Tēma Jaunajā gadā-kazino :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tēma Jaunajā gadā-kazino :)

Sveikas meitenes!

Lūdzu padalaties, ko lai velk uz šada veida pasakumu?

Kada tērpa, lai ieģērbjas? Smejošs

Man nak prata tik-džokers,pīķa dama, monētas un izklaidejošas meitenes Smejošs

Bet jaņem vēra, ka pasakums notiks laukos, veca klētī un pa pusei ara, būs auksti Noslēgts

Paldies par atsaucību! :)

10 Ответы

Ārā būs auksti :D strādāju kazino- elegantas kleitas, košs meikaps,  augstpapēžu kurpes :D

Nu ja...visi siltie kostīmi ir saistīti tikai ar  dzīvniekiem Smejošs

Vienkārši - der praktiski jebkas- mafijas stila- spožums kleitās,reto,  ar pūkaam utt.visu nosaka aksesuāri:) jo interesantaak ,jo labaak!! jo sevišķi , ja tas laukos notiek, tad oficiālais stīvums atkrīt:)

Vienkārši - der praktiski jebkas- mafijas stila- spožums kleitās,reto,  ar pūkaam utt.visu nosaka aksesuāri:) jo interesantaak ,jo labaak!! jo sevišķi , ja tas laukos notiek, tad oficiālais stīvums atkrīt:)

Es vilktu vīrišķigu terpu- būs erti , silti, amizanti un seksīgi-bikses ar strumbantēm, kreklu ar garaam rokaam vīrišķiga tipa ,bet nesaatu  atvertu dekoltee  ar redzamu mežģīņu maliņu utt. Hūte, obligaati apavi -šņorkurpes ar galanci...Ja paredzzetas dažāda aktivitaates- būs erti un arī efektīgi.

Vai arī 60 gadu "mafijas " stila sieviešu kleiti ar garaajam krelleem un arī obligaati cepuri!!!!

Es vilktu vīrišķigu terpu- būs erti , silti, amizanti un seksīgi-bikses ar strumbantēm, kreklu ar garaam rokaam vīrišķiga tipa ,bet nesaatu  atvertu dekoltee  ar redzamu mežģīņu maliņu utt. Hūte, obligaati apavi -šņorkurpes ar galanci...Ja paredzzetas dažāda aktivitaates- būs erti un arī efektīgi.

Vai arī 60 gadu "mafijas " stila sieviešu kleiti ar garaajam krelleem un arī obligaati cepuri!!!!

Superīgi,paldies!

Tev gan fon Raabe ir idejasNevainīgs

Vienmēr laipniAci miedzošs!

Vienmēr laipniAci miedzošs!

1 - 10 с 10