Jautājumi zinātājām par Omniva - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautājumi zinātājām par Omniva

Meitenes, kuras zina, padalieties:

1) Cik ilgā laikā jānosūta paciņa pēc koda iegādes? Ja es, piemēram, zinu, ka pēc 1-2 nedēļām būs jāsūta paciņa konkrētai personai, vai iegādājoties kodu šodien, tas būs derīgs pēc 2 nedēļām?

2) Cik ilgi Omniva pakomātos var glabāties paciņa? - Cikk ātri tā jāizņem?

3) Ja es iegādājos kodu uz vienu perosnu vai ir iespēja mainīt - saņēmēju pēc pirkuma veikšanas?

30.11.2014 11:35

vai tad omniva arii piedaavaa kodus??atmaksaajas?

jaaiznjem 5 dienu laikaa.

30.11.2014 12:44

Omnivai nav nekādu kodu. Var noformēt sūtījumu internetā uz konkrētu adresātu , neko mainīt nevar.
Līdz šim bija jāizņem nedēļas laikā , varbūt kaut kas mainījies.

30.11.2014 12:56

> zaiza

varbūt cilvēks domāja tos apmaksātos pakas sūtījumus ...Iepriekš reģistrētās pakas

30.11.2014 12:56

1. Cik vien gribi. Man viena kvīts vienu reizi gaidīja ap mēnesi.

2. 10 dienas, datumu, līdz kuram jāizņem, nosūta saņēmējam SMS-paziņojumā, un ne reizi vien.

3. Mainīt neko nevar, vispār neko, pat blakus pakomātu norādīt vairs nav iespējams. Vienkārši tad jāmaksā no jauna.

30.11.2014 12:59

1) ilgi. Esmu saņēmusi paciņu ar Omnivas kodu kādus 5 vai vairāk mēnešus pēc koda iegādes, jo 3) neesmu redzējusi/dzirdējusi, ka adresātus varētu mainīt, pa telefonu tas arī netika piedāvāts.

2) Uzglabāts tiek nedēļu, pēc tam uzreiz tiek atgriezts sūtītājam. Diemžēl, lai sūtītājs savu sūtījumu saņemtu atpakaļ, jāsamaksā otrreiz skapīša maksa, toties sūtītājs naudu tam var krāt mēnešiem, jo līdz pazvanīju un pateicu, ka paciņu neizņemšu, jo pārāk dārgi maksāt otrreiz, nāca n-tās sms ilgā laika posmā. To var aplūkot te:
https://www.omniva.lv/privats/sutijuma_atrasanas_vieta
Ar šo kodu: CP00329756VEE

30.11.2014 13:22

Es pērku uz vietas,maksāju ar karti,par kodiem pirmā dzirdēšana:)

30.11.2014 13:41

Ak Dievs, nu cik var gvelzt! Cilvēks jau domāja kvīts noformēšanu e-apkalpošanas vidē no sava datora! Tur jau sistēma uzreiz ģenerē trekinga numuru/kodu, kurš sāk sistēmā izsekoties gandrīz uzreiz. Par šī numura/kvīts derīgumu cilvēks arī jautā, ko var nesaprast. Piekasās vārdam un tad sāk tik vāvuļot - nav tur kodu, pirmā dzirdēšana, kādi kodi... Jālasa takš pēc būtības!

30.11.2014 15:35

> Snowfox

> zaiza

varbūt cilvēks domāja tos apmaksātos pakas sūtījumus ...Iepriekš reģistrētās pakas

Jā, to es arī domāju

30.11.2014 15:37

> Margueritte

Ak Dievs, nu cik var gvelzt! Cilvēks jau domāja kvīts noformēšanu e-apkalpošanas vidē no sava datora! Tur jau sistēma uzreiz ģenerē trekinga numuru/kodu, kurš sāk sistēmā izsekoties gandrīz uzreiz. Par šī numura/kvīts derīgumu cilvēks arī jautā, ko var nesaprast. Piekasās vārdam un tad sāk tik vāvuļot - nav tur kodu, pirmā dzirdēšana, kādi kodi... Jālasa takš pēc būtības!

Vēsais Paldies, to es arī domāju. Nezināju, ka tie kodi ir kas cits :) Jo tā jau viņi arī saucās.

Paldies visām. Tagad viss skaidrs.

1 - 9 с 9

Тема закрыта