labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

saskaitiet cik sanjem?

Apmeram 550 eur, uz visu gjimeni un lai apmaksatu dzivokli, bd utt? 

vai tas ir daudz 5 bernu matei?

vai ar to pietiek partikai, veljas pulverim, ziepem, toaletes papiram utt, tas ir tas lietas, ko manuprat soc dienests neapmaksaa

> Ивета К

Jā, tik daudz indes. Ja es būtu tās nabaga sievietes vietā, kuru par ,,ubagošanu" (lasi: lūgumu pēc lietotām mantām, ko pat nelūdz viņa pati), skaudības mocīta, tāda ,,Es" vajātu, ziņojot visām instancēm, es iesniegtu pretprasību policijā par vajāšanu, un vienalga, kādi viņai motīvi - pārprasta taisnīguma izjūta vai elementāra skaudība.  Un kur tāds darbs mazizglītotai sieviete, par kuru var 5 bērnus uzturēt? Linku publicējiet!

Sākumā mani nosauc par cacu, tagad par skaudības mocītu?:DD Tu esi drosmīga tante, jo nolēmi visiem parādīt savu "līmeni"..:))

Ko es vajāju? Tevi vai?:DD Un policijā nesniedz 'pretprasības':DDD

Teikšu tā -izguli dzērumu, un netaisi sev kaunu! Lai veicas!

Abām dāmām ieteiktu nomierināties un savas antipātijas izrādīt privātā gaisotnē. Šeit-vai palīdzi,vai nereaģē ar negatīvām domām. Nedod Dievs vēl kādreiz pašām kaut kas notiek,  nedomāju,ka būtu patīkami lasīt,ko tādu.

zaikas ! 

vari vienreiz nomierināties? pat ja viņa pēc 5 minūtēm pārdeva, to ko aizvedu, tā ir tikai mana vēlme un viņas darīšna. pat ja viņa pārdeva visus tos pamperus, tā bija brīvprātīgu cilvēku akcija. pat ja viņa visu nodzertu, bērniem ir jāēd !!!  ceru, ka viņa nav nevienam ar varu ko atņēmus vai parādā, ka te jau kuro dienu plosies ?! 

Labprāt saņemtu adresi uz kuru varu nosūtīt savu paciņu,lai palīdzētu šai ģimenei! :)

Varbut cilveks pardeva, jo UZ to bridi bija nepieciešama naudina(partikai, rekiniem un citam lietam) Kas to lai zin???? un no atdotam lietam var but kaut kas neder,  nevajag vai citi iemesli, tad kapec nepardot, lai kaut Ko citu vieta iegadatos... 

Man pašsi divi berni, vīram loti laba alga, bet ir reizes kad japiedoma lai savilktu galus... Bet te viena māmina ar 5 berniem!!! + rēkini, pārtika, un citas sadzives lietas...

Un ticiet man Tas ir looooti gruti ar tik daudz berniniem kaut ka sakartot Savu dzivi... Iespejams Māmińai rokas necelas kaut Ko darit... Protams pateikt ej dari un ir vel kas palidz ir viegli, bet ja cilveks nevar sanemties tad nevajag vinu vainot! Dzive daudz dazhadu iespeju tiek piespelets bet lai cik vienkarshi butu grabt ciet to iespeju, mēs pashi bieži palaizham to vējā.. Ta ka nebusim tik skarbi... 

5 berni gimene kur nav stardajos vel pie tam, groziet kā gribat, bet ir gruti....

> zaikas

Neliels info no iepriekšējās Labdarības akcijas 06.10.2014!!

Vismaz 3 cilvēki ziedoja pampērus-pa 15-20 gab katrs

Tika uzdāvināti rati 

Tika sadāvinātas spēles,grāmatas un drēbes

Ziemas kombītis mazajai

Drēbes sagādātas arī lielajai meitenei,apavi arī tika sagādāti

Apavi un apģērbs puikām

Mamma vēl šajā lapā raksta cik ļoti ir pateicīga par tv un datoru

Tika arī vesta pārtika

Inese tu saki viss plīst un vecs...Johambīi reāli ja cilvēciņam nav nekā un nav bijis nekas tāds viņš būs priecīgs ar par to veco grabažiņu...Iepriekš viņai tak bija tv kur nav skaņas,skatījušies bildes bet tagad ir tv ar skaņām...Ko gribējāt portatīvo jeb plazminieku?!

Mammai tika teikts ka tas ir vecais stacionārai pc un tad nebija nekādu pretenziju?

Tas nu galīgi aplam ko izpļāvā,kā jūs kā labo darbu gariņš varat ko tādu teikt?Fujj vnk

Māmiņa pati šajā lapā Labdarības lapa raksta cik ļoti ir pateicīga par saziedotajām lietinām

P.s pirms 5 gadi man bija ļoti slikti,nekā nebija...Nebija pieejami šādi neti un viss pārējais,nebijha tik populāras šīs labdarības un viss pārējais..

Es biju priecīga par jebko,vienalga ka vīriešu botes bija kājās vai ka bērnam bija puišu bikses vai krekliņš mugurā

ir iespejams, ka drebes un partika ir vajadziga, jo tomer 5 mutes ir daudz un drebes/apavi ari muzibu nenesasi, dazkart tie tikai mums pat nedelu isti nenoiet, akd jau saplisusi... 

Man nav antipātiju, uz neadekvātiem cilvēkiem neapvainojos. Ja jau cilvēks pat nespēj sagremot, ka par vajāšanu es domāju ne sevi, bet to sievieti, kuru neadekvātā un skaudīgā persona ,,es” vēlas izskaitļot, izsekot, noziņot: sievietei jau tā nav veicies, bet davai nospārdīt līdz galam un bērnus nost, lai vispār nav nekā. Vieglāk paliks? Bet tādas ,,es” ir spējīgas cilvēkiem dzīvi pabojāt, tādiem, kas vājāki.

Ja lietotu alkoholu, tev, ,,es”, pateiktu; dzērumu var izgulēt, bet smadzeņu trūkumu…

Inese, neklausi nevienu, dari, ko iesāki, tu dari labu darbu! Gan jau noteikti Irinai viss sakārtosies, trakākais jau aiz muguras.

> Ивета К

Man nav antipātiju, uz neadekvātiem cilvēkiem neapvainojos. Ja jau cilvēks pat nespēj sagremot, ka par vajāšanu es domāju ne sevi, bet to sievieti, kuru neadekvātā un skaudīgā persona ,,es" vēlas izskaitļot, izsekot, noziņot: sievietei jau tā nav veicies, bet davai nospārdīt līdz galam un bērnus nost, lai vispār nav nekā. Vieglāk paliks? Bet tādas ,,es" ir spējīgas cilvēkiem dzīvi pabojāt, tādiem, kas vājāki.

Ja lietotu alkoholu, tev, ,,es", pateiktu; dzērumu var izgulēt, bet smadzeņu trūkumu...

Inese, neklausi nevienu, dari, ko iesāki, tu dari labu darbu! Gan jau noteikti Irinai viss sakārtosies, trakākais jau aiz muguras.

Es pilnīgi esmu pārliecināta,ka neko neizskaitļos un viss būs kārtībā.Ja tā,tad karma ir vareni laba lieta.

71 - 80 с 155