Tīrs un netīrs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tīrs un netīrs

Tad nu ari es saskāros ar pirkumu kurs bija netīrs. Neko nesaku par kvalitāti-bija atbilstoša cenai,bet vai tiešam jāsūta netīrs apgerbs?

Kā darat jūs pirms preces izsūtīšanas? Parbaudat vai precite ir tīra?

Šoreiz tiešam nopirktā virsjaciņa bij ar netīrām manžetem,rokam un ap kabatām dzeltenīgi pleķi.Ieliekot pārdevējai neitrālu vērtējumu izklāstot savu sašutumu saņēmu pretī šadu vestuli.

"

neizmazgātu preci? esmu šokā par jūsu atsauksmi!!! Viņai pēc rozēm bij jāsmaržo vai? nē, nopietni, esmu šokā. ar jums vairs nesadarbošos.

"

22.11.2014 18:21

Es ari dažas reizes saņēmu nemazgatas,smirdīgas drēbes,viena pārdeva bērnu pidžamas bikses ar krasas plekiem ( nosutot līdzi cukura paku- lai būtu Man saldaka dzīve) JOCĪGA,kad prasiju paskaidrot deļkam pardot taadas drēbes,atbildes nebija.Vēl cita meitene Dāvana pielika bērnu sporta bikses ļooti novalkatus vēl ar cautumu uz ceļa.Es ar tām pārdevejām VAIRS nesadarbojos.

Par caurumiem vel saprotu - nepamanija vqi nzinaja,ka tads ir. Ari veikalos ir gadijies iegrabties drebes,kuram ir caurums(piem kautvai no ta pikstula var palikt caurums). Vai ari sutisanas laika pacina tiek metata un varbut,kur uzduras vai pasas griezot vala nejausi uzgriezat/ieplesat. Tas pats par smaku,ja jau cilveks to lietu ir lietojis,ta ir vina smarza/smaka pie kuras jau ir pieradis. Bet par plekiem un netiram drebem - fuj! Oks,varbut var gadities,ka kautkur irkspuse ir kads,bet nu,ka reali nezinot nepamanis tad vel pienemami,jo nu varbut pardevejs pats nemaz nezin. Man piemeram ta ir gadijies ar topinu,nu neko...atdevu meitenei naudu. Bet uzskatu,ka tomer,ja plekisir manams vai precei vajag kimisko tirisanu vai apaviem vajag kadu profilaksi ir janorada,ka tas butu nepieciesams un velams.

Man arī ir gadījies,ka meitene man atsūta bikses,kur bija norādīts ,ka bikses ir tikai 1x vilktas, un izmērs arī bija norādīts viens bet ,kad es viņas saņēmu tās man bija 2x pa lielu un + netīras ar pleķiem ,kurus pat izmazgāt nevar.. Diezgan nepatīkami,ka tā dara.!

41 - 43 с 43

Последнее на форуме
Pērku zaļu kleitu
Karina Fox 39 минут назад
Preces līdz 5€
Margo сегодня, 21:00
Meklēju.
Ella сегодня, 19:28
Kleita..
Ella сегодня, 19:12
Nike apavus
AnnaB сегодня, 18:50