labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

Parfait-Esmu vientuļā māmiņa un ne tikai man viens bērņuks:)

Es nemoralizēju vnk izsaku savas domas,un to ko zinu;)

Sis ir forums? Jā!

Publiski pieejams?Jā!

Esmu ne tik vien redzējusi daudzbērnu māmiņas,tētus vai omes!

Bet šādu gadijumu redzu pirmo reiz ka jau no pirmā bērniņa piedzimšanas vairāku gadu garumā cilvēks dzīvo uz trūcīgā statusa un lūdzot palīdzību dažādos portālos..

Исправлено 22.11.2014 09:58

Viena ciematā bija (ir) māte, kurai vnm viss tiek dots, bērni tik, atvainojos, ražojas- slimi, staigā puspliki un tāpāt palīdz. Dēļ mātēm un tēviem atstāsim bērnus neēdušus. Viņi tak nelūdzās nākt pasaulē. Mani arī reizēm dusmo ,ka cilvēki necenšas, čīkst, bet tad noriju un bērna dēļ palīdzu.

Ja man būtu jālūdz... Es(nekad nekasaki nekad) nevarētu. BET tas, varbūt tāpēc, ka man paveicies ar savu izdomu kā iziet no situācijas un , ka man IR vecāki,kuriem varu palūgt palīdzību,ja vajag.

Redzēju vienu bildi,kur palīdzēts-var redzēt, vecāki ir lietojuši alkoholu agrāk un ko,tāpēc bērniem ļaut badā mirt un nosalt?

Bet redzot kā citiem, es vel esmu bagāta,paldies Dievam.

Исправлено 22.11.2014 09:57

Un tīri no psiholoģiskā viedokļa, reizēm cilvēks ir tā iegrimis(iespējams jau pats no savas bērnības) tajā bezdibeņa apātijā, ka nespēj "piecelties". Zinu to sajūtu(ne materiālā ziņā) Kur vel, ja vīrs gājis bojā un mazajam tikai 6 mēn... Pārējie lieli, daudz vajadzību. Tas nozīmē, ka mamma nevar strādāt! Kas tad visus vāktu? Ēst taisītu? Es ar vienu nespēju reizēm sevi mobilizēt, kur vel ar 5.

Bet, diemžēl, šeit cilvēki neatsaucas. Nesaprotu kāpēc...

FB labdarības lapā pat vīrieši skrien, nes, ved...

Kamēr neesam otra kurpēs ir viegli nosodīt,labāk to nedarīt, jo šodien mēs palīdzam-rīt to lūdzam paši...

Jauku dienu meitenes:)

Bērni nav vainīgi! Mēs nevaram sodīt viņus par to, ka viņu apgādnieki nevar nokārtot savu dzīvi, vai aiziet bojā. Būšu skarba- publiskā telpa nav izgāztuve negatīvām emocijām !

Un tagad atvainojiet, jābrauc sagādāt mazs prieks kuplajai saimei.

Jauku dienu visām, arī tām, kurām rīts sācies čābīgi.

Pirmām kārtām es lūdzu palīdzību viņas vārdā, otrkārt es nevienā teikumā nerakstīju-obligāti palīdziet.

trešām kārtām, tā ģimene par ko tu zaika raksti, nav tā ģimene, un kāda starpība, tā ir mana izvēle palīdzēt , tu vari turpināt vilties cilvēkos.

Inese-Divas ģimenes Pļavniekos ar tādu pašu dzīvesstāstu un ar tāda paša vecuma bērniem?!

Nju oky lai jau tā būtu,es nevēlējos pārmest par to ko jūs darat,palīdzēt ir lieliski...

Es neesmu vīlusies cilvēkos vnk ilgu gadu pieredze ziedot.lv un kā brīvprātīgā šajā jomā zinu ko runāju...

Ceru ka neesi tā sieviete no No Sahāras pusītes:D Vismaz pēc taviem tex spriežu,protams ja neesi tad no Problem(Atvainojos)

p.s.es esmu no Saharas puses, tas ir kads noziegums? cik zinu neesmu ne kr'apniece, ne zagle,ne sveshu labumu mekletaja.

Ārprāc vai tiešām katrā diskusijā kur kāds vēlas palīdzēt ir jābūt kādām negācijām?
Negribiet palīdzēt - nepalīdziet, Jums kāds spiež to darīt?
Cilvēks aiz labas sirds grib izpalīdzēt ģimenei kurai ir vajadzīga palīdzība. Būsim taču saprotamāki. Lai veicas palīdzēt. :)

Inese steidzami izlasat vēstules!!!!!

11 - 20 с 155