nenopietni vertetaji.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nenopietni vertetaji..

luk vel viens no profiliem, kas meta vertejum us visiem pec kartas. un paskatieties ka vinja uzdrosinas vel rakstit!!

nu paldies, maita!! tas , ka arsteju depresiju psihene vel nedod tiesibas jums ar mani ta runat!!!

ps.s es adminiem itka uzrakstiju, bet atbildi neesmu sanjemusi. ka izdzest to smaidinju?

---> luk sarakste!!!

22.11.2014 10:40

durstīgā :)

Sveika. Par ko man no jums pozitīva atsauksme?

22.11.2014 14:22

Pūciņa

Sveika! Nezinu Jo trur bija daudz labu smaidinu nu nolemu ari uzlikt

23.11.2014 13:41

jus saprotat, ka sis ir sludinajumu portals. ta merkis ir likt sludinajumus ar merki tirgot. ir pirceju profili un pardeveju. jebkuram registretam lietotajam ir tiesibas gan pirkt gan pardot.
lai citiem lietotajiem butu ieskats kada pardeveja/ pirceja uzticamibai, tiek verteti profili. tie smaidinji pie profila ir atsauksmes kuras atstaj cilveki, kuri veic sadarbibu. mana gadijuma ir pardeveju atstati vertejumi jo es vel skapja lietotajiem neko neesmu nopardevusi.
tadad ir skaidrs? sis nav socialais portals vai iepasishanas saits kur verte proflus. kats smaidinjs ir janopelna. del tadiem lietotajiem ka jus krapnieki seit sanjem labas atsauksmes del kuram citi iekrit un tiek apkrapti.
diemzel, man naksies zinjot administracijai, lai jusu vertejumu nonjem.

24.11.2014 18:45

Pūciņa

ARprac jus tak esat traka! Jums vieta psihene uzraksta man tadu pasaku par vienu smaidinu!! Kas tur tads ir ?? Pasaules galss!! Tarka

šodien, 18:57

wtf. kas tie par vardiem!!! izvelieties izteicienus. ka tu atlaujies ko tadu teikt?? kadu pasacinju. viss ir ta ka ir. un jums nav tiesibu ta apsaukaties tadel,ka nezinat noteikumus. te nav nekads iepazishanas portals kur metat smaidinjus. te reali notiek krapniecibas no viltus profiliem un tie jusu smailiji var kadam dargi izmaksat. skaties vai tev pasai nav jaarstejas, ja vari sadi rakstit.

30.11.2014 10:16

> Sangelas bērni

Ja nekļūdos durstīgā ir elza. Administrācijai, diemžēl, ir vienalga, ka forumā neievēro noteikumus par rupjību rakstīšanu. Šī nav pirmā reize...

Labots: šodien, 10:01

Tieši lasot arī uzreiz par Elzu iedomājos, jo nevar tak būt 2 tik līdzīgi, negatīvi cilvēki šeit.

30.11.2014 10:30

Oho,mans komentars vel,nekad nav novertets tik skaisti-ar WTF!

Un uzzinaju,ka mes visas esam debilas. :D 

31 - 32 с 32

Тема закрыта