labdarība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība

Nezinu kurā sadaļā šo rakstīt, bet kārtējo reizi lūdzu pēc palīdzības 5 bērnu māmiņai!

Nodarbojos ar labdarību, jau kuros gadus un nolēmu arī šeit ierakstīt.

Tātad māmiņa ir viena ar 5 bērniem, vīrs nomira autokatastrofā, palika 6 mēneši veca meitiņa, 2 gadi puika, 5 gadi meitiņa, 7 gadi puika un 9 gadi puika, ja ir kāds kas var palīdzēt padodiet ziņu.

Noderēs pat makaronu paka, vai kinderola.

Nebūsim vienaldzīgas.

155 Ответы

Ko tur daudz skaitļot, vai neskaitļot, pārbaudīt, vai detektīvus pieaicināt.P.S. varu pateikt arī savu vārdu , uzvārdu, p.k.kodu un adresi, lai pārliecinātos, varbūt es esmu krāpniece?

Es redzēju realo situāciju, nav dzērāja, bomze utt. Bērni visi pabaroti un ļoti mīļi, sagaidīja ar atplestām rokām, uzreiz manu meitiņu aicināja uz istabu spēlēties, mana meitiņa pat vēl grib ciemos.

Un ziniet, kad es aizvedu paciņas, neviens neskrēja skatīties kas tur iekšā, raudami no rokaam ārā, cepuri nost māmiņai, bērni ļoti jauki, labsirdīgi un pieklājīgi audzināti.

Paldies visām kas iesaistās, un paldies par labiem vārdiem

Viss ok esmu nomierinaajusies un aprunaajusies ar mammu:)

Inese Tu zini ka vairaak par visu ir nepieciesams dziivoklii remonts..
Kaapeec ne vaardinja par so?!

Taapeec uzrunaaju meitenes Juus:Varbuut kaadam ir kaada lieka tapete,liime?! vai varbuut varam kaut kaa samesties???

Un jaa varbuut kaada var padaliities ar info kaa izniicinaat seeniiti???

Mamma saka ka dreebes lielaakajiem ir sagadatas,rotallietas arii.!!

Mamma sobriid censas iekraat naudinju remontam...

Kā jau teicu, māmiņa man nelūdza palīdzību. Es pati uzprasījos.

Es ari esmu tikai cilvēks un visu izzināt pēc 2 st kopā būšanas arī nevaru, negāju tak cilvēkus intervēt, bet ciemos.

Inese-4dienu laikā..+kamēr zinājāt par šo situāciju..

Ja metaties palīgos,uzrunājāt Amandu lai iedod mātes koordinātes un uzņēmāties atbildību! Vairākas dienas atpakaļ tad darat to pienācīgi...

Atkaities kas un kā jo cilvēki nespēj izzīlēt kas ir jau sagādāts un kas vēl nav...Pareizi?!

To ko jūs neuzzinājāt šo dienu laikā es uzzināju 1H laikā..Nedaudz vēlāk iemetīšu sarakstu kas konkrēti vēl nepieciešams..

šodien mammai tiks aizvesta pārtika:Rīsi,griķi,makaroni,maize+vēl drēbītes mazulei...

Varbut meitenes varam pa kadam  Euro samesties, cik katram macins atlaujas un mamminai uzdavat no kada veikala(  priekš remonta) Davanu Karti? 

Māmińai patikama ziemassvetku davanina no sargengeliem :)

Varbut kada, kura šeit ir pazistama tuvak ar maminu var  uznemties? 

pat 10€ ir kaut kas... Un kaut kas priekś Majas tomer sanak! ;) ziemassvetki nak, daudz interesantu akciju! Un es domaju Māmińai noteikti tas butu noderigi...

klimovicha88-Vai ne?!

Kura uznemas naudas lietas?!!!Nevainīgs

Nu re, vajadzēja 5 lapas, lai noliktu cilvēku, un tad pēkšņi saņemt apgaismību. Tiešām ceru, ka nabadzīte nekad šeit neielūkosiesNokautrējies

inese man vienmēr priecē, ka ir tik jauki un tiešām sirsnīgi cilvēki sastopami, paldies Tev liels par to. :)
Ja ir vel kas nepieciešamais, lūdzu uzraksti man privāti, es labprāt palīdzētu. :) Pārtika, drēbes bērniem, iespējams mammai arī kas atradīsies. :)

> zaikas

klimovicha88-Vai ne?!

Kura uznemas naudas lietas?!!!Nevainīgs

Varbut Jūs varetu ;) Jus zinat visu situaciju :)

81 - 90 с 155