Pirms pērciet - uzziniet. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pirms pērciet - uzziniet.

Meitenes, pašlaik uzrunāju vairāk pircējas. Pirms Jūs pērkat kādu lietu, lūdzu, tad arī uzziniet un pajautājiet pašas kārtīgus mērus, cik garš, vai plats u.t.t , arī par kvalitāti vairāk variet uzzināt, kāds materiāls. Nevis pēc tam kad iegādājieties drēbi kura Jums ir par mazu vai lielu vainojiet pārdevēju. Izmērus norādu atbilstoši, nav mana vaina, ka Jums ir garākas vai īsākas rokasi vai kas cits. Vainojiet pašas sevi, nevis pārdevēju.

Vai tiešām labāk nav pajautāt 1 jautājumu , nekā naudu izmest vējā? Vispār ideālā variantā , ja nēesat drošas ejiet satikties lai redzētu kāds apģērbs ir dzīvē, lai pēc tam nekas nebūtu jāpārmet.

Kādēļ šo visu rastu? Bija gadijums ar vienu meiteni nesen kura iegādājās no manīm džempīti un bikses, izmēri bija norādīti pareizi 36. BET, redziet bikses par īsu un tad nu sākās apvainojumu jūra. Skumji.

38 Ответы

personīgi es nekad neprasu mērus....paļaujos uz norādīto izmēru un savu intuīciju (iekšējo balsi)- ja atsūtot izrādas pa mazu, atdodu meitai (man meitai 11 gadi un izmers 32/34- kā kuram ražotājam, man pašai 36/38)- ja meitai pa lielu un prece tiesham skaista un laba, nolieku malinja (pec pusgada/gada deres!), ja rihtigi pa lielu atdodu krustmeitai, vinja man dzīvo laukos, salīdzinoši trūcīgi un ir apalīte priekš saviem 14 gadiem!.....bet ja prece pilnīgs ''sū....'', tad izmetu ārā un necepjos!!!....-nekad nēesmu taisījusi diskusijas par to, ka kaut kas nav bijis ne tā!....

galu galā, ja gribi visu tik perfekti, lai izskatās/der....tad ej/brauc tiecies/meri/skaties vai arī ej uz veikalu un meklē/piemeklē izprašņā pārdevējads un iegādājies to kas patīk tieši tev:)

lai jauka dieniņa jums visām:)

> eljuks

galu galā, ja gribi visu tik perfekti, lai izskatās/der....tad ej/brauc tiecies/meri/skaties vai arī ej uz veikalu un meklē/piemeklē izprašņā pārdevējads un iegādājies to kas patīk tieši tev:)

lai jauka dieniņa jums visām:)

Šeit nav īsti diskusija par to. Drīzāk par attieksmi. Gan no pārdevēja (kurš kādreiz atsakās dot kādus papildus mērus vai cita veida interesējošo informāciju), gan arī kā Kriksis raksts - no paša pircēja, ka nevīžo pajautāt (citreiz vienkārši saprast) pat elementāras lietas, bet pēc tam par to vaino pārdevēju un par to izvērš nepamatotu diskusiju forumā vai ievieto sliktu atsauksmi. 

Bet redz, mēdz būt arī citādi, kā manā gadījumā,  ka norāda kurpēm vienu izmēru, apstiprina, ka tā arī ir, bet realitātē saņemu pavisam citu. Vai tad tiešām grūti norādīt patieso izmēru, nevis uzrādīt vēlamo? Tiešām nesaprotu. 

Es dodu mērus, vienreiz nomēru drēbi un tad saglabāju informāciju datorā, ja kādai vajag, nosūtu. Tas nav sliki, ja pajautā, un pircējam tomēr ir vieglāk saprast vai der vai nē, ja nomēra. Tomēr var būt izmēram nianses, kā dēļ tomēr neder - piemēram par tievu vidukis, lielas krūtis, plati gurni, garš viduklis,īsas ājas utt, kā dēļ tomēr gribas zināt mēru. Es, piemēram, pērkot kleitu, pajautāju vai tā man nebūs par īsu uz mana auguma, jo bildē es nevaru paeik cik gara tā kleita. 

Oi..... kas te sarakstīts. Es te tikai nesen sāku iepirkties. Nemaz nezināju, ka daudziem tik ļoti nepatīk precizēt informāciju. 

Tā kā man ir ļoti specifisks augums (gara bumbierveida sardele :D), tad es te neko neesmu pirkusi un nepirkšu bez mērīšanas. Varbūt vienīgi kādu topiņu.Tāpēc es sevi neapgrūtinu ar visa kataloga pētīšanu, bet uzreiz ielieku - Rīgas rajons.

