labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

inese necepies-Priecājusies ka viss raitāk notiek un varēsi nākamai ģimenītei palīdzēt:)

Ja jau kuros gadus esi Labdarībā tad jau sen šaj ģimenei vajadzēja būt sagādātam visam..Neuzņemies ko nevari panest:)

Es jau teicu, ka nedaru to profesionāli, un paraleli man ir darbs, un berns.

Lai tev veicās.

Un Inese nevajaga apvainoties vnk ņem vieglākus gadijumus kur nav tik steidzami viss nepieciešams...Nedaudz operatīvāk:)

Un ziedotājiem ir jāizklāsta viss,pilnībā viss,kas ir kas nav sagādats..kas ir gana ko vēl dikti vajaga un ko nu galīgi nē!:))

Man arī ir darbs un bērni,mums visām tas ir :)

Cik saprotu darbs tev mājas?!

Jo pie PC esi visu laiku:))

> zaikas

Ievietoja: šodien, 12:41 Kriksis - IZDEVĪGI :) Ārprāc vai tiešām katrā diskusijā kur kāds vēlas palīdzēt ir jābūt kādām negācijām? Negribiet palīdzēt - nepalīdziet, Jums kāds spiež to darīt? Cilvēks aiz labas sirds grib izpalīdzēt ģimenei kurai ir vajadzīga palīdzība. Būsim taču saprotamāki. Lai veicas palīdzēt. :)

Kā izrādās ne veltīgi,diemžēl!
Sī sieviete ir tiešā vārdā krāpniece un nejauka mele...

Jo Labdarības lapā viņa saka ka vīrs viņu fiziski aizskāris un tāpēc viņa ir nonākusi šādā situācijā,bet Inesei saka ka vīrs gājis bojā!!??

Paga, šo raksta viens un tas pats cilvēks, vai man jau acis nerāda? 

Šodien jau pilnīgi cita dziesma skan Pārsteigts

olita tā tas pieņemts.

Jā Olita to saka viens un tas pats Cilvēks..ES .Un jā man ir kauns par šo visu... Ne tikai jūsu priekša bet mammas tāpēc gribu izpirkt savu vainu sevis dēl:)

Mammai jau saraksti parādīju cik nesmuki izteicos un viņa saprata kāpēc tas tika teikts...paraudājām,izrunājam un viss bumbās,man tomēr laikam vajaga uzticēties cilvēkiem..

Kļūdīties ir cilvēcīgi vai ne?!

P.s bija savi iemesli kāpēc es tā izteicos..

tas kur es sēžu ar PC ir svarīgi?

Zaika izlasi visu savu saraksti un tad pati padomā, vai tev ir vērts iesaistīties?

Jau no paša sākuma tu bļaustījies, par krāpšanu utt. Iesaku visām to izlasīt, bet  tagad tu esi lielākā labdare? Ja visi ir tādi labdari, tad es nebrīnos, kāpēc cilvēkiem ir grūti lūgt pēc palīdzības.

Superr un vēl mammai saraksti parāda, cilvēcīgi?

Kā to tagad sauc no psiholoģijas viedokļa?

Un ja tu Zaika pati ntos gadus ar labdarību nodarbojies, tad šāda rīcība ir netaktiska un nēetiska, un tavā gadījumā kļūdīties nedrīkst.

101 - 110 с 155