Kā bija Jums,kad mazais sāka iet dārziņā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā bija Jums,kad mazais sāka iet dārziņā?

Man tikko pazvanīja no b/d, ka ar 5 februāri varam iet dārziņā... Tad mums būs 1,6... Mazliet apskrējās dūša. Zinu pēc savas darba pieredzes kā ir mazajiem ķipariem sākt iet dārziņā. Mazais pie manis tā pieradis,ka staigā līdzi pat uz virtuvi... Itkā jau ir komunikabls, viss ok,bet kā Jūs tikāt galā ar to,ak aizvediet un mazais paliek raudam. Man liekas, ka pati raudāšu un nespēšu normāli pastrādāt :/

Cik ilgā laikā Jūsu mazie adaptējās?

45 Ответы

Tad jau gan..., Lai gan Olainē neesmu bijusi, bet pēc apraksta diez ko omulīgi neizklausās..., Jums tāda neapskaužama situācija.

Bet grupiņas iekšējā vide varbūt forša?

Исправлено 27.11.2014 15:29

Es savejo sutiju no 3 gadi! 1.5 gadi mana uztvere ir parak agri, bet ja darbs spiez, tad nu neko!  Sakuma bus gruti abiem, vistrakak ir tad, kad jaatvadas, un ari pectam, kamer aprodi ar so domu! Ka gan es ta, ka vinam tur, kadai mamma tiesam sirds sap, bet ar laiku pariet un berns ari aprod!

Bet nu piekritu, par to, ka vajag noskanoties pozitivi, tad ari mazais bus mierigs! ;)

Ieksā vide man ar nepatika. Un trakākais,ka apzinos,ka mani intuīcija nekad neviļ. Ja varētu atļauties,noteikti ņemtu aukli...

Vienkārši pati esmu bijusi audzinātāja, vnm esmu bijusi jauka, radījusi tādu vidi, tāpēc gaidu to arī tagad savam mazulim.

Es arī sāku savu ķiparu vest dārziņā no 1.6 gadiņi, tātad noteikumi( manuprāt):

1.laikus vakarā iet gulēt, lai pats mazais mostas no rīta;

2. aizvest uz dārziņu, atstāt audzītei un pagriezties, lai ietu projām. Mazais raudās, bet katru dienu arvien mazāk. Galvenais, lai nesaprot, ka ar raudāšanu pieturēs mammu.

3. Principā nemainīt no ikdienas svarīgajām lietām: ja vajag knupīti, lai ir arī dārziņā ( manējam vajadzēja tikai ejot gulēt. Dudiņa čuč viņa gultiņā), vajag pudelītē dzret- noteikti, vajag čučumantu- noteikti.

3. Nekādā gadījumā ar varu nespiest iet uz podiņa;

4. Mazais apmēram mēneša laikā  pieradīs un sapratīs, ka mamma katru vakaru būs pakaļ. Manējais sākumā raudāja, kad vakarā mani ieraudzīja, bet pēc aptuveni mēneša jau skrēja priecīgs pretī.

5. Galvenais, lai mazajam patīk, audzītes jaukas un tad arī neslimos. Manējais tikai šodien trīs mēnešu laikā ir dabūjis konjuktivītu, bet pirms tam visu labi pārdzīvoja.

Mans iet gulēt 19:00 un mostas 6 :D Ar to problēmu nebūs :D Ar diendusu mums gan ir kā ir, pieradis gulēt savā gultā-citur-ojjjjjjjjjjjjjjjjj....

Pudele ir OBLIGĀTA. Sosku nav ņēmis kopš dzimšanas:)

Par audzītēm-ļoti liela nozīme...:) Piekrītu:)

Mums atkal otrs gadījums - mazā netika bd,man martā uz darbu jāiet. Būs jāmeklē auklīte. Arī kaut kā vēl nespēju šo domu pieņemt, ka mazā paliks bez manis uz visu dienu :( man jau liekas, ka mammām vienmēr to situāciju ir grūtāk pieņemt un adoptēties nekā pašiem bērniņiem :)

Tieši aktuāla tēma arī man 1. decembrī apritēs 1,6 gadi, teikšu kā ir diezgan traki, kaut gan sākumā biju domājusi, ka nebūs tik traki, jo puika ir diezgan komunikabls, nav no bailīgajiem, tikai tāds, kuram patīk darīt ko grib, bet dārziņā ir režīms, nevar visu laiku spēlēties, kopš pirmdienas sākām iet tikai adaptēties pa stundiņai, jau bijām trīs dienas kā iesnas jau klāt, pagaidām darbā neatgriezīšos, jo vietu nesaglabāja, saņemšu kompensāciju, tā kā turpināsim adaptēties :) Manam dārziņam arī vieta nav no patīkamākajām Avotu ielas rajons, bet dārziņā vide ir ļoti jauka.

Vismaz Olainē ir dzirdēts, ja netiek dārziņā pašvaldība kompensē kādu aukles daļu... Es vel nespēju eidomāties kā paspēt pašai no rīta uz darbus ataisīties, tad mazo, aizvest vel... Ja ģimenē ir otrs, tad jau uz maiņām, bet... Nestādos priekšā kas mani sagaida :D

man ir cetri berni, un nevienu tik atri bernu darza negaja. Saja vecuma, es uzskatu, bebim jabut kopa ar mammu.Laidu no cetriem gadiem. Divi gaja ar prieku atri pierada, bet jaunakais dels pie bernu darza ta ar nepierada, dabuju iznemt, Bet uz skolu gaja ar prieku. Vins man bija majas berns. Jaunako ar laidisu no cetriem gadiem.

21 - 30 с 45