omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

Man ar pasta staciju bija,ka viņi nosūtīja pavisai citai personai,bet par laimi tā cita meitene arī bija atverskapi lietotāja un visu noskaidrojām,beigās paciņa tika pie īstās īpašnieces. Sūtīju arī no Jelgavas.

Kādas 3 reizes Omnivas pakomātam bija durtiņas vaļā , vienu reizi tur pat paka bija iekšā, aiztaisīju ciet. Bet kāds cits varēja arī paņemt un tad īstais saņēmējs paliktu bez pakas.

Nezinu vai tā ir kurjera nolaidība, ka kārtīgi neaiztaisa, vai nosūtītājs nav durtiņas aiztaisījis, to var tikai minēt .

Domāju,ka gan,gan,jo pati bieži uz zemes atrodu izprintētās uzlīmes.

Uzlīmes Omnivai bieži ieķeras. Man pirmajā sūtīšanas reizē tikai otrajai paciņai iznāca abas uzlīmes, t.i., pirmajai nekas neiznāca un otrajai iznāca abas.

Man atkal ar pasta staciju kjibele.Nosutiju 7dien paku,otrdien atnaca man sms,ka paka piegadata. Rakstu cilvekam vai paka sanemta,atbild ka nav pakas

. Sodien zvanu,izradas sajaukti nr.:((

Kadam ir gadijies ka pazaude preci un noliktava ar neatrod? 

es arī nosūtīju pagāšnedēļ Pasta Stacija paciņu, vēl nav klāt.. laikam jāzvana, sāku baidīties vai nav pazaudējuši..

Man ar OMNIVA arī bija tāda pati situācija kā jums,Vineta Treija.Viņi atmaksāja 50% no preces vērtības.Pēc apmēram 1,5 mēneša.Preci tā arī neatrada,kaut kur pazuda,ar galiem.Tad man bija situācija,kad gaidītās ādas jakas vietā,saņēmu mazu,mazu paciņu.Sapratu,ka tā nav domāta man,bet uz paciņas uzlīmēts čeks ar manu tel.nr.,gadās,kad šie čeki kaut kā iesprūst.Nedēļas laikā izdevās atrisināt šo problēmu,tiku pie savas jakas.Sapratu,ka kārtīgi jāpārbauda,vai esi saņēmis savu čeku,vai atkal gadījies kāds,kurš aizķēries.Un manuprāt ļoti svarīgi,lai uz paciņām uzrakstām savus kontaktus,tad vismaz sūtītāju,vai pircēju var dabūt rokās.Ar Pasta Staciju nekad nav bijušas nekādas ķibeles.

kā viņi nosaka preces vērtību?

Iesnieguma ir jamin sutijuma vertibas summa! Man nevajag naudu atpakal,man vajag bernam kostimu!

1 - 10 с 62