help visa seja pumpās. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

help visa seja pumpās.

Sveikas. Dalos ar šo briesmīgo situāciju. Man no vakardienas sametās starp uzacīm,pie deguna sāniem un zoda tadi pleķi ar mazām viegli baltām pumpiņām,kas spīd,tādas kā ūdeņainas,bet tuvāk paskatoties,var manīt,ka ne viņas var izspiest,ne ko citu. Man nekad uz sejas nebija tādas pumpas.lasīju ka vaina varētu būt ar kunģi,nierēm,aknām,bet tik pēkšņi sametās,ka ne viņas nomaskēt,ne kā savādāk noslēpt. It kā neniez. Pie kreisās acs plakstiņa arī ir. Visa seja tāda sarkana. Vēl tas,ka aizvakar arī jutos slikti,kakls sāpēja un vēl sāp..arī galva plīst uz pusēm. Īsti nezinu ko darīt,jo esmu apstulbusi,ka tik pēkšni manu seju izķēmoja tādas pumpas. Pumpas man metās tikai 1x mēnesī un tādas,kas spiežas un mr laikā,bet tagad es pat patinu atpakaļ ko ēdu,ko uz sejas liku..nekas tāds ko neesmu darījusi jau ilgu laiku. Ja tā būtu alerģija,tad no kā?! Vai kādai nav kas tāds bijis?

Tā nav sviedrene? 

Man gadu atpakaļ bija problēma, bet man ne baltas, bet sarkanas metās, ar strutainām galvām. Pie visa vainas bija spirāle, kas bija man 6 gadu, kopš izņēmu- pazuda. 

Organisms ir gudrs, parāda signālu, un mums jāsaprot...

27.11.2014 20:22

Vai nevarētu būt plaušu karsonis pie vainas?

Līdzīgas pazīmes pie plaušu karsoņa pagājš nedēļ māsīcai ārsts uzskaitija!

27.11.2014 20:42

> Ingucits27

Vai nevarētu būt plaušu karsonis pie vainas?

Līdzīgas pazīmes pie plaušu karsoņa pagājš nedēļ māsīcai ārsts uzskaitija!

Ar plaušu karsoni es slimoju pirms 3mēnešiem. Man tajā periodā kad slimoju bija tikai labajā pusē plaušu karsonis un ar klepu. Ne temparatūra,ne izsitumi,ne iesnas..tikai briesmīgs klepus. Nebiju ar plaušu karsoni slimojusi visus 24 gadus kopš piedzimu un te pēkšni saķēru. Bet tagad man ir tikai mazs krekšķītis un kakls jocīgs. Galva dulla un sāp. Vai tas atkal varētu būt atkārtoti? Man pašai sejas āda ir sausa,sviedrene tiešām nevarētu būt.

27.11.2014 20:48

Jums aknas, nieres jāpārbauda + ja ap zoda rajonu metās, tad ģinekoloģiska vaina.

Es ieteiktu padzert Natējas firmas Detoxus tēju (aknām un nierēm-sliktāk nebūs) (aptiekā ap 2 EUR maksā) + aptiekā nopirkt šādas DR.AUGUST WOLFF Dermowas Compact pH 6.5 ziepes, 100g (maksā ap 7 EUR):

nopirkt kliņģerīšu tēju, uzvārīt un skalot seju vai likt kompreses. Var arī iegādāties Kliņģerīšu tinktūru un cinka ziedi. 

Ceru, ka izdosies tikt galā ar šo problēmu!Smaidīgs

27.11.2014 21:23

> Chick

Jums aknas, nieres jāpārbauda + ja ap zoda rajonu metās, tad ģinekoloģiska vaina.

Es ieteiktu padzert Natējas firmas Detoxus tēju (aknām un nierēm-sliktāk nebūs) (aptiekā ap 2 EUR maksā) + aptiekā nopirkt šādas DR.AUGUST WOLFF Dermowas Compact pH 6.5 ziepes, 100g (maksā ap 7 EUR):

nopirkt kliņģerīšu tēju, uzvārīt un skalot seju vai likt kompreses. Var arī iegādāties Kliņģerīšu tinktūru un cinka ziedi. 

Ceru, ka izdosies tikt galā ar šo problēmu!Smaidīgs

Liels paldies par šo plašo informāciju. ;) seju mazgāju pa dienu ar kumelītēm,rīt skrienu uz aptieku. Ginek.problēmas ik pa laikam ir,bet tās tādas ,kas ik pa laikam uzritē un esot normāli. Bet kā tik pēkšni viss kopā man. Nieres kaut kad sāpēja,tagad nesāp. Bet liels paldies par padomu,super ;) 

1 - 5 с 5