Kopšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kopšana

Sveikas meitenes, ziema vairs nav tālu un arī ceļus drīz sāks kaisīt ar sāli. Tāpēc ļoti interesē kādā veidā jūs cīnaties ar sāls pleķiem uz zābakiem? Pagājušo gadu šis jautājums bija ļoti aktuāls,jo pašai bija zamša zābaki kurus bija ļoti grūti iztīrīt.. Satraukts

Varbūt kādai ir lieliski tautas vai veikalā nopērkami līdzekļi pret šo problēmu? 


9 Ответы


Vajag jau laicīgi zabakus apstradat ar aizsargajošiem līdzkļiem ,lai nebūtu jacinas ar sals pleķiem :)


> chirkoonii

Vajag jau laicīgi zabakus apstradat ar aizsargajošiem līdzkļiem ,lai nebūtu jacinas ar sals pleķiem :)

Apstrādāju jau laicīgu,bet vienalga pamanās kāds sāls pleķis uzrasties.. 


Mani interesē kādus līdzekļus izmantojat zamša zābakiem, lai tos aizsargātu? Būs jānopērk, līdz šim nebiju izmantojusi.


Pārbaudīts līdzeklis- ar zamša apaviem nedrīkst staigāt slapjā laikā! Ja nu tomēr gadās, izžāvēju kārtīgi, tad bojātās vietas paberzēju ar speciālo suku, nopūšu ar melno kopšanas līdzekli :) 


> Snowfox

Mani interesē kādus līdzekļus izmantojat zamša zābakiem, lai tos aizsargātu? Būs jānopērk, līdz šim nebiju izmantojusi.

Aerosols pret mitrumu . Nopērkams visos apavu veikalos.


  • Zamšādas apavi labi uzsūc ūdeni, bet izžuvuši atgūst savas īpašības, tāpēc tos vispirms žāvē. Tomēr šie apavi ātri zaudē savu samtainumu un sāk spīdēt, jo pūkas ar laiku nosēžas, tāpēc tās jāpieceļ, berzējot ar speciāli zamšam paredzētām krāsainām gumijām vai smalkām gumijas sukām. Gumijas krāsviela atjaunina krāsu noberztajās vietās. Otrs paņēmiens kā tīrīt apavus ir tos ar cietu suku attīrīt no putekļiem, spīdīgās vietas berzē ar smalku smilšpapīru, stiepļu suku vai dzēšgumiju, ar suku attīra radušos putekļus un visu virsmu apstrādā ar aerosoliem, kas nokrāso padilušās vietas un atsvaidzina virsmu. Tos smidzina 15-20 cm attālumā, pēc tam 10-15 minūtes apavus žāvē un, lai atjaunotu samtainumu, sukā zamša virsmu. Apstrādi pēc vajadzības atkārto. Tauku traipus izņem ar karstu ūdeni vai tīrīto benzīnu, tad apavus žāvē un tīra. Lai paceltu pūkas, no putekļiem attīrītus apavus patur virs ūdens tvaikiem.
  • SALAMANDER kopšanas līdzekļu sērijai ir speciālas putas un losjons ūdens un sāls pleķu tīrīšanai, tikai baidos samelot, vai viņi der arī nabukam un zamšādām.Smaidīgs

ecco veikalos ir labs piedāvājums. gan tīrīšanai gan kopšanai gan aizsargāšanai. airesols pret mitrumu ir ļoti labs, lietoju regulāri. gan rudeni kad slapjš gan ziemā kad sāls. uzpūšu ik pēc kādām 3 dienām ja velkāju zābakus regulāri. 


Kad pērku zābakus veikalā pārdevējas piedāvā vēl līdzekļus nopirkt,pastāsta kā lietot un tml.nopērku un nav nekādas problēmas,iesmērēju pirms un pēc ja vajag,pleķi ļoti reti parādās.

1 - 9 с 9