problēmas ar omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

problēmas ar omniva

meitenes ko lai dara? nopirku no meitenes preci, meitene man izsūtīja, bet vakar zvana cita meitene un saka ka mana paciņa ir pie viņas liepājā...nesaprotu kā to visu atrisināt, jo meitenes man šodien neatbild un omniva neceļ augšā. meitenei kurai ir mana paciņa vajadzēja atnākt kleitai, bet kleita kaut kur ceļo... 

21.11.2014 12:36

Izsūtītāja droši vien sajauca un citai meitenei izsūtīja Tavu paciņu, bet Tu saņēmi viņas.

Ja viņa laicīgi ar Omniva būtu sakontektējusi un ar Jums, tad varētu sarunāt, ka pārdevēja interentā nopērk omniva kodu jaunu un Omniva pati izņem un pārsūta uz pareizo adresi.

Tagad noteikti Jums jāsarunā ar pārdevēju, lai uzskaita naudu jums priekš pasta izdevumiem un Jūs nosūtat šo paciņu, tam cilvēkam, kuram tā bija jāsaņem. Un to pašu, lai dara tā meitene, kura saņems jums domāto sūtījumu.

Protams,ka šo visu jāsedz ir pārdevējam.

Man reiz gadījās,ka es izsūtīju paciņu uz nepareizu adresi (sajaucu rīgas Lukoelus), bet pircējs ātri noreaģēja un man pateica, ka paciņa atnākusi uz citu adresi. Tad sazinajos ar Omniva, viņi man lūdza nopirkt internetā jaunu kodu un tad atzvanīt. Viņiem pa telefonu pateicu jauno adresi, Omniva visu nokārtoja. Protams, izdevumus nācās pašai segt.

21.11.2014 12:37

* Tu droši,ka saņemsi viņas (drukas kļūda, atvaino)

21.11.2014 13:02

> Nikita

* Tu droši,ka saņemsi viņas (drukas kļūda, atvaino)

domāju ka viņa saņems no omniva savu, un mēs nepirkām mantas no vienas meitenes, viņa no vienas es no otras. uz paciņas ko viņa saņēma ir mans numurs, tikai sms saņēma viņa. man viņas paciņa nav. situācija ir dīvaina tapēc nesaprotu ko darīt. 

21.11.2014 13:06

man arī bija tāda situācija.nezinu kā tur kas beigās notikās,bet pēc pāris dienām paka bija pie manis :-D Ganjau tā meitene , kurai bija mana paka sazvanījās ar omnivu un visu nokārtoja! Smaidīgs

21.11.2014 13:24

man bija reiz tada situacija, ka gaidīju vienu paciņu, bet tad man pēkšņi atnāk divi sms, ka man ir divas paciņas!

aizeju pakaļ un man par brīnumu viena īstā paciņa mana ko es gaidīju un otra ar svešām koordinātēm, tik nesapratu kapēc man atsūtits sms?!

sazinājos ar nosūtītāju uzzvanot viņai, izstāstīju situāciju, viņa man atsūtīja kodiņu un es nosūtīju īstajai meitenei paciņu:)

stāsts ar laimīgām beigām, vienīgi īstajai paciņas īpašniecei bija pāris dienas ilgāk jāpagaida:)

21.11.2014 13:30

Man tā ar pasta staciju bija.Nosūtīju meitenei X uz vietu X paciņu,bet viņu saņēma meitene Y vietā Y,kam nav sakara ar īsto pircēju.Gāja ilgi,bet beigās visu nokārtojām.Sajūtas drausmīgas.:)

Tapēc arī labi, ja uzlīmē papīriņu ar adresāta mob tel nr un uz kuru pakomātu ceļo, jo arī visgudrākās sistēmas var nokļūdīties, un paka var nozust! Es vēl daru tā, sapakoju paku un ar mobilo nofočēju, ja nu gadījumā atplēšas papīrs ar skoču es varu meklēt pēc ārēja izskata. 

21.11.2014 13:39

Ar Omnivu mūžīgi ir problēmas Man katru otro reizi gadās kaut kāda ķibele Tad pazūd bez vēsts, tad divas nedēļas sūtās. Vispār nesaprotu kā viņi var vēl konkurēt tirgū. 

Šobrīd arī man nav atnākušas divas paciņas. Te gan es nezinu, vai meitenes vispār ir izsūtījušas, moš uz krāpniecēm uzrāvos, moš omniva atkal pigorus taisa.

> Ieva

Ar Omnivu mūžīgi ir problēmas Man katru otro reizi gadās kaut kāda ķibele Tad pazūd bez vēsts, tad divas nedēļas sūtās. Vispār nesaprotu kā viņi var vēl konkurēt tirgū. 

Šobrīd arī man nav atnākušas divas paciņas. Te gan es nezinu, vai meitenes vispār ir izsūtījušas, moš uz krāpniecēm uzrāvos, moš omniva atkal pigorus taisa.

Ir tak omnivai izsekošanas kodiņi...

1 - 9 с 9