aptieku sejas kopšanas līdzekļi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aptieku sejas kopšanas līdzekļi

Sveikas!

Kādas atsauksmes ir par aptiekās atrodamiem sejas kopšanas līdzekļiem - Avene, Vichy, Bioderma, Biodroga, Esthderm? Īpaši interesē Avene? Kas patīk, kas ne pārāk?

27.11.2015 15:04

Bioderma vnk ideali sejas kopšanas līdzekļi !Aci miedzošs

18.01.2016 12:58

Iepriecinoša ziņa, ka LV ar februāri ienāk La Roche Posay produkti, pati gatavojos sūtīt no Cocoo, lai izmēģinātu Efficlar Duo+ problemātiskai ādai, tagad būs šāda iespēja Smejošs Gaidu!

19.01.2016 17:55

> Indigo

Iepriecinoša ziņa, ka LV ar februāri ienāk La Roche Posay produkti, pati gatavojos sūtīt no Cocoo, lai izmēģinātu Efficlar Duo+ problemātiskai ādai, tagad būs šāda iespēja Smejošs Gaidu!

Super!

19.01.2016 18:49

es arī iesaku biodermas produktus. labi palīdzēja, kad bija sausa āda. Smaidīgs

19.01.2016 18:52

Esmu izmēģinājusi krustām šķērsām visu,beigās paliku pie dr wolff ziepēm un viss,neko vairāk neizmantoju sejai,acīm tikai jebkādu līdzekli,kurš notīra tušu. Āda nekad nav jutusies labāka kā tagad,kad nepārslogoju ar miljons attīrīšanas līdzekļiem. :)

23.05.2016 10:26

Varu padalīties pieredzē ar La Roche Posay Effaclar Duo+: iesaku ar iekaisušām pumpām, nomierina apsārtumus, pumpas izsausina un  ādu matē. Saulainā laikā jālieto papildus SPF, jo satur skābes. Lētāk droši vien iegādāties cocooncenter, kopumā viens labs produkts un āda nav lipīga kā no Biodermas Sebimu Global.

23.05.2016 10:33

Paldies,ka padalijāties ar ļoti noderīgu informāciju.Aci miedzošs

23.05.2016 10:41

Mana ģimene arī vislaik lietoja Biodermu līdz nolēmu pamēģināt Amway produkciju. Par cik meitiņa alerģiska pieskaņojāmies viņai un visi lietojam kopā:) Esmu sajūsmā. Lietojam sākot ar ziepēm sejai un beidzot pat ar pulveri. 

11 - 18 с 18