labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

Atbraucu no laukiem-uhhh kas par diskusiju! :)

Par sēni- jāskatās sainniecības preču veikalos. Varbūt ar remontu viņu ar izdabūs ārā!

Man laukos ir daži ruļļi ar tapetēm,varu palūgt mammai,lai man piešķir, tik uz alukiem braukšu pēc nedēļas.

> zaikas

Domāju tā kā tā ir oficiāla biedrība drīkst Publiskot?!!

Dodat zināt kā rīkoties?!

Gaidu zinu ;)

Tas ir kada seene,ja pelejuma seene,un tik ta mazliet tad Depo ir lidzeklis,ar ko siena janoklaj,bet to nevar elpot,tas jadara vasara,lai vedinas.bet ja sienas neelpo un tapec pelejums tad tapat atkal pa virsu bus,pec personigas pieredzes.

Nosūtīju kontu:)

es trešdien aiziešu pie māmiņas ar puisi, kas veic remontu manās mājās, viņšņ varētu izstāstīt realo situāciju, cik izmaksā materiāli, kādus vajag, un tad mēs visas kopā kas no rīgas, ar puiša palīdzību varētu izremontēt?

inese  lieliska ideja.

Klau meitenes - tikko dzirdēju TV3 ziņās - tie kas deklerēti jau gadu Rīgā - var pieteikties vienreizējam pārtikas pabalstam - 45 eur apmērā!!! :)

(Protams runa par maznodrošinātajiem! :) )

lienīte tiešām derīga informācija! paldies.

Cik zinu vinjai jau ir partikas pabalsts, bet varu apjautāties

Bet lieka partika 5 berniem un māmiņai nenāks par skādi

131 - 140 с 155