Kā bija Jums,kad mazais sāka iet dārziņā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā bija Jums,kad mazais sāka iet dārziņā?

Man tikko pazvanīja no b/d, ka ar 5 februāri varam iet dārziņā... Tad mums būs 1,6... Mazliet apskrējās dūša. Zinu pēc savas darba pieredzes kā ir mazajiem ķipariem sākt iet dārziņā. Mazais pie manis tā pieradis,ka staigā līdzi pat uz virtuvi... Itkā jau ir komunikabls, viss ok,bet kā Jūs tikāt galā ar to,ak aizvediet un mazais paliek raudam. Man liekas, ka pati raudāšu un nespēšu normāli pastrādāt :/

Cik ilgā laikā Jūsu mazie adaptējās?

45 Ответы

viss atkarīgs no bērnaNokautrējies es pat pirmajā dienā muku prom, utt...vecāki nolēma, tomēr mani audzināt mājāsSmejošs pēc dabas nebiju no tiem, kas ietipjas, vai slikti uzvedas ...vnk gribēju pie vecākiem ... un ar pavisam maziem bebukiem vispār nezinu kā būt, savu laikam ilgāku laiku nedotu uz bērnudārzu, pēc iespējas ilgāk censtos paturēt sev klāt, jo man būtu bail, par mazo ķiparu ...

Man no 1,7 gadiem pieskatīja auklīte, uz dārziņu sākam iet no 2,5 gadiem. Neraudāja vispār, bet slimojam ļoti daudz - nedēļu apmeklējam dārziņu, 3 - mājās, un tā bija visu pirmo gadu.

AR SASKĀROS AR ŠO ,BET MUMS NEDAUDZ SAVĀDĀK,Aci miedzošs DĒLU SĀKU VEST DĀRZIŅĀ TIKAI AR 5 GADI ,JO MUMS OME MĀJĀS UN NEGRIBĒJU NEVIENAM ATSTĀT ,BET NU IR OBLIGĀTAIS APMEKLĒJUMS ,NO SĀKUMA GĀJA TRAKI ,MAZAIS PALIKA RAUDAM ,VISU DIENU NEVARĒJU MIERU SEV RAST ,LĪDZ NOLĒMĀM ,KA LAIDĪSIM TIKAI UZ MĀCĪBĀM LĪDZ 13.00 ,TAD MAZAIS PIERADA UN NU NAV PROBLĒMAS, IEDOD BUČU UN GRUPIŅĀ IEKŠĀ ,BET CIK ZINU TAD MAZE ĀTRĀK ADOPTĒJĀS ,SĀKUMS VISIEM GRŪTS GAN BĒRNAM ,GAN VECĀKIEM,MANAI PAZIŅAI PUSOTRGADNIEKS DIVU NEDĒLU LAIKĀ PIERADA UN IET UZ DĀRZIŅU BEZ PROBLĒMĀM,CERU KA JUMS AR ĀTRI APRADĪS MAZAIS ,LAI JUMS VEICĀS .

Es ar gribētu aukli (bet grūti atrast uzticamu un ar nerviem) bet nevaru 1 to atļauties,ome dzīvo patālu, tad būtu jāved uz nedēļu... Pirmo ned.iešu pakaļ līdz diendusai...Baidos arī kā būs ar gulēšanu. Sācies tas posms kad ķeras man stērbelē kā ienāk kāds svešs... Es arī ceru,ak būs labi,ja varētu,labprāt audzinātu mājās,bet,diemžēl,tas nav iespējams...Jo man jāstrādā.

Man tas pats priekšā martā. Divus vecākos bērnus sāku laist bd vēlāk, apm. 2,5 gadu vecumā, tagad tik ilgi nevarēšu sēdēt mājās. Par raudāšanu sākumā tik daudz neuztraucos, kā par to, ka tādā vecumā bērns neko nemāk pastāstīt. Stāsta jau, ka mammai tā adaptācija ir grūtāka kā bērnam. Jāsaņem sevi rokās:)

Mans mazais iet dārziņā no gada vecuma, nu jāsaka sākums bija labāks, nekā tagad (2g) tad viss patika, gan auklītes, gan audzinātājas, pati mazo vedu ar pozitīvām emocijām, bija asaru rīti, bet reti, turklāt mēdzu mirkli aiz durvīm pastāvēt, asaras rimās pirmo 2 minūšu laikā, tagad lielāks, un mēdz negribēt palikt b/d, parasti ja no rīta modināts vai kas tml. Bet ar ārti norimst.

Par slimošanu, man jāsaka, ka slimojis tik kādas reizes 3 (pfu, ptfu, ptfu) un ar ne nopietni, lai gan iet privātajā, kur tomēr vairāk atļauj nākt gan ar klepu, gan iesnām.

Un nevarētu teikt, ka nav mammas puika, kad mājās, tad kā astīte, visur līdzi, bet nu pa dienu, kā viņam saku, mammai darbiņš, viņam ballīte ar bērniem.

Un vēl mans viedoklis, ka ja mamma mazo ved ar prieku un pārliecību, ka tur viss būs ideāli, tad mazais to jūt, un īpaši neprotestē :)

Un lai jauka Jums adaptācija b/d Vēsais

Es ar laidīšu privātajā, valsts tikām tik no 2016. gada marta. Paldies par labajām domām un pieredzēm:)

> inke

Man tas pats priekšā martā. Divus vecākos bērnus sāku laist bd vēlāk, apm. 2,5 gadu vecumā, tagad tik ilgi nevarēšu sēdēt mājās. Par raudāšanu sākumā tik daudz neuztraucos, kā par to, ka tādā vecumā bērns neko nemāk pastāstīt. Stāsta jau, ka mammai tā adaptācija ir grūtāka kā bērnam. Jāsaņem sevi rokās:)

man draudzene nepasen, mazo bij atdevusie viena no bernudarziem, tur aukles un audzinaataajas taadas bij, ka shasmas, un mazajai bij ja nemaldos uz to bridi, biski vairak par gadu, tur dariijaas neiedomaajamas lietas, ja aiz rokas netiktu piekertas, tad neviens un nezinaatu realo situaciju, jo mazuli jau neko nevar pastaastit :(( 

bet zinu arii daudz labu auklīšu un audzinātāju, kas par mazajiem labi rūpējasSmejošs kā nu kuram paveicas )

Es būšu no riebīgajām mammām jun laicīgi brīdināšu. Pati esmu bijusi audzinātāja, esmu bijusi drausmīgos kolektīvos...

1 - 10 с 45