Par bērnu mantu/ drēbju tirdziņu Rīga Plaza - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par bērnu mantu/ drēbju tirdziņu Rīga Plaza

Sveikas!

Izrādās, ka rīt Rīga Plaza notiek šāds pasākums.

Vai kāda plāno apmeklēt kā pārdevēja vai apmeklētāja?

Mani uzaicināja par palīgu, tad nu tagad domāju -  vai darba dienā tur būs tauta un vai varēšu atrast kaut ko noderīgu pērkamu....

Atradu info, ka arī iepriekš tāds irt bijis, ir atsauksmes?

21.11.2014 20:11

Исправлено 21.11.2014 20:12

Esmu 1x bijusi kā pārdevēja. Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Cilvēku īpaši nebija, 10E dalības maksu neietirgoju. Otreiz nedotos uz šādu pasākumu. Katrā ziņā - nepatika ne tikai tādēļ, ka neko nenotirgoju, bet arī tādēl, ka atmosfēra tomēr ir kā lielveikalā ubagojot, nevis kā parasti organizētajos pasākumos - andelemandele, cāļtirdziņš utt., tiem ir sava aura un tāds tusiņš vairāk, bet šajā pasākumā jutos diezgan neomulīgi. Pamēģināt jau vienmēr var.

Paldies par atsauksmi! Izskatās, ka nav populārs, bet nu reklāma jau arī tā īsti nav, :D kad gribēju atrast info uz kurieni jādodas, atradu tikai šito: https://lv-lv.facebook.com/Tirdzins

Nekad neesmu bijusi nevienā šādā pasākumā... būs vien jādodas, jo atteikt jau tā kā par vēlu.

21.11.2014 21:11

Исправлено 21.11.2014 21:12

esmu jau staastiijusi un atkaartoshos,

pirms gadiem 2,laikam,biju tajaa,kaa paardeveeja,un jau tad- reklaamas nekaadas nebija,cilveeki,kas gaaja garaam skatiijaas lielaam aciim,jo nesaprata,ko mees tur seezhamkas notiek,organizeetiiba-nulle,riikotaajai-ka tik nopelniit,galdi pat netiiri,noputeejushi!paarsvaraa savaa starpaa tad arii tirgojaas meitenes,pat galda naudu neietirgoju-zemee nomestas ceriibas un laiks,briinos,ka riiko veel aiz vien un veel aiz vien-bez panaakumiem pasaakums,bet tomeer-notiek!

Ne pārāk iepriecinoši...

22.11.2014 10:56

Ir runāts ar citām meitenēm, kas saka, ka tur iet labāk kā visos citos šāda veida tirdziņos. Viss domājams atkarīgs no sortimenta, laika, kurā tiek organizēts utt. Aizbrauksiet un redzēsiet - vai patīk vai nepatīk. Man nepatika vienkārši dēļ atmosfēras, jo tiešām starp tiem daudzajiem veikaliem tur sajutos kā ubagotāja. Man labāk patīk atsevišķi organizēti pasākumi, kas izvēršās vairāk kā tusiņš, foršu cilvēku satikšana un papļāpāšana, bet tur cilvēki, ja pienāk, tad bailīgi ko paskatās un ir prom. organizētajos pasākumos cilvēki ir drošāku, runīgāki un jaukāki. Bet nu novēlu, lai labi iet un viss patīk!

1 - 5 с 5