labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

> zaikas

Tik kā man pēc tam,konts jāraksta publiski vai privāti?!

Tad vnk te pieraksti, kad iespeja palidzet ziedojot kadu eiro šai gimenei mājas remontam... Un Tas kas velesies, palugs kontu kur Uzskaitīt :) Bet Ja nekas nav preti var jau ari publiski te noradit kontu :)

Jebkura gadijuma es gaidišu vestulitI ar kontu :)

> inese

Kur dzīvos bērni remonta laikā?

Inese, es domaju kad te neiet runa par eiroremontu :) Bet Ja kopa visi kaut vai kadai Tapetei sametisies,  bus super :)) Gan jau UZ sitiena netiks limeta tapete, bet atradisies istais bridis tam procesam... 

Исправлено 24.11.2014 13:42

Esmu Pati taisijusi istaba mazo remontu, laminats, jaunas tapetes, listes limejam pie griestiem... Un nekur mazie netika vesti prom... Man vel tad bija tikai pirmais bernins! Delins spelejas Sava nodama, es ar mammu, masu un masas draugu pa to laiku Keramies pie remontdarbiem :) 

I Bernins bija uzraudziba un istaba atdzivinata :)

man liekas, tas ir atkarīgs no bērniem, es taisu mazu remontinju koridorī, un manai meitiņai ir alerģija no celtniecības putekļiem, kad mainijām linoleju, grūti pēc tam visu to dabūt laukā

Исправлено 24.11.2014 14:20

man ir pagasruden izmazgats gridas biezais paklajs,japalur vai nav kads ticis vinam klat,labprat ziedotu,bet vinu pa pastu neizsutit,smags,ja kada varetu aizvest,esmu no Valmieras.tad var man privati uzrakstit.

Par remontu:Māmiņa pati vēlas remontu šaj dzīvoklī:

Vēl joprojām interesē padomi kā iznīcināt sēni?!!!

Amanda vēl nav devusi nekādu ziņu,gaidu atbildīti:)

Super,super ziņa tām kas vēlas atbalstīt šo ģimeni ar naudiņu mājas remontam!!!

Tātad ir pieejams konts Amanda mums deva atļauju:)

Domāju tā kā tā ir oficiāla biedrība drīkst Publiskot?!!

Dodat zināt kā rīkoties?!

Man ir dazi tapesu rullisi,tacu gribu but parliecinata,kam palidzu. Vai cilvēks ir ists.

Es labprat iesaistitos paliga darbos,ja vajag. Esmu no Rigas,man pasai ir divi berni un zinu situaciju,kad vajag palidzet.  Esmu jau iesaistijusies sados palidzibas darbos. Rakstiet privati.

121 - 130 с 155