Bet, lai netērētu savu un pārdevējas laiku lieki tiekoties, es savai noskatītajai precei bieži pajautāju mērus. Ne vienmēr un ne visus, kā kurai precei. Ja dotie dati mani apmierina, tad runāju tikšanos. Bet bieži vien tie dati nav tādi, kādus man vajadzētu. Tad jau laikam arī esmu "ļaunā" , kas ir paprasījusi, bet neko nav nopirkusi. Lieki teikt, ka es prasu tikai tam, ko tiešām vēlētos nopirkt. 

Tāpēc gribu teikt, ka "velns nav tik melns kā viņu mālē", un nevajadzētu apvainoties uz tām, kuras painteresējas, bet nepaņem. 

> orologio

Tāpēc gribu teikt, ka "velns nav tik melns kā viņu mālē", un nevajadzētu apvainoties uz tām, kuras painteresējas, bet nepaņem. 

O, šitā jau atsevišķa tēma. Mēs taču kad veikalā uzmērām it kā uz aci atbilstoša izmēra uz fasona drēbi, ar ne vienmēr to nopērkam, tad tas visiem šķiet normāli (jo tač saprotams, ka uz paša auguma vienmēr izskatās citādi, nekā uz cita auguma , pakaramā vai manekena), kāpēc lai šeit būtu citādāk? T.i, ja satiekās un pielaiko it kā aizrunātu apģērba gabalu. Saprotams, ka pārdevējai varbūt škrobe, ka varbūt speciāli braukusi, tikusies un beigās nekā, bet taču ar to ir jārēķinās. Potenciālajam pircējam nav pienākums OBLIGĀTI pirkt aizrunāto preci, ja dzīvē viņš konstatē, ka tā patiesībā krietni atšķirās no bildē redzētā (krāsa cita, neder vai nolietojums neatbilst aprakstam). Tāpēc arī ir pilnīgi normāli, ja pārdevējs vēlas, lai potenciālais pircējs brauc pie viņa vai vismaz viņai tuvumā esošajā rajonā, lai lieki netērētu laiku un naudu braukājot. Tās visas ir nianses.

Bet tas attiecas uz tēmu, tad es esmu tikai PAR to, ka pārdevējam ir jāsniedz (kaut potenciālajam) pircējam interesējošās detaļas. Protams, varbūt ir atsevišķi izņēmumi, kad kādam liekas, ka tiek prasīts par daudz, bet nu ja, teiksim, kleitai nedod garumu un atbildes vietā saņem apmēram no sērijas, ka: "bildēts uz manu 1,70 m augumu, tad pati esi dura, ja nevari iztēloties, kā tas apmēram Tev izskatīsies!", tad man tiešām trūkst vārdu. Pie tādām atbildēm, es noteikti nocitētu un ieliktu to tekstupie  pārdevēja atsauksmēm, lai citi arī ir lietas kursā.

> Ieva Spēlmane

> orologio

O, šitā jau atsevišķa tēma. Mēs taču kad veikalā uzmērām it kā uz aci atbilstoša izmēra uz fasona drēbi, ar ne vienmēr to nopērkam, tad tas visiem šķiet normāli (jo tač saprotams, ka uz paša auguma vienmēr izskatās citādi, nekā uz cita auguma , pakaramā vai manekena), kāpēc lai šeit būtu citādāk? T.i, ja satiekās un pielaiko it kā aizrunātu apģērba gabalu. Saprotams, ka pārdevējai varbūt škrobe, ka varbūt speciāli braukusi, tikusies un beigās nekā, bet taču ar to ir jārēķinās. Potenciālajam pircējam nav pienākums OBLIGĀTI pirkt aizrunāto preci, ja dzīvē viņš konstatē, ka tā patiesībā krietni atšķirās no bildē redzētā (krāsa cita, neder vai nolietojums neatbilst aprakstam). Tāpēc arī ir pilnīgi normāli, ja pārdevējs vēlas, lai potenciālais pircējs brauc pie viņa vai vismaz viņai tuvumā esošajā rajonā, lai lieki netērētu laiku un naudu braukājot. Tās visas ir nianses.

Bet tas attiecas uz tēmu, tad es esmu tikai PAR to, ka pārdevējam ir jāsniedz (kaut potenciālajam) pircējam interesējošās detaļas. Protams, varbūt ir atsevišķi izņēmumi, kad kādam liekas, ka tiek prasīts par daudz, bet nu ja, teiksim, kleitai nedod garumu un atbildes vietā saņem apmēram no sērijas, ka: "bildēts uz manu 1,70 m augumu, tad pati esi dura, ja nevari iztēloties, kā tas apmēram Tev izskatīsies!", tad man tiešām trūkst vārdu. Pie tādām atbildēm, es noteikti nocitētu un ieliktu to tekstupie  pārdevēja atsauksmēm, lai citi arī ir lietas kursā.

