gelish meistarem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

gelish meistarem

Sveikas meitenes, velejos pavaicat vai kada, kura taisa gelish nagus varetu sniegt par atsevisku samaksu privatus kursinus par to, ka tas tiek darits?  nav velmes doties uz kursiem un maksat lielu naudu par sertifikatu, man jau bija pieredze ar skropstu pieaudzesanas kursiem, kur velti izskiesta nauda, jo mums tikai iedeva materialus, atstaja vienas un teica, dariet,  bet kaa darit un vai ir pareizi, neviens pat nepienaca pielabot un pastastit , un ari ja daru majas apstaklos, tad nevienu tas sertifikats nemaz neinterese, ta ka es mekleju kadu zinosu meiteni, kura varbut varetu mani individuali apmacit par gelish uzklasanas tehniku, ieskaitot minimalas zinasanas par manikiru!! :) Gaidisu PM!

22.11.2014 09:15

Neesmu meistare - bet ievērībai - arī ja dara mājas apstākļos - arī vajadzīgi kaut kādi dokumenti - īsti nepiefiksēju - bet draudzene, kas jau ar nagiem un visu pārējo jau gadiem darbojas - mājās - tagad atvēra saloniņu - jo arī mājās nāk pārbaudes!!!! Vaig palasīt likumos - gribēju vienkārši pabrīdināt :) - jo viņi uzrodas kā parasti klienti ;)

1 - 1 с 1