labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

Inese-Es jau esmu iesaistījusies ko nu?! Esmu atvērta dabūt pa biksēm:)

Tev tak neviens neliedz turpināt iesākto?!Un skarbai jābūt arī savu reizi citādi tādus kā tevi ar pārāk mīkstu sirdi tirdīs vairāku gadu garumā cilvēki kas izmanto..

Kā ar naudiņām par remontu?! Runāt ar Amandu vai tomēr nē?!

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=17654 MEITENES PIEVĒRŠAMIES ŠAI DISKUSIJAI!

Inese-es kas?! Neesmu cilvēks vai kā?!

Viss... gribi kašāties,raksti vēstulē savas pretenzijas,necūkosim diskusiju:):)

> zaikas

Jā Olita to saka viens un tas pats Cilvēks..ES .Un jā man ir kauns par šo visu... Ne tikai jūsu priekša bet mammas tāpēc gribu izpirkt savu vainu sevis dēl:)

Mammai jau saraksti parādīju cik nesmuki izteicos un viņa saprata kāpēc tas tika teikts...paraudājām,izrunājam un viss bumbās,man tomēr laikam vajaga uzticēties cilvēkiem..

Raksti, ka atšķirībā no nabaga Ineses,( kura gribēja tikai palīdzēt, un arī pati atrāvās) informāciju ieguvi tikai 1 stundas laikā - VAI NEVAJADZĒJA PAPŪLĒTIES TO IZDARĪT PIRMS VISA ŠI?

Vai Tev vispār ar šādu attieksmi vajadzētu iesaistīties LABDARĪBĀ, un vai nav pārprasta šī vārda dziļākā būtība? Tu nedari LABU. Skatos, ir cilvēki, kas neuzdod jautājumus un palīdz.

Kā Tev vispār ar ....hm....atvainojos......., garīgo līdzsvaru? 

Manuprāt tu jau sacūkoji diskusiju, ja es būtu māmiņas vietā un izlasīto ko par mani raksta, ielistu zemē.

Vienā tekstā tu rakstīji, ka tev pietiek citu ģimeņu, tad varbūt vairs nelien pie šīs māmiņas?

:)

> zaikas

Inese-Es jau esmu iesaistījusies ko nu?! Esmu atvērta dabūt pa biksēm:)

Tev tak neviens neliedz turpināt iesākto?!Un skarbai jābūt arī savu reizi citādi tādus kā tevi ar pārāk mīkstu sirdi tirdīs vairāku gadu garumā cilvēki kas izmanto..

Kā ar naudiņām par remontu?! Runāt ar Amandu vai tomēr nē?!

Noteikti kad Jā ;)

Ok tad tikko nosūtīju ziņu Amandai,tad jau manīs ko viņa teiks:)

Tik kā man pēc tam,konts jāraksta publiski vai privāti?!

Kur dzīvos bērni remonta laikā?

111 - 120 с 155