ko vilkt uz ziemas kāzām? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ko vilkt uz ziemas kāzām?

sveika meitenes. man ir jādodas uz ziemas kāzām, bet nav sajēgas ko velk ziemas kāzās jo pārsvarā kleitas ir vasarīgas un plāna auduma, bet ziemas kleitas ir pārāk vienkāršas šādam pasākumam. ko jūs ieteiktu? varbūt ir kāda kas var piedāvāt kaut ko skaistu maiņā uz 36/38 izmēru. un vēl jautājums- vai uz ziemas kāzām var iet skaistos zābakos? 

21.11.2014 08:55

Pēdējaas ziemas kazaas, kuraas biju uzaicinata, meitenes/sievietes ņēma līdzi kurpes, lai jau telpaa nomainītu apavus. Kleitu es sev izvēlējos ar 3/4 rociņaam, bet svīnīgo. Citiem viesiem bija kleitiņas arī bez piedurknēm, bet pavisam vasarīgo nebija. Labaak neizvēlēties kadas puķainas un košas vasaras krasas un vieglus materialus. Aci miedzošs Tagad draudzene uz ziemas kazaam nopirka ļoti skaisto kleitiņu - ar garaam rociņaam un pati kleita līdz grīdai, kaut-kas līdzīgs attēlam, tikai krasa cita:

21.11.2014 08:55

Esmu gājusi agrā pavasarī - tās pašas vasaras kleitas vien bija, tika lakati ap pleciem dāmām :D

Par zābakiem - personīgi es noteikti ietu, tūlīt uzradīsies kāda, kura nekad mūžā neietu. Tas ir no cilvēka atkarīgs. Vienīgi saved zābaciņus kārtībā, lai skaisti izskatās :)

Biju uz kāzām rudenī, oktobra beigās, kad bija vēsais laiks uznācis:) Vilku mežģīņu kleitu ar 3/4 piedurknēm ap celi, kājās kurpes, pa virsu mētelis.  Tā kā pēc kāzām uzreiz braucām uz svinību vietu ( bez tiltiem utt), tad vilku kurpes, ja būtu vēl jāstaigā, vilktu zābakus:)

21.11.2014 09:15

Es vilku melnu mežģīņu kleitu, mākslīgās kažokādas apkakli un kurpes. Pa kupenām nav jābrien, pie laulāšanās iestādēm kāds vienmēr nošķūrē sniegu Vēsais

21.11.2014 10:57

vai ir vēl kādi padomi un piedāvājumi? būtu jauki ja varētu ielikt kādu bildi 

21.11.2014 11:08

Smaidīgs Man pašai bija ziemas kāzas. Visas sievietes bija vai nu speciāli šūtās garās bieza auduma kleitā, vai nu klasiskās kokteiļkleitās ar kažokādas apmetnīšiem. Kājās protams kurpes, jo pa sniegu jābrien nekur nav :) Ps par sarkano kleitu bildē, vakar tādu redzēju līdzīgu tumši zilu un biezu pa 70 eur. Noteikti var atrast arī lētākas un savādākas, bet klasiska atlasa kokteiļkleita ar kažociņaksesuāriem noteikti būs elegantākā izvēle :)

21.11.2014 11:20

Исправлено 21.11.2014 11:28

Ja Tev ir skaists kazociņš vai vestīte nav problēmas uzvilkt garu plānu kleitiņu,zābakus gan neiesaku vilkt.

Man ir viena gara kleita bordo krāsā,ja esi slaida auguma tad izskatīsies satriecoši,bet audums līdzīgs trikotāžai,firma Bohoo(ieskaties manā skapī)Siguldā varu pievest,ja 100% interesēs:)

21.11.2014 11:30

Manā skatījumā ideālas kleitas lai dotos uz pasākumu

21.11.2014 11:34

> Dress VIP

skatījos ka skapī tev viņas nav. uz kādu augumu viņas ir? un cena kāda ? 

21.11.2014 12:06

> Dii

Esmu gājusi agrā pavasarī - tās pašas vasaras kleitas vien bija, tika lakati ap pleciem dāmām :D

Par zābakiem - personīgi es noteikti ietu, tūlīt uzradīsies kāda, kura nekad mūžā neietu. Tas ir no cilvēka atkarīgs. Vienīgi saved zābaciņus kārtībā, lai skaisti izskatās :)

cilvēkiem izpratne par zābakiem ir ļoti dažāda....vienām zābaki ir zābaki (man asociējas ar parastiem zābakiem (visbiežāk melniem) ar kādiem ikdienā staigājam) un ir otrs variants, kad zābaki ir skaisti (smalki, eleganti- man piemēram tādi ir divi(abi modeļi vienādi-melni lakādas, otri balti)-  ar smalku, augstu, spicu papēdīti, spicu purniņu, garie zābaki un aizmugure visa ar īstajiem swarovski kristāliem, ļoti skaisti un izsmalcināti izskatās, un bieži vien daudz elegantāki par dažiem labiem citiem viesiem parastajās laiviņu kurpītēs! (bet protams jāskatās lai saiet kopā ar kopējo tēlu!)

1 - 10 с 10