Par aliexpress - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par aliexpress

Varbūt kāda var man palīdzēt izskaidrot situāciju, pasūtot preces no Aliexpress. Izsekojot preci, redzu, ka tā ir ienākusi Latvijas muitā , bet manos pasūtījumos parāda, ka prece ir iesaldēta.Nesaprotu, kā tas var būt, ja prece ir jau Latvijā, kā tā var būt iesaldēta? Varbūt kādai ir bijis līdzīgi.

02.12.2014 19:18

Исправлено 02.12.2014 19:19

> v_alex   

Iespējams,ka saņemsi. Manai mammai iesaldēja,naudu atskaitīja atpakaļ,bet tāpat pēc kāda laika saņēma preci. :)

> annīte

varbūt es vēl preci saņemšu. redz kāda viņiem sistēma priekš kam viņiem tad čakarēt tautu ar viltus profiliem, ja tik un tā to naudu nedabū.

Naudu pārdevējs saņem tikai tad,kad tu savā profilā apstiprini,ka prece saņemta. Mēs maksājām Aliexpress.com un pēc tam viņi pārdevējam pārskaita naudu. Man ir bijuši vairāki gadījumi,prece ļoti ilgi nenāk (2mēneši un 1nedēļa aptuveni pagājuši) atveru strīdu,naudu atskaita atpakaļ un preci tik un tā saņemu. Kādas četras preces jau esmu saņēmusi par baltu velti. Tāpat ar sūtīju maiciņu XL viņi man atsūta XS,naudu pārskaitīja,maiciņu paturēju. Uzdāvināju mazaji meitenītei,jo tā maiciņa tiešām bija uz 9 gadīgu bērnu.  Un ir bijis,ka iesaldē,nauda pēc 3 darba dienām bija atpakaļ manā kontā

02.12.2014 21:54

> annīte

būtu labi:)

> v_alex   

Iespējams,ka saņemsi. Manai mammai iesaldēja,naudu atskaitīja atpakaļ,bet tāpat pēc kāda laika saņēma preci. :)

> annīte

varbūt es vēl preci saņemšu. redz kāda viņiem sistēma priekš kam viņiem tad čakarēt tautu ar viltus profiliem, ja tik un tā to naudu nedabū.

Naudu pārdevējs saņem tikai tad,kad tu savā profilā apstiprini,ka prece saņemta. Mēs maksājām Aliexpress.com un pēc tam viņi pārdevējam pārskaita naudu. Man ir bijuši vairāki gadījumi,prece ļoti ilgi nenāk (2mēneši un 1nedēļa aptuveni pagājuši) atveru strīdu,naudu atskaita atpakaļ un preci tik un tā saņemu. Kādas četras preces jau esmu saņēmusi par baltu velti. Tāpat ar sūtīju maiciņu XL viņi man atsūta XS,naudu pārskaitīja,maiciņu paturēju. Uzdāvināju mazaji meitenītei,jo tā maiciņa tiešām bija uz 9 gadīgu bērnu.  Un ir bijis,ka iesaldē,nauda pēc 3 darba dienām bija atpakaļ manā kontā

Labots: šodien, 19:19

02.12.2014 21:59

es piemēram savu pagaidām iesaldēto sūtījuma numuru ievadīju latvijas pasta izsekošanas lapā un man parādīja ka piegādāts dagdā un ir izsūtīts aicinājums... kā to saprast? 

otrs kods kas ir iesaldēts ir parādīts ka nosūtīts uz piegādes vietu, bet vieta nav norādīta... 

cits sūtījums par kuru man jau atgrieza naudu uzrādāts ka ir piegādāts punktā ainaži... 

un par sūtījumu kuru es saņēmu neko nerāda...  vai kāda man var izskaidrot šo? 

02.12.2014 23:05

arta: cik cūciski, ja tiešām paka aizceļo uz pa visam citu vietu. Ja reiz tā, izskatās, ka paciņa ir atsūtīta uz vietu, kur dzīvoju (Dagdu) heh.

Man bija tā, ka no mammas kolēģes izveidotā profila pasūtīju sev vairākas preces, bet vel pirms manis, (arī no šī profila) pasūtīja vel cita sieviete, visus manus sūtījumus saņēma viņa. Lai gan es biju ievadījusi savu adresi. Bet nu jā, tas vel nav traki, kad aiziet pie kādas paziņas :) gandrīz visu dabūju atpakaļ, pārpratuma dēļ viņa sāka izdalīt manas mantas kolēģēm, domāja, ka randomā viņai atnāca :D 

Lai vai kā, cerams, ka sūtījumus saņemsi O.o 

06.12.2014 22:45

Исправлено 06.12.2014 22:49

Manām precēm ir iedoti izsekošanas kodi....,kur prece nosūtīta uz LV-1058 (Rīga,Ziepniekkalns) un LV-1024 (Rīgas 24.pasta nodaļa)

Vai nav kādai kods,kur preci nosūta uz LV-5133 ??

06.12.2014 22:54

> arta

es piemēram savu pagaidām iesaldēto sūtījuma numuru ievadīju latvijas pasta izsekošanas lapā un man parādīja ka piegādāts dagdā un ir izsūtīts aicinājums... kā to saprast? 

otrs kods kas ir iesaldēts ir parādīts ka nosūtīts uz piegādes vietu, bet vieta nav norādīta... 

cits sūtījums par kuru man jau atgrieza naudu uzrādāts ka ir piegādāts punktā ainaži... 

un par sūtījumu kuru es saņēmu neko nerāda...  vai kāda man var izskaidrot šo? 

Taču pirmajā lapā jau rakstīju.. Varbūt vispirms izlasam un tad jautājam..?
"Ļoti iespējams, ka Tev ir iedots tāds pats numurs, kā čupai citu pircēju no Latvijas. Viena no populārākajām Ali krāpšanas shēmām - izsūtīt vienu paciņu uz konkrērto valsti un visiem sūtītajiem iedot šo vienu numuru."

Ko darīt? - protams, ka atvērt lietu pret selleri.

31 - 36 с 36