Mīļākā mūzika - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mīļākā mūzika

Kā zināms, mūsu iemīļotā mūzika daudz var pastāstīt par mūsu personību. Intereses pēc — kādu mūziku klausās AtverSkapi lietotājas? Mīļākie stili, grupas, dziesmas...
Pēc šīs diskusijas mēs beigās varētu uztaisīt tādu kā topu  :)

03.12.2014 22:31

Šobrīd griežu uz riņķi Ki: Theory, jo vienkārši tikai nesen atklāju. Pamata bāze ir Thirty Seconds to Mars, One Republic, The Rasmus, Mr. Hudson, Linkin Park. Un pēc tam nāk gandrīz viss, kas skan iekš Starf FM, SWH Rock/ un Radio Skonto. Vienīgais, ko manas ausis laikam netur ir Latvijas šlāgerkanāla saturs :D

03.12.2014 23:23

Muse, Joni Mitchell, Coldplay, Danielle Pauly, Katy Perry, U2, Claude Debussy, AHA, Snow Patrol,

SIA -Chandelier, Christina Perri- A Thousand Years............ ........... Vēsais

05.12.2014 21:48

Prieks, ka starp nosauktajiem izpildītājiem un grupām ir tādi, kas nav sveši arī man  :)
Piekrītu Inky, ka mūzikas gaume, līdzīgi kā iecienītā literatūra vai ģērbšanās stils daudz par mums var pavēstīt, jo tas ir viens no veidiem, kā paužam savu personību.

Pati klausos visu ko (nupat noskanēja David Bowie - Space Oddity). Bērnībā klausījos metālu (starp citu, daudzi nemaz nezina, ka viss metāls nav tāds, pie kura ādās tērpti, bārdaini vīri krata matus — metālā ir daaaaudz dažādu stilu, kas pat nelīdzinās cits citam), tagad vairāk mazliet cita veida mūziku, kaut arī šad tad paklausos ko vecu un labu no bērnības  :) 
Lielākā daļa manas mīļākās mūzikas ir tapusi pirms manas (un pat manu vecāku  :)  ) dzimšanas - tas pats Bovijs, The Doors, Jefferson Airplane, Bobs Dilans un citi. Pēdējā laikā esmu iecienījusi britu indie roka grupu Esben And The Which, vēl man ir mīļas tādas grupas kā Nine Inch Nails, vecie, labie Rammstein (skan, kad tīru māju  :D  ), Muse, Radiohead, Depeche Mode... Mūsu pašu Jumprava arī  :)

05.12.2014 21:59

Visvairāk => drum & bass Vēsais

05.12.2014 22:25

Pašļaik ļoti patīk Макс Корж , no latviešu izpildītajiem Apvedceļš. Protams arī patīk visas arzemju pašlaik popularas dziesmas Sia-chandelier u.c. 

05.12.2014 23:27

> NO 24.08 līdz 01.09, 50% sākot no 5 eiro

Tapat man liekas ka secinat par cilveku nevar, kads vinj6 ir,klausoties tadu vai citu muzikas stilu,jo man piemeram ir pazinja audzinataja vinai 45 gadi,vinjai patik Rammstein(sorry ja nepareizi uzraxtiju,nezinu ka pareizi)Metallica,un visu lidzigu,ari roku,mes pieradam ka visi ta stila cienitaji apgerbti kaut ka citadak,ar dzelziem apkarushies,melna apgerba,bet vis ne,ir dazadi cilveki

Tevi izbrīnītu kontingents viņu koncertos (pēdējos divos gados kā reizi biju divās tevis nosauktajās grupās). Galīgi ne tīni un pat ne tie, uz kuriem uz ielas padomātu. :D

05.12.2014 23:28

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Pedeja laika loti klausos nirvana. Taka uz tel man slinkums muziku likt..aprobezojos ar sum 41, suicide silence un popsigiem gabaliem...:) 

Bet taka jau nak ziemisi...jasak klausities ziemigas dziesmas :D

Tūlīt būs katrā t/c "last christmas I gave you my heart...'. Es katru gadu skaitu, cik reizes dzirdēju :D

05.12.2014 23:35

Telefonā šobrīd ir ielādēti Alice Cooper, GN'R, Metallica, Nine Inch Nails, Queen, Rammstein, Scorpions, Tarja un Xotox. 

No dažiem pāris albumi, no dažiem visa daiļrade. No Ramštaina vispār nekad neškiros, pēdējā laikā ļoti iet pie sirds arī NIN (no 98. gada nebiju klausījusies) un skarbāks industrial Xotox. Tarja ziemā ļoti patīk, staigājot garus gabalus. Pārējiem arī atrodas savs laiks un vieta, īpaši mašīnā braucot. 

> Liz

Tūlīt būs katrā t/c "last christmas I gave you my heart...'. Es katru gadu skaitu, cik reizes dzirdēju :D

es šodien Alfaa dzirdeju :D

06.12.2014 06:07

Klausos visu(izņemot šlāgerus), bet esmu karsta David Guetta fane. Agrāk Tiesto, ATB. Patīk trance music. Bet absolūti neesmu no tām,kas dzīvojas pa klubiem, piedzeras un attopas kautkur :D Esmu pārāk pareiza šai mūzikai:D

Šobrīd nenormāli patīk Roberts Pētersons- viņš plēš ar dziesmām manu dvēseli:) Viņš ir mans atklājums:)

11 - 20 с 20