skinoren - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

skinoren

Sveikas, meitenes! Man ir doma iegādāties Skinoren, lai uzlabotu savas ādas stāvokli. Kādas ir jūsu atsauksmes (tās, kuras lieto Skinoren)? Palīdz? Cik ilgā laikā parādas uzlabojumi?

Paldies jau iepriekš par atbildēm:)


9 Ответы


Palīdzēt jau palīdzēja,kaut gan man tas nebija vispatīkamākā sejas kopšanas rituāls - tās vietas, kuras bija visvairāk cietušas, ļoti kņudināja pirmajās reizēs,kad uzklāju krēmu,taču regulāri lietojot, tā nepatīkamā sajūta pazuda :)


Sveika!

Kādu laiku atpakaļ lietoju. Izlietoju kādas 2 tūbiņas - īpašu uzlabojumu nemanīju. Tad devos pie dermatologa, izrakstīja rītā un vakarā lietojamus līdzekļus(recepšu) - rezultāts ir! :) Bet ievērojami sausāka āda palika - tas gan mīnuss. Un sejas kopsānai ieteica arī Bioderma produktus. Pati lietoju - patīk! ;)


Nu meitenes, kā jūs tikāt pie dermatologa? Caur ģimenes ārstu vai pa taisno? Ir kādas cenu atšķirības tad?

 

Esmu Jelgavniece, un pieteicos caur mājaslapu pie vienas tādas tantes gados (Aijas?), bet tā arī nekādu atbildi savam pieteikumam neesmu saņēmusi un tā kaut kā tas visa iešana pie dermatologa man apstājās :(


Vai kaads man varētu pateikt, kas ir skinoren??


> MaZaRiiTe

Atļaušos aizņemties bildi,cerams,neņems ļaunā - http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajums.html?id=330898&cid=17&tid=62

Krēms problemātiskai ādai


> Rū.

Pa blatam dabūju nosūtījumu  ,nebija man traģiska sejas āda, bet man traucēja - dabūju caur vietējo feldšeri nosūtījumu! :)


> Lenii

Paldies! Smaidīgs


Es pa taisno sazinājos ar dr.Inesi Kolontaju (Rīga) un gāju uz konsultāciju. Parasti privātpraksēs neskatās uz nekādiem nosūtījumiem. Viņiem ir standarta konsultācijas cena un viss - man bija pirmā konsultācija 20Ls, nākamās 15Ls. Daktere ļoti jauka un atsaucīga.


ja es uzsmērēju to krēmu, kosmetiku pēc tam var likt virsū?

 

1 - 9 с 9