arī portālā ir lietotājas

, kurām būtu jauzrauga pie reizes, kas šeit notiek....

Viņām laikam ieslēdzās sirdsapziņa.... Tā gluži nevar, nevajag un 

šeit visas savējās...

Ļoti daudz meiteņu šeit neatbrivojas no tā, kas skapī stāv...

Drīzāk pelna naudu speciāli. (Izņemot veikalus)

Es bieži redzu meitenes, kuram ir vairāk vienādu preču un tā tālāk...

tikai visiem vienalga.. Te jau visi savējie...

Tā nu tas ir... Ideja šim portālam ir atbrīvoties 

no liekā skapī un dot jaunu dzīvi apģērbam.

Ne jau pelnīt uz tā.

Būsim godīgas, cik no mums šādu notikumu / aicinājumu / ideju ievēro...

21.11.2014 02:06

kas tas par murgu. lai jau kasas ja tik loti nav ko darit, pastridesos ari. ko man tagad izmest visu mantu kalnu miskaste, tapec ka nedrikstu savas nopirktas lietas kadam par pusvelti atdot? cik tur naudas izmests. katram tak ir gadijies npirkt kaut ko kas nemaz neder un ta ari stav nevajadzigs, vai ari nepatik. katam cilvekam ir tiesibas rikoties ar savam mantam ka pasam iegribas.

es saliksu visas savas nevajadzigas leitas seit un man ari bus 700+sludinajumu a dazam. un tad ja ari tur bus 100x vienada jacinja visados tonos un izmeros? piemeram, pirms menesa no ali pasutiju jaku, bet negribeju tik ilgi gaidit lai uzzinatu kada bus vai deres utt, jo nekas nebij skaidrs. nu un pasutiju visus variantus kas tur bija, jo ebij liela cena. tomer izmetu visu savu naudu. doma, ka gan jau 1 no precem deres. un tas butu tikai normali, ka es atlikusas mantas saliktu seit pardod, jo man tas nevajag.

un kada vispar starpiba?

man tagad ari jabaidas adit cimdus un pardot par pasismaksu?

21.11.2014 03:58

Valsts ieņēmumu dienests - tas,ka Jums ir nauda nav jūsu nopelns,bet mūsu nolaidība :D

21.11.2014 05:38

Draugi,feisbuks,ss,šeit,cālis ir pilns ar tirgonēm,kas pērk ,pārpērk un tirgo tālāk,nemaksājot nodokļus.

Man bija pirms 2ned.interesants gadījums:Viena meiča feisbukā 5 dienas rakstīja par vienām meiteņu biksēm,100 jautājumi,līdz uzjautāja,vai man vēl kas ir uz to izmēru, linku-aizsūtīja,izvēlējās vienu kleitu.Labi,uzrakstīju kopējo summu un Rēķina nr:

Tad viņa atpakaļ,kas tas par rēķina nr,es netaisos to rakstīt.Es izskaidroju,ka maksāju nodokļus par katru ienākošu summu,tāpēc gribu,lai no manas puses viss ir godīgi.Tad viņa man sāka pārmest,ko es iedomājos,viņa pērk un tirgo visu ko regulāsri,neviens nekad nav rakstījis tādu rēķinu,viņai tas neliekas tīri un atsakās no pirkuma.

Tad es sāku apskatīt viņas sludekļus un tapa viss skaidrs,bērnu drēbes čupām,pārsvarā puiku,lai gan viņai esot meita?Apavi bija lielāko daļu jauni un izmēros ļoti plašs klāsts.Viņa vienkārši sabijās,jo pati ļoti ilgi tirgojas,iepērk vairumā un tirgojas i-netā.

Man nav žēl,lai citi dara kā vēlas,tikai lai nekrāpj cilvēkus.Man arī šeit vairākas ir aizrādījušas,lai nepriecājos,VID nesnauž,es jau nepriecājos...Pāris dāmas,nikus nesaukšu,kurām nepatika,ka nedodu atlaides un nevedu uz Rīgu pie namdurvīm palaikot...

21.11.2014 06:07

Palasīju komentārus..njā. Īsti nav par tēmu, bet zinu vienu draudzenes draudzeni, vārdā nesaukšu, bet viņa iet uz visiem R.D.A., Economclass u.c. humpalniekiem, nezinu, gan jau ir arī savi avoti, sapērkās un šeit pārdod par daudz daudz lielākām naudām. Man tas liekas ļoti nepareizi, bet nu tas jau ir uz katra paša sirdzapziņas. Smieklīgākais ir tas, ka meitenei ir patiešām laba gaume un ķēriens uz labām, kvalitatīvām drēbēm, bet tikai lai nopārdotu - dzīvē gan viņu redzu pa lielam vienveidīgā, neizteiksmīgā apģērbā.

21.11.2014 07:14

> Super atlaides! *tiks papildināts*

Palasīju komentārus..njā. Īsti nav par tēmu, bet zinu vienu draudzenes draudzeni, vārdā nesaukšu, bet viņa iet uz visiem R.D.A., Economclass u.c. humpalniekiem, nezinu, gan jau ir arī savi avoti, sapērkās un šeit pārdod par daudz daudz lielākām naudām. Man tas liekas ļoti nepareizi, bet nu tas jau ir uz katra paša sirdzapziņas. Smieklīgākais ir tas, ka meitenei ir patiešām laba gaume un ķēriens uz labām, kvalitatīvām drēbēm, bet tikai lai nopārdotu - dzīvē gan viņu redzu pa lielam vienveidīgā, neizteiksmīgā apģērbā.

tas ir bizness. ta visi dara. es ari zinu kadu tipu kas atvera savu humpalveikalu. ka jums liekas, kur drebes dabuja? brauca uz somiju viena vieta un kekseja no kjipam lauka kur utilizacijai savestas humpalas no visadiem haleniem, lindexiem utt utjpr. loti daudz lietotu un pat nelietotu drebju. visas no arzemnieku skapjiem izmestas, kad samejie garderobes maina. protams, ka samaksaja par to uz svara smiekligas cenas, bet pardeva sava veikala denas tukstosus pelnija. protams, ka viegli nav tads darbs, bet tas par to ka lietotas drebes celo.  pie tam var tacu tajos veikalos tiesam labas mantas ari arast.

11 - 20 с 22