Viss ir atkarīgs no situācijas.
Nenostāšos ne vienā ne otrā pusē nezinot detaļas.
Teikšu kā ir, reģistrējos šeit vakar.
Protams sabildēju kā nu mācēju lietas, kuras man tiešām vairs nevajadzēs.
Vakar atbildēju uz vēstulēm cik nu paspēju.
Šorīt ienāku un pastkastē 7 lapas ar vēstulēm.
90% no tām vajag zināt precīzus mērus no pleca līdz plecam,rokai ārpusē garumu
tāpat iekšpusē, vidukļa platumu, garumu, iekštaras garums, gurnu apkārtmēru, apkārtmēru ap pogu, platums pie ceļa, staras gala diametrs u.t.t.
Lai es tagad nomērītu pilnīgi visu kas man sludinajumos man ar vakaru pēc darba nepietiktu.
Man tiešām ir primārākas lietas ko darīt.
Ja apsver iespēju ņemt tad labāk satikties , pamērīt, apskatīt.
Visbiežāk jautātās lietas ir jakas pa 0,40 Eur, 0,70 Eur un 1,00Eur.
Saprastu ja vel 10 Eur būtu...

P.S. Uzskatu, ka atsauksmes ir domātas tikai un vienīgi notikušiem darījumiem.

Ja katrs savu neapmierinātību par neizdevušos saraksti publicēs, tad kā pēc tam atpazīt atsauksmi, kura tiešām ir kā atsauksme nevis aiz spītības un bezdarbības salikti tekstiņi.

> Dana

Viss ir atkarīgs no situācijas..
Šorīt ienāku un pastkastē 7 lapas ar vēstulēm.
90% no tām vajag zināt precīzus mērus no pleca līdz plecam,rokai ārpusē garumu
tāpat iekšpusē, vidukļa platumu, garumu, iekštaras garums, gurnu apkārtmēru, apkārtmēru ap pogu, platums pie ceļa, staras gala diametrs u.t.t.
Lai es tagad nomērītu pilnīgi visu kas man sludinajumos man ar vakaru pēc darba nepietiktu.
Man tiešām ir primārākas lietas ko darīt.
Ja apsver iespēju ņemt tad labāk satikties , pamērīt, apskatīt.
Visbiežāk jautātās lietas ir jakas pa 0,40 Eur, 0,70 Eur un 1,00Eur.
Saprastu ja vel 10 Eur būtu...

P.S. Uzskatu, ka atsauksmes ir domātas tikai un vienīgi notikušiem darījumiem.

Ja katrs savu neapmierinātību par neizdevušos saraksti publicēs, tad kā pēc tam atpazīt atsauksmi, kura tiešām ir kā atsauksme nevis aiz spītības un bezdarbības salikti tekstiņi.

Protams, sava taisnība arī Tevis teiktajā ir. Tāpēc jau teicu, gadās jau, ka ir pārmērības, ne visi gadījumi ir vienādi. Bet nu ja, piem., kleita maksā vismaz pāris EUR, tad es neuzskatu, ka vērts uz dullo paļauties, ka derēs, bez jebkādiem papildus mēriem. Tie, kas Tev raksta, viņi jau nezina, cik vēstules un kādas esi saņēmusi, varbūt viņš domā, ka ir vienīgais, kas interesējās. Un tas ka Tev ir daudz sludinājumi, būtībā arī nav potenciālā pircēja problēma. Jo redz, citam arī tie pāris eur ir liela nauda, tad nu skatās, lai neiztērētu tos nejēdzīgos pirkumos. Katrs jau grib nopirkt to, kas patīk un lai der, tad jau saprotami. 

Bet nu ar satikšanos pat zini kā ir.. Ne visi dzīvojam vienā pilsētā, rajonā...

> orologio

Oi..... kas te sarakstīts. Es te tikai nesen sāku iepirkties. Nemaz nezināju, ka daudziem tik ļoti nepatīk precizēt informāciju. 

Tā kā man ir ļoti specifisks augums (gara bumbierveida sardele :D), tad es te neko neesmu pirkusi un nepirkšu bez mērīšanas. Varbūt vienīgi kādu topiņu.Tāpēc es sevi neapgrūtinu ar visa kataloga pētīšanu, bet uzreiz ielieku - Rīgas rajons.

Bet, lai netērētu savu un pārdevējas laiku lieki tiekoties, es savai noskatītajai precei bieži pajautāju mērus. Ne vienmēr un ne visus, kā kurai precei. Ja dotie dati mani apmierina, tad runāju tikšanos. Bet bieži vien tie dati nav tādi, kādus man vajadzētu. Tad jau laikam arī esmu "ļaunā" , kas ir paprasījusi, bet neko nav nopirkusi. Lieki teikt, ka es prasu tikai tam, ko tiešām vēlētos nopirkt. 

Tad jau es laikam esmu īsa bumbierveida sardele. :D Man patīk kā tas skan! :D

31 - 38 с 38