omniva pazaude preci!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omniva pazaude preci!!!

Sveiki! Gribu zinat,vai kadai ta ir gadijies ka omniva pazaude preci! Vai ir kada ceriba ka preci atradis? Situacija- 26 novembri meitene izsutija no Jelgavas pakomata man preci!Vakar rakstu ka preci neesmu sanemus,vina atsuta kodu lai parbaudot,ievadot kodu paradas ka prece vel joprojam stav Jelgavas pakomata!Zvanu uz omniva un stastu,viniem paradas ka preci ir kurjers iznemis no Jelgavas pakomata!Mekle manu preci pa noliktavu,nevar atrast! Vakar omniva lika rakstit iesniegumu par pazaudeto preci un pievienot ceku!Sutitaja taa ari izdarija un visu aizsutija! Omniva saka ka jagaida tagad 10 dienas! Ir kada iespeja ka preci atradis? Padalaties ar viedokliem,kam kautkas lidzigs gadijies un prece ir nozaudeta!

62 Ответы

Ievadot to nummuru paradas ka paka stav vel Jelgavas pakomata,omniva saka ka kurjers iznemis!Divaini!

> aijux35

Man ar OMNIVA arī bija tāda pati situācija kā jums,Vineta Treija.Viņi atmaksāja 50% no preces vērtības.Pēc apmēram 1,5 mēneša.Preci tā arī neatrada,kaut kur pazuda,ar galiem.Tad man bija situācija,kad gaidītās ādas jakas vietā,saņēmu mazu,mazu paciņu.Sapratu,ka tā nav domāta man,bet uz paciņas uzlīmēts čeks ar manu tel.nr.,gadās,kad šie čeki kaut kā iesprūst.Nedēļas laikā izdevās atrisināt šo problēmu,tiku pie savas jakas.Sapratu,ka kārtīgi jāpārbauda,vai esi saņēmis savu čeku,vai atkal gadījies kāds,kurš aizķēries.Un manuprāt ļoti svarīgi,lai uz paciņām uzrakstām savus kontaktus,tad vismaz sūtītāju,vai pircēju var dabūt rokās.Ar Pasta Staciju nekad nav bijušas nekādas ķibeles.

Jūs nu gan esat saprotoša un ļoti mierīga,ja samierinājāties ar 50 % no preces vērtības. :)

Un par kontaktu uzrakstīšanu uz pakas - tas nevienmēr līdz. Nesen bija ķibele ar Omnivu, pārdevēja bija norādījusi gan savus, gan manus kontaktus, bet paka tāpat nonāca nepareizajā pakomātā. :)

Nekā nenosaka, rakstīts taču noteikumos, ka kompensē max. 42,69 + 4,27 par katru papildus kg.

Ja tas kostims ko pasutiju savai 1,8 menesus vecajai meitinai nebutu tik smuks,drosi vien pat nesatruktos!Butu skrobe,bet saja situacija pat raudat gribas! :(

Nebiedējiet mani,vai tiešām tik traki var būt?

Man svētdien , pirmdien vajadzēja sūtīt, bet nevarēju nosūtīt.Svētdien Saldū pasta stacija bez dzīvības pazīmēm, pirmdien Rīgā nevērās vaļā .

Man ar Omnivu nav bijušas problēmas. Vienmēr viss ticis piegādāts laikā un ja meitene nav preci izņēmusi un nav mani par to brīdinājusi preci esmu saņemusi atpakaļ uz to pašu pakomātu.  

Palasot komentārus,laikam jānonāk pie slēdziena,ka Jelgavā kkas nav riktīgi. Man ar Pasta Staciju bija šāda saķeršanās,protams paciņu neesmu saņēmusi vēl šobaltdien. Situācija- 11. Novembrī tiek izsūtīta paciņa no Jelgavas,dzīvoju ar domu,ka nu pēc svētkiem tik saņemšu. Nāk jau 21. datums,paciņa nav. Jautāju sūtītājai-ir izsūtījusi jau 13. novembrī. Zvanu uz PS tur man saka,ka,jā,paciņa ir izsūtīta tajā datumā uz manu norādīto pasta staciju,taču uz pilnīgi citu numuru,un sen izņemta. Stipri apšaubu,ka var būt tāda sakritība,ka arī nepareizais tel.nr. bija no manas pilsētas. Protams,sūtītāja sazinājās ar PS,tur neko viņai acīmredzot nepateica. Un tagad tiešām,palasot arī Jūsu problēmas,secību,ka vaina ir nevis sūtītājos,bet pašā kantorī!

Esmu sutijusi un sanemusi preces no omniva,nekad nebija bijusas problemas!Sii pirmaa reize! Ka var neatrast preci?Kas vinu kads izmetis vai?Divaini!

Atvainojos par kļūdām! :)

11 - 20 с 62